Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3


Rekomendowane odpowiedzi

Planuje narazie na taśme 3m obustronną. Widze to tak, ze u góry bądź na boku schowka przy lampce puszcze dwie taśmy długosci tej zmieniarki i poprostu przykleje. tasma jest dość mocna a urządzenie lekkie wiec nie powinno puscić :good: jesli to sie nie bedzie trzymać ze względu na materiał obiciowy to cos sie wykombinuje z jakims uchwytem i na sróbki :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używał juz ktos może kart 4GB? Ja własnie kupiłem takową SDHC za 40zł Kingston, mam zmieniarke z możliwoscią odczytu SDHC, a jednak nie czyta. Niby nie pokazało mi NO CD, ale radio miało jakies problemy, a mianowicie na folderze CD5 był przeskok ciagle z track 06 na track 53 oczywiscie muzyki nie odtwarzało. Na karcie 2gb bez zarzutu działa. jeszcze pokombinuje z tą kartą :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem tak samo tylko moja zmieniarka czyta tylko SD a jak wsadzilem 4GB SDHC to bylo to samo (chyba CD3 utwor 6 i nic cisza i wszystko stalo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to że jednak nie czyta kart SDHC a posiadam model z możliwościa przewijania to akurat działa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nosze się z zamiarem kupna i wszędzie na allegro piszą ze adaptery czytają max 2gb karty, jak dla mnie to wystarczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na opakowaniu pisze ze czyta 4gb ale nie pisze nic o SD czy SDHC musze teraz dorwać karte SD bo 2gb troche mi nie wyrabia jak upcham setów troche to po robocie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi87 moze napisz do sprzedawcy o co chodzi bo te nowsze emulatory co maja przewijanie to powinny chyba czytac SDHC tak gdzies chyba wyczytalem wyzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podlaczysz tego do choruas 1 bo on nie obsluguje zmieniarki!!! uwazaj bo na jakiejs aukcji na alllegroooo jest napisane ze z chorusem polata, nieprawda tam chodzi o chorus2 pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem czy transmiter to dobre rozwiazanie duzo mozesz poczytac jakie to g......o, lepiej dolozyc pare zl i wymienic radyjko np na concerta, i kabelek z jackiem zeby podpiac pod niego np mp3 lub ipoda, a potem zmieniarke? jak cos to mam taki kabelek moge odsprzedac (ja tak zaczynalem) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zapytanie do kolegów znających temat co do dwóch aukcji na allegro:

ten wydaje mi się będzie działał z Concert II:

http://www.allegro.pl/item444067542_aux_in_audi_vw_skoda_seat_adapter_wejscie_mp3.html

a to coś wydaje mi się kompletną ściemą :no::

http://www.allegro.pl/item443574196_wejscie_aux_in_blaupunkt_audi_vw_becker.html

czy do tego drugiego da się podłączyć mp3 (podłączyć się na pewno da :polew:, tylko co dalej)? Jak na radiu coś takiego uruchomić :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miale taki kabelek w chorusie 2 a to tak samo jak w concercie2 kabelek podlanczasz w miejsce zmieniarki do radia a z drugiej strony jackiem do mp3, jak chcesz posluchac muzyki z mp3 to wlanczasz radio i naciskasz CD i leci z mp3 (u mnie mp3 gralo tylko na CD1) wszystkie funkcje takie jak wybor piosenki itd robisz na mp3, jak cos to mam taki kabelek jak w pierwszym linku tylko odrazu jest wyjscie jack i moge go odsprzedac bo jest mi nie potrzebny

http://www.allegro.pl/item444663725_adapter_aux_in_vw_audi_seat_mfd_f_vat.html kupiony z tej aukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz posluchac muzyki z mp3 to wlanczasz radio i naciskasz CD i leci z mp3 (u mnie mp3 gralo tylko na CD1)

tylko jak u mnie naciskasz CD, to gra CD (Concert CD) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no oki ale nie wkladaj plyty tyklo nacisnij CD ( tak mi sie wydaje chociaz dobrze jek by sie ktos wypowiedzial co podlanczal taki kabelek lub zmieniarke pod concert cd i bylo by do konca jasne jak sprawa wyglada ) tak jak jest w tym emulatorze jezeli chce muzyke z pendrive to podlanczam pena ale jak chce zeby muza leciala z karty sd to musze pena odlaczyc calkiem i nie wiem czy wlasnie to nie dziala tak samo u ciebie ze jak jest plyta to leci z plyty a jak wyciagniesz plyte to bedzie lecialo z kabla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi87 nie wiem czy juz rozwiazales problem z karta...ja tez mam ta nowa zmeiniarke czytajaca SDHC wrzucilem 4GB i wszystko ladnie czyta. Mialem na poczatku jakies problemy z SD 2GB ale zrobilem format i wszystko wrocilo do normy :) a tak na marginesie niby ta nowa zmieniarka ma mozliwosc czytania podfolderow, a u mnie niby wrzucilem w CD1(ew. CD01) podfolder CD1 itd w CD2 podobnie i zmieniarka zaczela dziwnie sie zachowywac tzn nie chciala, nie czytala lub sie mylila w wyszukiwaniu utworow :(ma ktos jakis pomysl co moze byc nie tak ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz ja nie robiłem formatu tej karty :wallbash: i jak wkładałem ja to radio szukało piosenek ze starej jeszcze karty noi tak przeskakiwało z track06 na track 61 i nic ale spróbuje sformatować moze bedzie działać :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy każdy emulator ma możliwość przewijania mp3? podajcie link Ci co już posiadają takowy emulator z możliwością przewijania :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...