Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3


Rekomendowane odpowiedzi

ja olałem całą akcje, nie lubie tandety a te playery na takie mi wyglądają "to nie działa, tamto nie działa, to się wiesza.. itd"

Nieno tandetnie to nie wygladają, przynajmniej ta moja, ale fakt faktem aktualnie wróciłem do oryginalnej zmieniarki, bo juz miałem dosć ciagłego formatowania karty z przyczyn nie odczytywania wszystkich piosenek :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Emulator mam już jakiś dłuższy czas (rok, może trochę krócej ?).

Problemów w zasadzie nie ma. Miałem na początku z kartą, i odpowiednim ustawieniu folderów itp, ale jak już raz dobrze zrobiłem, to działa bardzo dobrze.

Dźwięk czysty, w zasadzie jak dla mnie nie odbiega od CD.

Rzadko, bardzo bardzo rzadko zawiesza się jak przekombinuję z przełączaniem kawałków (za szybko na raz), lub przy zmianie kart.

Rozwiązaniem jest odłączenie na chwilę radia od zasilania. (wożę ze sobą specjalne "klucze" do wyciągania fabrycznego radia, także restart zajmuje jakieś.... 30 sekund).

Czytałem kilka postów, że ktoś chciałby kupić taki emulator, ale nie ma gdzie. Proszę o kontakt na Priv.

Jeśli cena byłaby satysfakcjonująca, to mogę go odsprzedać wraz z kartą, już przygotowaną pod wgrywanie mp3, ale zależałoby mi na sprzedaniu wraz z radiem (Audi Concert M4 Blaupunkta oryginalne).

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj kupiłem, zamontowałem i działa. Rzeczywiście po dograniu piosenek trzeba zresetować zmianiarkę, przewijanie działa. i różnica w jakości odtwarzania jest dosć odczuwalna, może dlatego że mam wzmacniacz i po prostu muzyka puszczana z tej zmieniarki nie ma takiego bassu. Tak czy owak ostatecznie nie żałuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja testowałem u znajomego i okazało się ,że nie odtwarza setów ,tzn. długich utworów ,nie wiem czy ma ograniczenie co do rozmiaru pliku czy długości trwania , w każdym bądź razie nie odtwarza i się zawiesza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój natomiast nie miał problemów z setami po ok 1h, ale i tak wróciłem do ori zmieniarki, miałem dosć tych formatów karty, musze kupić nową karte to podłącze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, dziś z ciekawości wgrałem kawałek mający 72minuty i NIE odtwarza go :) później czekał mnie reset i wgranie znów kawałków... ale i tak nie żałuję lepsze to niż zmieniarka cd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u mnie sety chodziły 3 na całe 6 folderów moze dlatego sprzet sie zawieszał co pewien czas i nie szło go odblokowac :mysli: sprawdze

dzięki za uwagi odnosnie setów :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie ma tez problemu z czyms dluzszym, najdluzszy secik jaki wrzucalem to niecale 3 h i wszystko chodzilo jak powinno (w folderze mialem tylko ten set CD02) a pozatym muzyka w innych folderach, moze problem w waszych przypadkach lezy w formacie, jakas inna kompresja, jakosc dzwieku, czy cus? i dlatego nie chce grac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ktos z Was miałby do sprzedania taki emulatorek w 100% z możliwością przewijania?

Jak coś to na prv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie zamontować takie bydle ? :kox:

Zamontować jak zamontować, ale jak znaleźć utwór wśród 20GB innych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie zamontować takie bydle ? :kox:

Zamontować jak zamontować, ale jak znaleźć utwór wśród 20GB innych...

No właśnie :tongue4:

Uważam że zupełnie nie potrzebna taka pojemność na samą muzykę. Podłączenie iPhona 80GB w nowych audikach ma sens bo można łatwo szukać utworów dzięki wyświetlaczowi od RNSa no i można wrzucać filmiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko czy to współpracuje z ori radiami Audi. :mysli:

Pewnie nie, bo ograniczenie do 6 folderów po 99 kawałków na 20GB nie miałoby sensu wtedy.

Chyba, że jest jakiś myk co podmienia utwory. Klikasz granie w kółko jednej płyty - a tu lecą mp3 z całego katalogu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...