Treść opublikowana przez agoonzo
-
skąd wziąść mocne 12V po stacyjce w pobliżu radia ?
od razu wyjaśniam,że mam zamontowane rns-e i przy rns-e nie ma 12V po stacyjce, chcę zasilić tuner tv i potrzebne mi jest 12V w okolicach radia lub schowka, pod te 12V muszę podłączyć zasilacz 5V 2A .Sprawdzałem przy panelu klimatronika i tam niestety jest stałe 12V, a ja szukam 12V po przekręceniu kluczyka, wie ktoś gdzie to znajdę ?
-
Opcja TV-in i kamera cofania w RNS-E w Audi A4 B6
zestawik już do mnie dotarł, zamówiłem opcję pod tv i kamerkę. Woszu naprawdę fajnie i profesjonalnie to wszystko wykonał .pozostaje mi tylko montaż,ale na razie nie mam na to czasu i pewnie nieprędko to zrobię
-
rozprogramowujące się kluczyki
Często zdarza mi się tak że samochód po jeździe normalnie zamykam (więc po odpaleniu kluczyk nadal działa), wracam do samochodu po 10 minutach i już nie działa więc to raczej nie to. u mnie rozkodowuje się zawsze po zamknięciu, czyli przychodzę otworzyć auto a tu niespodzianka, pilot nie działa . aku ma niecały rok,więc to raczej nie to
-
rozprogramowujące się kluczyki
bateria raczej nie, wymieniałem jakiś czas temu na nową, poza tym od razu rozprogramowują się 2kluczyki . Czytam właśnie wszystko o modułach komfortu i może rzeczywiście to dobry trop...
-
rozprogramowujące się kluczyki
kurcze, mam nadzieje ,że to jednak nie moduł komfortu, no i w ciemno raczej nie będę go wymieniał, poczekam, może jeszcze ktoś coś podpowie...
-
rozprogramowujące się kluczyki
rozprogramowują mi się kluczyki,średnio raz na dwa tygodnie,czasami częściej .programowanie jest łatwe, bo po odpaleniu auta i wciśnięciu przycisku, kluczyk znowu działa poprawnie,ale za jakiś czas znowu się rozprogramowuje . Jest to bardzo irytujące, ponieważ mam alarm który po otwariciu drzwi z kluczyka a nie z przycisku uruchamia się i wyje do momentu aż nie zaprogramuję kluczyka ,czuję się jak złodziej W momencie gdy się rozprogramuje kluczyk, drugi kluczyk też się wykodowywuje ---------- Post dopisany 15-11-2012 at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany 13-11-2012 at 12:10 ---------- nikt się nie spotkał z takim problemem ?
-
Spoty wrocławskie
super niedziela 18 tak ? jeśli nic niespodziewanego nie wypadnie to się zjawię jak będzie pasowała to masz browarki
-
Spoty wrocławskie
też dobry pomysł, na śrubach mi nie zależy, wymieniam na zwykłe
-
Spoty wrocławskie
co za tekst... jeżdżę prawie 10letnim autem to znaczy,że bogaczem jestem?no weź przestań jak dla ciebie 150zł to żaden pieniądz to ci zazdroszczę a końcówkę ktoś najprawdopodobniej zaj... z bagażnika
-
Spoty wrocławskie
właśnie w styl auto nie mają, to u nich kosztuje 37zł od śruby za wykręcenie jak się nikt nie znajdzie to spróbuję z nabiciem klucza 19, a jak się nie uda to do aso Spierdolisz gwint i będzie po jabłkach. A u mnie panowie klękło zawieszenie... gwint jest wewnątrz więc nie ma stresu
-
Spoty wrocławskie
właśnie w styl auto nie mają, to u nich kosztuje 37zł od śruby za wykręcenie jak się nikt nie znajdzie to spróbuję z nabiciem klucza 19, a jak się nie uda to do aso
-
Spoty wrocławskie
37 x 4 to ile to jest ??podpowiem ci 148zł ,więc nie mało. już wolę jechać do aso i odkręcić bez rzeźby nie ma ciśnienia,że już muszę odkręcić więc chyba normalne, że próbuję najlepszą opcje dla siebie... jeśli nikt się nie znajdzie z adapterem, to dam sobie radę
-
Spoty wrocławskie
sorry ale czytasz ze zrozumieniem ???chyba forum jest po to,aby szukać też jakichś rozwiązań a nie od razu do mechanika? to jest standardowa śruba audi, więc może ktoś ma taką, jeśli nie znajdę innego rozwiązania to pojadę do aso,tam przekładka kół kosztuje 130zł a druga sprawa to oczywiście, że spróbuję sam jeśli nie znajdę tej przejściówki, spróbuję nabić klucz 19 albo imbus, tak jak mi radzili chłopaki z forum, jednak może znajdzię się ktoś z tą przejściówką i nie trzeba się będzie męczyć ---------- Post dopisany at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany at 18:12 ---------- no właśnie powiedzieli mi, że część już nie jest dostępna w sprzedaży i mogą zaoferować odkręcenie i wymianę na nowe śruby, oczywiście nie za darmo . dzwoniłem do aso audi i aso vw, wszędzie to samo
-
Spoty wrocławskie
dzisiaj dzwoniłem do firmy,która handluje śrubami do kół itp. , nie mają,ale mogą odkręcić za 37zł za sztukę, więc to nie takie grosze,a co do producenta to jest vw/audi i niestety nie ma tej części już dostępnej w sprzedaży,załamka na razie zależy mi na jak najmniej inwazyjnym rozwiązaniu i jak najmniej kosztownym, w najgorszym wypadku podjadę do aso i tam odkręcą bo na wyposażeniu mają wszystkie końcówki,ale to się wiąże z kosztami :/
-
Spoty wrocławskie
Założyłem już temat, ale spytam jeszcze tu,zgubiłem swoją przejściówkę do odkręcania fabrycznych śrub zabezpieczających i nie mam jak odkręcić kół :/ w serwisie część niedostępna czy ktoś ma taką przejściówkę,potrzebuję na 5minut,tylko odkręcę i wkręcę zwykłe śruby potrzebne coś takiego : <br /><br />
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
u mnie też tak samo, to chyba kwestia silnika 1.8t , myślę że tak powinno być
-
Indetyfikacja i ocena Instalacji gazowej
v-gaz - O firmie jeden z najlepszych na Dolnym Śląsku, poczytaj na lpg-forum.pl montował mi lpg w aucie i potwierdzam wszystkie pozytywne opinie o nim, niestety z racji tego że jest taki doby, to ciężko u niego z terminami . w eko almie byłem na regulacji z poprzednim autem, to mapę ustawiali mi na drodze prowadzącej do zakładu, rozpędzić się tam można max do 100km\h i od razu trzeba hamować także nie polecam
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
ja chciałbym spytać o cenę dwumasu do a4 B6 3.0v6 quattro (2002r)
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
dzięki za fotki .wychodzi na to, że masz standardowy moduł, taki jak większość .A tą kierownicę z allegro o której mówisz to podłączyłeś jakoś? teraz nie wiem czy muszę szukać modułu czy tylko wiązka wystarczy :/
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
kabel jest od multi, ale od a6 i tam jest to chyba inaczej rozwiązane :/ Ty masz taki sam moduł w kierownicę jak mój ?
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
dzisiaj zamontowałem taśmę od siemiana i okazało się niestety, że jednak wiązka od poduszki nie pasuje, jest zupełnie inna kostka . Panowie, teraz bardzo ważne pytanie, czy wystarczy dokupić wiązkę w aso czy też ten moduł w kierownicę nie pasuje do A4 ???
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
to chyba była moja ,kupiłem ją właśnie w tamtym tygodniu, a szukałem na allegro od ponad 2miesięcy,ciężko o taką kierownice i to jeszcze w kolorze swing oki, uspokoiłeś mnie, jak przyjdzie taśma kupiona u siemiana to montuję
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
mam multitronic i długo szukałem takiej kierownicy, tylko mam watpliwości, bo moduł kierownicy pokazany na początku tematu jest inny i ma inne okablowanie, inna jest też wiązka airbag .Wiem,że u mnie jest dodatkowo tiptronic, ale wydaje się że więcej przewodów wychodzi z tamtego modułu niż z mojego
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
moduł pod kierownicą mam multi,także z tym nie ma problemu,chodzi mi konkretnie o ten moduł w kierownicy i wiązkę od airbag czy to będzie pasowało .Taśmę 12pin juz zamówiłem
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Panowie, czy taki zestaw podłączę do B6 ? mam inny moduł(trapez) niż ten pokazany na początku tematu i inna taśma od poduszki, będzie to pasować ?kierownica multi z tiptronic,dość rzadko spotykana . Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us