Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Czy da się to podłączyć?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie.

Proszę o pomoc osoby znające się na rzeczy. Skuszony okazją kupiłem na allegro zmieniarkę. Dokładnie taką jak na zdjęciu:

1lOZNi.jpg

Po poszukiwaniach znalazłem w okolicach bagażnika taką wtyczkę jak ta na zdjęciu:

1Do9pA.jpg

I teraz jest moje pytanie - czy to da się podłączyć?

Oczywiście z radiem Concert:)) Mam AVANTa - sprawdziłem - zmieniarka mieści się w tych otworach w bagażniku po lewej stronie - będę musiał tylko jakoś przygotwać mocowanie, bo z tego co widzę, to ta zmieniarka nie jest typowo z A4, a chyba z A6. Tylko kwestia ważniejsza - czy to będzie działać.

Dodatkowo gdy wyjąłem radio (Concert) to znalazłem tam coś dziwnego. Najpierw zdjęcie:

3TkCS.jpg

Tak to wygląda...wtyczka (pierwsza z lewej - niebiesla) wpięta do radia to jest kabel do zmieniarki (jest przeciągnięty do bagażnika - taki jak ten ze zdjęcia wcześniej). A obok tych wszystkich wtyczek luzem była druga taka sama wtyczka ISO niebieska połączona kabelkiem z jakąś drugą czarną wtyczką (wąską). Nie potrafie tego opisać lepiej i przepraszam za jakość zdjęć - ciemno było i robiłem telefonem. Czy ktoś może kuma o co chodzi z tymi moimi kablami? Do czego jest ta luźna niebieska wtyczka?? Dodam, że mam radio z BOSE i pełny FIS - jeśli to w ogóle istotna informacja.

[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 20:26_________________________________________________Nikt mi nie potrafi pomóc? :(

Opublikowano

Twój kabel i zmieniarka maja takie same wtyczki wiec nie połączysz je razem.

Szukaj takiej zmieniarki oczywiście ori która będzie miała wejście na Twój kabel(okrągła wtyczka) - wchodząca w zmieniarkę

A co do kabelka tego czarnego "dziwna wtyczka" to sam jestem ciekaw

Proszę o info ...

Opublikowano

niebieska wtyczka która jest nie podłączona-mogą to byc wyprowadzone wyjścia liniowe z radia np. do podłączenia wzmacniacza lub sterowanie zmieniarką wyprowadzone np na potrzeby emulatora zmieniarki, to wróżenie z fusów

wyjmij radio, odepnij wtyczki i sprawdź dokładnie w którym miejscu w instalacji jest wpięta ta luźna wtyczka i będziemy wszystko wiedzieć

tu jest rozpiska pinów w Twoim radiu: http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/isooem.htm

a co do zmieniarki to po prostu podłącz do kabla w bagażniku i sprawdź czy działa :wink4:

Opublikowano
  • Autor

a co do zmieniarki to po prostu podłącz do kabla w bagażniku i sprawdź czy działa :wink4:

Podłączyć się przecież NIE DA!! Obie przecież mają męskie wtyczki..więc jak to niby mam podłączyć. Wiem już że się napaliłem i niepotrzebnie kupiłem tą zmieniarką, bo do mnie nie podejdzie. Szukam ori w rozsądnej cenie albo panasonica DP600 choć podobno z nimi też są niezłe jaja...

A co do tej niebieskiej dodatkowej wtyczki...może dziś pogrzebię w aucie, to się czegoś dowiem - generalnie myślałem, ze ktoś będzie wiedział skąd nagle w okolicach radia dwie takie wtyczki. Tylko chyba będę musiał rozgrzebać schowek..

Niestety nie mogę odpiąć radia bo nie mam do niego kodu...jest jakaś naklejka z tyłu z 4 numerkami, ale nie wiem czy to jest kod, a w książce serwisowej mam wyrwany ten kawałek na którym był kod do radia:/ Wole nie ryzykować...

No i generalnie to nie wiem co dalej...

Opublikowano

Poszukaj drugiego kabla radio - zmieniarka oczywiście z odpowiednią końcówką albo kombinuj może z lutowaniem

Opublikowano

tej zmieniarki do conerta nie podłączysz, niestety.

Opublikowano
  • Autor

To już wiem:) Dlatego szybko ją sprzedałem. Teraz myślę co innego...no i chyba poza ori nie mam za bardzo gdzie szukać:( Dowiedziałem się nawet, że Panasonic dp600 może nie podejść, bo cośtam jest nie tak z prądem, że on wymaga 5V, a dostaje 12V i się pali... Ktoś miał taką "nieprzyjemnosć"?

Jakie zmieniarki do concerta podejdą?

Opublikowano

Pisać bo ja też jestem na etapie kupna :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.