Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bchr

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Proszę o analizę bloków 003 i 011. 003: http://img684.imageshack.us/img684/5224/003as.jpg 011: http://img43.imageshack.us/img43/4817/011hp.jpg Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
  2. Panowie, mam takie pytanie, jak to możliwe że w moim B6 z 2002, nie rozkładają się tylne siedzenia ?, nie ma żadnej dźwigni u góry foteli, a od strony bagażnika jest blacha, zakryta wykładziną , przypięta takimi okrągłymi plastikowymi kółkami, wie ktoś coś o tym ? Chodzi mi konkretnie, jak przeciągnąć kabel od anteny CB, do środka, lub jak zdemontować te okrągłe zaślepki żeby niczego nie połamać na siłę.
  3. To co proponujesz w mojej kwestii ?
  4. W tej chwili jest 101KM. wystarczy na 17", a co z tym zawieszeniem ?
  5. Witam, zamierzam zmienić zawias na gwint + gleba, znalazłem coś takiego : http://moto.allegro.pl/item316472660_zawieszenie_gwintowane_audi_a4_b5_fk_automotive.html, cena w miarę przystępna, czy mógłby ktoś powiedzieć czy bedzie pasowało do A4 99r, ale z misiąca października, po 2 lifcie. Oraz czy będzie wszystko grało z felgami ori Audi 17" + opony 235/45/17 ?
  6. Ja niestety nie dam rady, będę na spocie w Krakowie.
  7. Mi ktoś przedni zderzak z boku przerysowal, zobaczyłem na parkingu , patałachy nie umieją parkowac...
  8. Kiedy jakiś spot się szykuje ?
  9. Orientuje się ktoś kiedy ma by wysyłka tych rameczek od Keżora ?
  10. Ale ja pisałem o mixolu w powiązaniu z i tak zimową ropą, bo kto ma na dobrych stacjach jeszcze letnią ropkę ?
  11. Bardzo ładna , i kolorek też ładny, w środku mi się podoba.
  12. Ja sam leję, polecam do diesla "setke" mixolu na pełny bak ropki, ciszej chodzi silnik, i do tego ropa jest jeszcze bardziej tłusta, trudniej zamarza "wytrąca się parafina".
  13. Ludzie zmobilizujcie się jest Serwer dzięki Mad Maxowi, macie gotową grę do ściągnięcia i ładujcie się na serwer.
  14. Co do zimowej ropy z tego co wyczytałem z atestu i badań Petro Tanku to temperatura jest do 32 stopni, taki V-Pover Diesel, Ultimate do 28 stopni.
  15. Ładny kolorek taki jak mój, teraz 17" i możesz jeszcze porobic przy nim drobne zmiany.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.