Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ambro

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ambro

  1. Jak wymieniać to nie lepiej od razu pomyśleć o większych mocach ?
  2. Tylko naprawiasz czy coś modzisz ?
  3. To se sami załatwiajcie
  4. Jako wkład mogę pomóc z zamówieniem w ASO. Mam -15%
  5. Nie znam człowieka a to z jakiego auta w takim razie ?
  6. W 8P S3 gałka jest sygnowana "S3". Takiej chyba nie chcecie mu kupić do A4 ?
  7. Ile za niego chcesz ?
  8. Tomeks, pokaż tego RNS-Ea za 1150
  9. Czyli wychodzi z tego, że jego 300kg mniej i dobra skrzynia przewyższa różnicę o 100KM WESOŁYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM ! ! !
  10. No ten koleś bez problemu przeleciał nawet przez tory
  11. Ten łuczek nie jest aż tak nie przyjemy. Pamiętam jak lecieliśmy we 2 niedawno (Ty B7-ką) i mieliśmy dobrze ponad 100km/h więc ile on leciał że go tak miotnęło jak szatan ? ? Jaki wynik z RS3 ?
  12. Nie mam jeszcze żadnych porządnych zdjęć. Import z CH
  13. Moc jak u mnie więc można się posprawdzać (chyba, że dłubane)
  14. Byłoby miło Forester 2.5XT ?
  15. Jakiś czwartek można się umówić to i może Szupryk pozwoli Ci popatrzeć na jego V8
  16. Fotel pasażera zawsze gościnny
  17. Szkoda tych gratów które miałeś wpakowane, Recaro itd. ;(
  18. Tak, zgadza się. ...a Ty czemu sprzedałeś B5 ? Fajnie miałeś ją zrobioną no i plany mocowe też ciekawe
  19. Miał fart, że to przeżył
  20. Nie zakładałem, że sprzedającym jest takim kozakiem jak Ty
  21. To niech ktoś wykombinuje czemu nie ma naklejki rejestracyjnej na szybie
  22. Dziwne, że poduchy strzeliły przy takim uderzeniu
  23. I niech mi ktoś jeszcze powie, że diesle są opłacalne. :gwizdanie: Kupcie sobie 1.8T i koniec problemów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.