Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcinmk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcinmk2

  1. Zgadza się bo właśnie cd playera z VW tam zamontowałem pod Concreta 1 i hula
  2. Najtaniej zmieniarka wychodzi, ewentualnie kaseta do której możesz podłączyć co chcesz i to by było najtańsze
  3. Nie mam takiego urządzenia u siebie bo olałem i kupiłem CD VW ale ostatnio porównywałem jakościowo i polecam. Mp3 najlepiej sciągać lepszej wersji bo te gorsze jakościowo będą grały ciszej jak radio FM i to jest normalne
  4. Zasięg stacji jest przede wszystkim zależny od siły nadajnika to pierwsze a po drugie również porównywałem kiedyś jakiegoś soniacza a ori radio jeżeli chodzi o odbiór radia fm to ori lepiej łapał fale ...
  5. acha tak myślałem nad tym sposobem ale czy jakości nie straci znacznie ?
  6. Witam kupiłem ostatnio odtwarzacz CD o taki : http://www.allegro.pl/item1052763160_oryginalny_odtwarzacz_cd_gamma_vw_vag_lublin.html Mam pytanko : Odtwarzacz Cd ma krótki kabel do radia który uniemożliwia mi montaż w miejscu w którym bym chciał zamontować ... Widzieliście gdzieś na necie jakąś przedłużkę bo ja szukałem i nie mogłem znaleźć... ( Allegro itp.)
  7. Zapraszam do obowiązkowej lektury : http://www.a4-klub.pl/smf/majovwka_2010_2527_czerwca_2010_na_lotnisku_ulez-t125644.0.html Znajduję się tam link pod którym można zgłosić swoje uczestnictwo na tej imprezie na którą wszystkich w imieniu organizatorów zapraszam ...
  8. Witam Chodzi mi o ustawienie radia Concret vagiem Pamiętam że był gdzieś taki post co było w nim wszystko opisane od włączenie Bose do ustawienia tylnych głośników Szukałem ale nie mogłem znaleźć.
  9. Pisać bo ja też jestem na etapie kupna
  10. Poszukaj drugiego kabla radio - zmieniarka oczywiście z odpowiednią końcówką albo kombinuj może z lutowaniem
  11. Twój kabel i zmieniarka maja takie same wtyczki wiec nie połączysz je razem. Szukaj takiej zmieniarki oczywiście ori która będzie miała wejście na Twój kabel(okrągła wtyczka) - wchodząca w zmieniarkę A co do kabelka tego czarnego "dziwna wtyczka" to sam jestem ciekaw Proszę o info ...
  12. Zgadzam się z Tobą Tyle tylko że jak kolego będziesz miał zamiar kopic radio Concret 1 to nie kupuj Blaupunkta, a Panasonica.Ten pierwszy ma problemy z prockiem, więcej na ten temat znajdziesz pod tym linkiem : http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b5_all_concert_nie_dziala_regulacja_glosnosci-t1277.0.html;msg1132988#msg1132988
  13. Posiadam Larka 43,1 odblokowanego i jestem zadowolony jak na razie
  14. Dokładnie tak tylko takim żeby się nie giął zbytnio Na pewno dasz radę to nic trudnego. Cierpliwości ....
  15. ja za każdym razem jak wsadzę tzw. klipsy fryzjerskie to wyciągnę radio. Kwestia wyczucia
  16. W radiu pod przyciskami 4,5 i CPS,Mode masz wycięcia. Wystarczy włożyć dobrze jakąś blaszkę i radio wyjdzie Dasz radę
  17. Jaki koszty poniosłeś w sumię? Napisałeś że wstawiłeś emulator - może jest taki na allegro - daj linka Jakieś fotki ze środka radia ?
  18. A odzywa się tzn. słychać jak pracuję mechanizm wciągania płyt po naciśnięciu owego przycisku LOAD? Jeżeli tak to myślę że coś nie dobrego stało się z w/w mechanizmem
  19. 1000 Lat panie PREZESIE :oklaski:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.