Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do osób co już korzystają

Czy owy emulator ma jakieś ograniczenia? np.:

- ilość katalogów

- ilość utworów w katalogu

- ilość podkatalogów (chodzi mi o to, który rząd podkatalogów zmieniarka czyta) np.:

-I katalog główny

-II podkatalog

-III podkatalog

-IV podkatalog

-V podkatalog

- itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domelq 6 katalogow po 99 utworow bez podkatalogow, bez polskich znakow.. ale i tak piekna liczba powstaje.. :) Bitrate do 320kb/s max pojemnosc 4 gb :decayed:

Toma ale jaki to ma sens..? to jest na prawde male urzadzenie.. poza tym co bedziesz otwieral bagaznik zeby wpiac pendriva, sd, lub jakis odtwarzacz pod wejscie liniowe..? To nie ma sensu.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/b] ale jaki to ma sens..? to jest na prawde male urzadzenie.. poza tym co bedziesz otwieral bagaznik zeby wpiac pendriva, sd, lub jakis odtwarzacz pod wejscie liniowe..? To nie ma sensu.. :decayed

bagażnika codziennie używam więc nie stanowi to dla mnie problemu 6x99utworów to za często i tak nie będę dotykał . W schowku nie mam nigdy miejsca (navi, dokumenty itp ) , poza tym nie chce mi się rozbierac dechy :). Moje pytanie czy można to podpiąć pod org. instalacje z wtyczka do zmieniarki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toma nie mozna tego podpiac pod ori instalacje od zmieniarki musisz podpiac to pod radio! ale jak podepniesz emulator pod radio to tam jest trojnik i pod to mozesz jeszcze podpiac zmieniarke (ale nie mam pojecia jak to dziala razem)

a teraz takie moje pytanko:

1. odpalal juz ktos ten emulator z karta 4GB

2. w chorus 2 mozna zmieniac cd od 1 do 10 (no chyba ze mi sie przewidzialo) jak to sie ma do tworzeniea katalogow na karcie pamieci np CD08? bo ja niestety ale nie jestem w stanie tego na razie sprawdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dropsone, niestety nie pomogę Ci w tym temacie bo mam radio concert i tak jest sterowanie tylko do 6 CD

A powiedz mi czy zdaza Ci się zeby sie zawiesila zmieniarka ? Nie wiem czy to wina pendrive?odmula si po wmienieniu nośnika albo po odlączeniu jej na chwile od radia.

Dzis wyszedł mi jeszcze jeden błąd z nowej karty SD Kingston 1GB - odtwarzało normalnie ale dźwięk był przerywany (same piski i trzaski)

Zauważyłem, że najlepiej znosi mp3 z jakością powyżej 192 kbp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam jak nosnika tylko karty sd 1gb Kindstona i nie mialem zadnych problemow, a podlaczyles obydwa czarne przewody do masy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Kupilem ten "emulator zmieniarki" w marcu tego roku, bo w swoim aucie (Audi A4 - 2001 TDI)

mialem kaseciaka (Chorus2) i nie chcialem tego zmieniac (zeby mnie nikt nie okradl), tez mialem obawy gdy to kupowalem, bo raczej jestem

maniakiem dzwieku, a zadne konwertery (kaseta-jack) czy transmitery nie wchodzily w gre.

Urzadzenie gra calkiem dobrze, tzn jakos dzwieku jest taka jak ze

zmieniarki CD. ma jednak kilka mankamentow do ktorych trzeba sie

przyzwyczaic.

a) urzadzenie czasami "szuka" mojej karty SD, i w tym celu musze je wlaczac i wylaczac nawet po kilka razy

B) nie ma normalizacji natezenie dzwieku, tzn trzeba uwazac, zeby wszystkie mp3 byly w tej samej "glosnosci" bo oile programPC sobie z tym

radzi, to ten player niebardzo (jedne sa glosne drugie ciche)

c) brak przewijania MP3 w trakcie jej odtwarzania (seek tzn np +10s ,-10s ), mozna tylko dac nastepna / poprzednia MP3 (to dla mnie spora wada)

d) czasami urzadzenie sie "myli" i odgrywa CD1 chociaz pisze ze CD3 ,tak samo odgrywa nie ta MP3ke. (ale to jest bardzo rzadko), podejrzewam

ze nieradzi sobie super z obsluga FAT tej karty, moglo sie zdazyc ze nagralem wiecej niz 100 mp3 do jednego folderu i dlatego sie roluje

Pozatym:

a) jakosc jak na moje ucho jest bardzo dobra

B) odgrywa wszystkie MP3 w tym VBR.

c) jest banalne w instalacji, malutkie i dyskretne..

ogolnie nie zaluje ze to kupilem.. ale nie ukrywam, ze niemialem innego

wyjscia bo nic innego nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dropsone, tak mam podpięte oba czarne kable do masy.

dziś nagrałem sobie na inną karte troche muzy starszej z kompa, w 5 folderach. niestety tylko jeden gra prawidlowo, bez trzaskow i piskow. moze emulator jest wyczulony na zla jakos mp3 albo zbyt dlugie nazwy plików?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche odbiegne od temamtu przed tym emulatorem mialem taki kabelek ze podlanczalem go am gdzie emulator a z drugiej strony byl jack mialem pod to podlonczona mp3 i jak przekrecilem np tym pokretlem od szukania stacji radiowych recznie to mi piszczalo albo jak przelaczylem na kazde inne CD niz CD1 na ktorym mp3 gralo to tez piszczalo, tzreszczalo i tym podobne.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co...okazuje sie, że problem tkwi w mp3, któr mm na dysku w kompie. chyba zlapalem jakiegos wirusa. Tak sie sklada ze pracuje w salonie RTV i wzialem ta karte ktora nie chodzi u mnie w emulatorze i podlaczylem ja do zestawy kina ktory ma slot kart SD. problem jest dokladnie ten sam, czyli piski i trzaki. musze najpierw wyczyscic caly dysk w kompie, posciagac nowe mp3 i dopiero cieszyc se emulatorem :)

wychodzi na to ze jest wyczulony na wirusy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

camel88 a masz kabelek do podpiecia? od radia do mp4? mam dokladnie taki http://www.allegro.pl/item409040865_adapter_aux_in_vw_audi_seat_mfd_f_vat.html i moge odsprzedac duzo taniej jak cos to pisz na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podczas montazu tego emulatorka trzeba rozłaczyc radio :mysli: Bo tak sie składa ze nie mam kodu do radia :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podczas montazu tego emulatorka trzeba rozłaczyc radio :mysli: Bo tak sie składa ze nie mam kodu do radia :kwasny:

nie musisz odlanczac radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) wlasnie przegladam sobie temacik i az cisni mi sie na usta pytanko :)

1. jakie bylo by najlepsze rozwiazanie do radyjka Symphony II??

2. czy warto zakladac adapter zmieniarki czy tez podpjac sie kabelkiem bezposrednio??

za podpowiedzi z gory wielkie dzieki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam adapter zmieniarki, cena adekwatna do jakosci. mam to juz pare tyfodni, jestem bardzo zadowolony, pomimo drobnych klopotow :) nagrywasz sobie muzyczke na karte SD albo na pendriva i masz swiety spokoj:) karta kosztuje teraz pare złotych więc mozesz miec ich nawet kilka. prostota w obsludze a do tego dobra jakość dźwięku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie umieszczacie adapter, aby łatwo było wymienić kartę SD?

Myślę o kupnie takiego gadżetu, ale niestety najpierw musiałbym zmienić radio, bo mam audi gamma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...