Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3


Rekomendowane odpowiedzi

Jak cos mam na handel taka zmieniarke z możliwoscia przewijania mp3, zmieniłem radio na niefabryczne a zmieniarka pozostała w schowku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do użytkowników zmieniarki mp3 X-Carlink: czy dźwięk z tego emulatora nie jest cichszy niż z radia FM? Ja mam taki problem że utwory mp3 z emulatora grają wyraźnie ciszej niż radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam takiego urządzenia u siebie bo olałem i kupiłem CD VW ale ostatnio porównywałem jakościowo i polecam. Mp3 najlepiej sciągać lepszej wersji bo te gorsze jakościowo będą grały ciszej jak radio FM i to jest normalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do użytkowników zmieniarki mp3 X-Carlink: czy dźwięk z tego emulatora nie jest cichszy niż z radia FM? Ja mam taki problem że utwory mp3 z emulatora grają wyraźnie ciszej niż radio.

Dźwięk z mojego emulatora jest trochę cichszy i gorszej jakości ale nie ma tragedii w porównaniu z muzą puszczaną z CD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha za taką cenę lepiej kupić mp3 i podłączyć kabelek do aux...

ta zmieniarka bije na łeb taki kabelek :gwizdanie: obsługa poprzez radio i nic nie trzeba szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takiego emulatora od jakiegoś czasu i polecam z wejściem na kartę pamięci, bo może to wina mojego emulatora ale jak podepnę z pena to po jakimś czasie przycinają się piosenki. A co to rozwiązania mp3 + aux to ja wole mieć pełne sterowanie z radia lub koła kierownicy nawet dla bezpieczeństwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś miał kiedyś taki problem że pendrive po dograniu muzyki (skopiowaniu kilku mp3 na niego, poza tymi które były) i podłączeniu do emulatora na radio wyświetla się ERROR :blink:

Co ciekawe mam w domu 4 peny jednej firmy wszystkie po 1gb oraz dwa innych marek jeden 2gb a jeden 8gb

Na wszystkie wgrałem to samo:

czyli:

6 katalogów o nazwach: CD1 CD2 ...... do CD6

w każdym są te same utwory o rozszerzeniu *.mp3

z 6 penów pięć pokazuje error a jeden działa :blink::shocked: i to akurat inny niż wcześniej miałem podłączony. ktoś ma jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to ma jakieś większe znaczenie ale nazwy katalogów muszą być chyba CD01, CD02..... CD06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobnie, ale na Xcarlink na 2 pendrive'ach maiłem takie same piosenki w tych samych folderach i jak sie sprzęt zawiesił to nie widział wszystkich pisenek które były tam wgranie, wkładałem drugi pendrive(z tym samym) i to samo. Dopiero jak w drugim zrobiłem czystke i zmieniłem kolejnosc z zawortoscią pisenek dograłem cos nowego odpalił, zdarzał osie to co pewien czas aż mnie nerwica złapała :naughty:

Mam Mp3 w radiu teraz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to ma jakieś większe znaczenie ale nazwy katalogów muszą być chyba CD01, CD02..... CD06

to w tych z allegro

w solisto nazwy muszą być CD1, CD2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aju a spróbuj w tych niedziałajacych zmienic zawartosć folderów, zamień je ze sobą :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no idę z laptopem do auta bo tak to zedrę podeszwę z butów :decayed:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2010, 13:04_________________________________________________po różnych kombinacjach stwierdzam że pendrajwy czyta jak chce :polew: niezależnie od zawartości, a już obowiązkowo nie czyta pendrajwów ze światełkami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było już o tym, pomijając wielkość (ogromne to jest) to całkiem spoko urządzenie.... tylko ile trzeba mieć muzy żeby to zapełnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...