Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3


Rekomendowane odpowiedzi

nie kazdy emulator ma mozliwosc przewijania taksamo niektore nie czytaja kart 4gb i sdhc http://emide.pl/xcl/ poczytaj, popytaj sprzedawce co ci moze zaoferowac na chwile obecna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój jednak czyta 4gb sdhc ale w dosć ironiczny sposób. Oatatnio zawisiło mi sie na 2gb wiec wyjałem tą karte i włożyłem sdhc i odziwo odpaliła no ale po kazdym zgaszeniu silnika na dłuższy okres musze wyjąc karte i włożyć ponownie zeby zagrała (gra od tego samego momentu co skończyła poprzednio) już nie wiem co z tym zrobić włozyłem spowrotem 2gb i jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Mam używam jestem zadowolony :good:

Używam z : Concert 1 , karta 2gb sandisk,

X-car link zamocowany na stałe w schowku u góry.

Funkcji jakiej mi brakuje to wyświetlanie nazw otworów ale da się z tym jakoś przeżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, widze ze bardzo ciekawy temat sie pojawił. Mam tylko jedno pytanie, jestem posiadaczem b6 z audi navigation plus, czy jak podłacze taki emulator w miejsce zmieniarki bedzie konieczne zmienianie kodowania radyjka za pomocą VAGa???chodzi mi o to czy radyjko bedzie widziało ten emulator mp3?? dodam tylko ze przy zmianie zmieniarki przy navi konieczna jest zmiana kodowania radyjka vagiem.

Z gory dzieki,major

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeśli masz aktualnie normalną zmieniarke to nie bedzie problemu z zastapieniem jej i poprawnym uruchomieniem. Nie powinno być potrzeby wpisywania kodu ponieważ przy podłaczaniu zmieniarki nie musisz odłączać zasilania od radia :) ale na 100% pewien nie jestem jak to jest z tym navigation plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne pare złoty. Ja u siebie zrobiłem inaczej. Kupiłem wtyczkę taką jak od zmieniarki. Jeden kabelek pod plus, dwa wejścia na sygnał i podłączam swój odtwarzacz mp3. Zrobione na wzór tego.

http://www.allegro.pl/item451088170_wejscie_sygnalowe_aux_blaupunkt_f_vat.html

http://www.allegro.pl/item454483887_adapter_aux_in_vw_audi_seat_mfd_f_vat.html

Jakość wtedy zależy tylko i wyłącznie od źródła dźwięku, w tym przypadku odtwarzacza mp3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panwic napewno to co zrobiles jest pewnego rodzaju rozwiazaniem zeby posluchac muzyki z czegos innego niz kaseta... i napewno jest to duzo tansze rozwiazanie.

ale co do tych paru zlotych... to nie zapomnij ze to o czym my piszemy to zmieniarka mp3 obslugiwana z radia a nie kabel - "wejscie aux" sam dluzszy czas jezdilem z takim kabelkiem ale nie ma porownania do zmieniarki. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne parę złoty. Ja u siebie zrobiłem inaczej. Kupiłem wtyczkę taką jak od zmieniarki. Jeden kabelek pod plus, dwa wejścia na sygnał i podłączam swój odtwarzacz mp3. Zrobione na wzór tego.

http://www.allegro.pl/item451088170_wejscie_sygnalowe_aux_blaupunkt_f_vat.html

http://www.allegro.pl/item454483887_adapter_aux_in_vw_audi_seat_mfd_f_vat.html

Jakość wtedy zależy tylko i wyłącznie od źródła dźwięku, w tym przypadku odtwarzacza mp3.

Bardzo jestem ciekaw kolego czy wiesz o czym piszesz ?

Jakie masz radio?

W linkach które podałeś powyżej jest:

1.kabelek z wtyczką - 9,50zł.

2.emulator zmieniarki - 89,00zł.

jak sama cena wskazuje są to dwie różne rzeczy!!!

Ponieważ sam osobiście wykonywałem takie emulatorki wiem że nie wystarczy podać plusa na jakiś pin i już mamy wejście AUX-IN (chyba że w jakichś zabytkowych lub nie OEM radiach). Sprostuj o co Tobie chodzi bo ktoś jeszcze przeczyta, podłączy i ..... SPALI radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miesiac temu zakupilem ten emulator :

http://www.allegro.pl/item470228474_zmieniarka_mp3_wma_vw_audi_usb_sd_card_mini_jack.html

Jestem z niego bardzo zadowolony i polecam go wszystkim :)

Jakosc dziwieku taka jak z plyt (oczywiscie w zaleznosci od jakosci nagranego utworu), pelna obsluga z radia ( w moim przypadku Chorus 2), bardzo latwa instalacja.

Emulator wedlug instrukcji obsluguje karty SD do 8 GB, osobiscie uzywam karty 4gb SDHC i nie mam zadnych problemow :) Utworki mozna przewijac, takze za to duzy plus. I na koniec ciekawostka wedlug instrukcji emulator w radiach audi obsluguje do 6 folderow (6 cd) po 99 utworow, jednak bez problemu mozna stworzyc 10 folderow, ktore radio obsluguje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tych 10 folderów to akurat twoje radio czyta wszystkie 10 chociaz do konca nie jestem pewien czy przeczyta ci to co masz w CD10 bo mi a kurat nie chce czytac (radio chorus 2) a co np. do concerta1 to chyba CD6 to max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do tych którzy zamontowali emulatorek a mianowicie Gdzie przuczepiliście te obydwa czarne kabelki od masy? Ja zostawiłem je na radiu aby przylegały do obudowy radia ale dalej mam zakłócenia szumy :wallbash: jak to zaczepic aby czysto grało??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie byl jeden luzny kabelek, ktory nalezalo podlaczyc do masy i tak zrobilem :) wpiolem go do kabla masowego od radia i wszystko gra pieknie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łyku23 u mnie są dwa luźne kabelki koloru czarnego zakończone takim metalowym kółeczkiem jeden jest większy od drugiego :mysli:

ja wykrecilem jedna srubke z boku z lewej strony podlozylem te kabelki i skrecilem wszystko razem i jest oki

znaczy odkręciłes śróbke od radia z lewej strony poluzowało sie i włożyłeś tam oba kabelki czarne i skręciłeś do kupy tak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykrecilem ja calkiem, na koncu tych kabelkow mialem takie oczka przelozylem srubke przez nie i spowrotem ja przykrecilem razem z kabelkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykrecilem ja calkiem, na koncu tych kabelkow mialem takie oczka przelozylem srubke przez nie i spowrotem ja przykrecilem razem z kabelkami

Zrobiłem identycznie, cykałem trochę że coś się w środku poluzuje i nie przykręce tej śrubki spowrotem bez rozkręcania radia. Na szczęście trafiłem w dobrą śrubkę :> Gra bajecznie, żadnych szumów.

Może przyda się info, że w chorusie 2 ( może w innych też ) do tych śrubek potrzebny jest klucz torx, taka mała gwiazdka, jak w komórkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...