Treść opublikowana przez agoonzo
-
[B6 ALT] Problem z połączeniem vag z autem z winy navi
pisałem już o tym w wątku o rns-e ,ale nikt nie odpowiedział... Założyłem u siebie RNS low line (bns 5.0 wygląda prawie jak rns-e,nie ma kolorowego wyświetlacza) ,wcześniej miałem chorus'a 1din .Problem w tym,że nie mogę się teraz połączyć z autem przez VAG ,dopiero jak odepnę kostkę od radia to łączy się bez problemu.Spotkał się ktoś z takim czymś ?jak rozwiązać ten problem?dodam,że nie mogę zakodować auta pod navi bo mam zwykły kabel vag i nie łączy się z navi,ale nazwy stacji i tytuły mp3 wyświetlaja mi się na Fis'ie,podświetlenie i sterowanie stacyjką też działa. Przez pewien czas miałem concerta 2din i nie było żadnych problemów,jedynie nie dało się połączyć Vag'iem z kanałem 56 czyli z radiem,ale to chyba vina tego,że mam zwykły vag bez can...
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Podłączę się do tematu.Założyłem u siebie RNS low line (bns 5.0 wygląda prawie jak rns-e,nie ma kolorowego wyświetlacza) ,wcześniej miałem chorus'a 1din .Problem w tym,że nie mogę się teraz połączyć z autem przez VAG ,dopiero jak odepnę kostkę od radia to łączy się bez problemu.Spotkał się ktoś z takim czymś ?jak rozwiązać ten problem?dodam,że nie mogę zakodować auta pod navi bo mam zwykły kabel vag i nie łączy się z navi,ale nazwy stacji i tytuły mp3 wyświetlaja mi się na Fis'ie,podświetlenie i sterowanie stacyjką też działa. Przez pewien czas miałem concerta 2din i nie było żadnych problemów,jedynie nie dało się połączyć Vag'iem z kanałem 56 czyli z radiem.
-
[B6 ALT] Słabe grzanie na wolnych obrotach
ja tak miałem przy uszkodzonej uszczelce pod głowicą,ale pewnie u ciebie to zapchana nagrzewnica
-
[ALL B6] 2.0 20V jak sprawuje się ten silnik z instalacją LPG ?
mam taki silnik zagazowany i śmiało mogę polecić,bardzo dobrze sprawuje się z gazem.ja akurat mam stag 300. w mieście pali mi około 12l gazu,a na autostradzie przy komplecie pasażerów i prędkości średniej 180km/h spalił mi tylko 10 litrów
-
[B6 ALT] Czy podwójny układ wydechowy od 1.8t B6 pasuje do ALT B6 ?
Spoxik,dzięki,w takim razie szukam sobie układu wydechowego z 1.8t
-
[ALL] Gdzie we wro wymiana przegubu ?
podpinam się pod temat.czy ktoś zna sprawdzony warsztat w którym mógłbym wymienić przegub i jaka mniej więcej jest cena takiej wymiany?
-
[B6 ALT] Czy podwójny układ wydechowy od 1.8t B6 pasuje do ALT B6 ?
gdyby okazało się,że pasuje od 1.8t to wolałbym to niż od 2.5tdi,podobna pojemność i do tego benzyna.
-
[B6 ALT] Czy podwójny układ wydechowy od 1.8t B6 pasuje do ALT B6 ?
chciałbym założyć w swoim aucie B6 ALT (2.0 benzyna) podwójny układ wydechowy taki jak jest w 1.8 turbo , w związku z tym moje pytanie ,czy układ wydechowy od 1.8t pasuje bez przeróbek do 2.0 benz. .Czytałem już temat o zakładaniu do 1.9tdi układu od 2.5tdi i jestem ciekawy czy u mnie można zrobić tak samo biorąc wydech od 1.8t (środkowy tłumik i dwa końcowe)
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
właśnie znalazłem to na stronie audi : http://www.audi-akcesoria.pl/modele/nowe_a4/Komunikacja/126/
-
[ALL] ciekawa przeróbka ori radia ;)
znalazłem to przez przypadek na necie,zobaczcie sami : http://www.mp3car.com/vbulletin/worklogs/119012-2006-audi-a3-2-0-tdi-symphony-ii-pccar-oem-indash-screen-prototype-full-pics-7.html
-
[ALL] Mycie auta za pomoca pianownicy
ja mam w zestawie z karcherem identyczna pianownicę a karcher'a mam już kilka lat,także to żadna nowość
-
[B6 ALT] Błędy 17536 oraz 17545
chodzi o zawór oznaczony "11"
-
[B6 ALT] Błędy 17536 oraz 17545
to jest ten plastikowy zawór połączony z odmą,pokrywa zaworów i dolotem powietrza,znajduje się pod plastikową pokrywą silnika. w poprzednim poście piszesz,że była na nim założona metalowa opaska.zresztą doskonale widać go na zdjęciu które wkleiłeś wymień ten zawór i na 100% pozbędziesz się tych błędów.koszt w serwisie to 35zł
-
[B6 ALT] Błędy 17536 oraz 17545
tutaj dopatrywalbym sie problemu w sondzie,bo raz pokazuje za duzo,a zaraz potem za malo-moze tu jest problem check engine zgasilem dwa razy,odlaczajac aku na okolo 45 minut,mialem problem z sonda ja miałem te same błędy( i parę osób na forum też ) które zniknęły po wymianie śruby odpowietrzajacej przy odmie ,także to raczej nie sonda
-
Koledzy pomózcie!
odkurzacz i do dzieła jak się nie uda,to odpuść sobie,bo to uszkodzenie jakoś specjalnie chyba nie wpłynie na jakość dzwięku,chyba,że masz czułe ucho :gwizdanie:
-
[ALL] Mycie auta za pomoca pianownicy
mam karchera i w zestawie jest wytwornica piany,pokrywa calutkie auto pianą,fajnie to wygląda piany nie spłukuję tylko jadę z gąbką i dopiero później spłukuję wodą. próbowałem oryginalnych środków karcher'a ,ale nie domyje się nimi auta,trzeba ręcznie zetrzeć brud.do wytwornicy piany wlewam szamponu samochodowego i sprawdza się super generalnie to taki bajer,gdybym nie miał go w zestawie to bym sie nie zdecydował bo podobny efekt można osiągnąć gąbką
-
[ALL B6] Brak mozliwości składania tylnego oparcia.
ja też niestety mam wersję bez rozkładanej tylnej kanapy,ale co zrobić,takie się trafiło dziwne,że rozkładana kanapa nie była w standardzie w a4 :/ jak chcesz przeciągnąć kabel od anteny z bagażnika do środka,to nie ma z tym problemu,ściągnij kanapę i zobaczysz,że są otwory w ściance grodziowej i spokojnie można kabel przeciągnąć .gdybyś chciał zdemontować oparcie,to trzeba wyciągnąć zagłówki a potem te plastikowe prowadnice od zagłówków,one trzymają oparcie
-
[B6 ALT] Nr katalogowy przedniego pasa
używane koło 300zł , a chińskie zamienniki 290-350
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
dobrze,że odświeżyłeś ten temat,bo inaczej pewnie bym na niego nie trafił,a tak już mam zaplanowane rezanie lodówki
-
[ALL B7] RNS-E - jaki serwis do montażu ?
daj fotkę,chętnie zobaczę
-
[B6 ALT] Błędy 17536 oraz 17545
ja też wymieniłem ten zawór i na razie jest dobrze,jeszcze nie pojawiły się żadne błędy i mam nadzieję,że się nie pojawią .pozostał tylko problem z zapalającą się kontrolką od niskiego stanu oleju
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
pewnie nic nie da wymiana tej odmy,dlatego się z nią nie spieszę. Na razie po wymianie wentyla odpowietrzającego nie pojawił się błąd 1745,więc połowa problemu z głowy .Daj znać jak uda ci się do czegoś dojść ,trzymam kciuki
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
u mnie też gasło dopiero po otworzeniu maski,dziwny objaw... jeszcze za mało kilometrów zrobiłem od wymiany,żeby stwierdzić,że już po problemie,ale mam nadzieję że wymiana zaworu pomogła .ja za samą odmę zapłaciłem prawie 170zł a za zawór koło 40zł , dlatego myślałem,że wymieniłeś samą odmę,bo napisałeś,że kosztowało cie to 170zł[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 11:24_________________________________________________no i niestety ta nieszczęsna kontrolka znowu się zapaliła po przejechaniu ok.250km , a już myślałem,że będzie dobrze ...
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
pisałem do nich już jakiś czas temu,ale nie dostałem żadnej odpowiedzi,chciałem się dowiedzieć parę rzeczy na temat tego emulatora.dla mnie to chyba jakaś ściema :/ myśle,że to by była fajniejsza opcja niż zwykły emulator
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
a oprócz odmy wymieniałeś ten zawór który łączy się z odmą ? nr. części 06b103235g koszt ok. 35zł ,ja kupiłem odmę i ten zawór ,na razie wymieniłem tylko zawór i jest dobrze ,żałuję że kupiłem ta odmę,mogłem kupić sam zawór a ewentualnie później odmę ,ale jak już jest to wymienię ją przy okazji jakiejś roboty przy silniku.