Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3


Rekomendowane odpowiedzi

pewnie tak:)

ja też zauważyłem, ze lubi się zawiesić na pamięci typu pendrive. Wole zdecydowanie Kartę SD, jest mniejsza i tańsza :) Obecnie korzystam tylko z pamięci SD 1GB - mam je po całe 9 zł za kingstona więc nie widzę potrzby ładowania czegokolwiek innego :D

emulatorek rullezzz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://emide.pl/xcl/ wypełnialiście formularz umieszczony na tej stronie? ,ile czekaliście na odzew "od nich" po ewentualnym przesłaniu wyżej podanego formularza, żeby zamówic sprzęt?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez kupowalem z tej aukcji i dlugo nie musialem czekac - w zestawie byly kluczyki do wyciagania radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: czy to jest zmieniarka czy emulator to podlancza sie to bezposrednio pod radio a co do miejsca montazu i sposobu to prosze przeczytaj wszystko od poczatku bo jest tam sporo o tym :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oto ostatnie wiesci z http://emide.pl/xcl/

> Czy kostka emulatora jest gotowa od razu do podlaczania

> czy tez trzeba ja przerabiac?? pozdrawiam

Jak najbardziej jest gotowa do podłączenia.

Nadmienię tylko, że xCarLink kosztuje 340 zł

brutto wraz z przesyłką via PP.

Jest to nowa wersja, obsługująca karty SDHC,

dodatkowo posiadająca złącze BlueTooth do podłączenia

opcjonalnego adaptera do przesyłu danych za pomocą

"niebieskiego zęba" (koszt 40 zł brutto), a także

posiadająca możliwość przewijania utworów.

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to :good: warto było tyle zwlekać z zakupem. ile czasu gdzieś wam szedł ten sprzęcik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wreszcie znalazłem chwilę czasu na zamontowanie.

Emulatorek działa bardzo ładnie. Dźwięk pomimo 128KBps słychać wyraźnie bez szumów. Instalacja wraz z "podgrzewaniem procka" w radiu zajęła mi... 25 minut. Miałem troszkę problemów z kartą. Moja to microSD z przelotką na SD, 2GB Kingstona. Po odpowiednim sformatowaniu działa bez problemów.

Nie wiem jak u innych, ale u mnie konieczne było odłączenie radia od zasilania w celu aktywacji emulatora. Bez tego sypał mi jakimiś dziwnymi błędami i nie chciał czytać karty. Po restarcie zasilania działa bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja przesiadłem sie z normalnej zmieniarki na emulator :> Jakościowo dzwięk mało co sie rózni od płyty cd. Żeby to zamontować ja musiałem ściagnąć schowek niestety bo dojscie tam było dosć ciasne ale to tylko 5 śróbek :gwizdanie: i teraz można nagrywac muzyke na całe tygodnie :naughty: dla zastanawiających sie jeszcze, POLECAM :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze na dniach zamontuje to sobie u góry w schowku na stałe zeby tak nie latało :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...