Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3


Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam od tego gościa idzie sie dogadać, dla klubowiczów sprzedaje taniej, i działa bez zarzutu dźwięk dla mnie rewelka

http://allegro.pl/zmieniarka-mp3-nie-xcarlink-audi-vw-skoda-seat-i1472011706.html

:decayed: a to nie Twoje konto?

Jaki koszt z przesyłką? potrzebuje pod Concert II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam od tego gościa idzie sie dogadać, dla klubowiczów sprzedaje taniej, i działa bez zarzutu dźwięk dla mnie rewelka

http://allegro.pl/zmieniarka-mp3-nie-xcarlink-audi-vw-skoda-seat-i1472011706.html

:decayed: a to nie Twoje konto?

Jaki koszt z przesyłką? potrzebuje pod Concert II

dogadywanie sie co do ceny służą wiadomości prywatne, zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marbol, kontaktowałem się z tobą na GG. Czekam na odpowiedź :notworthy:

Dzięki Marbol za emulator :notworthy: Wszystko już ładnie podłączone, działa bez zarzutów. Świetna sprawa ten emulator, wszystkim polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

a czy przy glosnym sluchaniu utworow z xcarlinka ich jakosc sie nie zmienia? bo kolega ma cos podobnego i jak da glosniej dzwiek nie jest juz taki czysty a bass dudni

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

a czy przy glosnym sluchaniu utworow z xcarlinka ich jakosc sie nie zmienia? bo kolega ma cos podobnego i jak da glosniej dzwiek nie jest juz taki czysty a bass dudni

pozdrawiam

w końcu to tylko MP3 :gwizdanie: format stratny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale np w radiu z opcja usb nie mam tego problemu dlatego zastanawiam sie jak jest z tym urzadzeniem bo chcialem powrocić jednak do fabrycznego radia

to aż takie róznice masz :shocked: u mnie jak to jeszcze miałem to była róznica ale nie duża w jakosci :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

a czy przy glosnym sluchaniu utworow z xcarlinka ich jakosc sie nie zmienia? bo kolega ma cos podobnego i jak da glosniej dzwiek nie jest juz taki czysty a bass dudni

pozdrawiam

w końcu to tylko MP3 :gwizdanie: format stratny :wink4:

Stratny czy nie stratny, dużo zależy od jakości przetwornika C/A. Przy bitrate >= 256kbps na dobrym mp3 mało ludzi słyszy różnicę w jakości dźwięku w porównaniu z CD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jest coś nowego godnego uwagi w kategorii emulatorów zmieniarek ?

Doszedłem z kolegą do wniosku, że szkoda dla samych Mp3 zmieniać całe radio i podejżewam, że ten wynalazek typu Xcarlink powinien wystarczyć.

Faktycznie jakość jest w miare OK ? Niema czegos takiego jak w transmiterze FM :P ?

A może są jakieś urządzenia w tej klasie cenowej, które miałyby rokowania na przyszłość, że może w nich sie zmienić soft umożliwiający np. pokazywanie na radiu nazwę odtwarzanego utworu ?

Po allegro widzę, że rozbieżność cenowa oscyluje w granicach 250-400zł.

Jest jakaś znacząca róźnica między tym xcarlinkiem a innymi emulatorami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie od emulatora jest zalezne co bedzie na wyświetlaczu radia :gwizdanie: temu emulatorowi brakuje jednej naprawde istotnej funkcji :gwizdanie:

RESET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czesto sie zawiesza taki xcarlink http://allegro.pl/zmieniarka-usb-sd-xcarlink-audi-vw-seat-skoda-i1534484490.html ?

Jeszcze jedno pytanie czy do podłączenia w/w zabawki do radia concert II potrzebny jest rozdzielacz mini iso pokazany na aukcji poniżej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak bedzie potrzebny, jak ten sprzęt wchodził na rynek to niedosć ze był tańszy o dobre 50zł to wszystkie kable były wliczone w cene, co do zawieszania sie przez początkowy okres uzywania nie było problemu, z czasem pokazały sie z narastajacą częstotliwością :wallbash: z 99 plików na folder czytał 70 pare czasem w ogóle nie widział, odpinanie od radia nie pomagało, jedynie zmiana źródła dzwięku, tzn jak maiałem na USB to musiałem wrzucic karte SD z innymi piosenkami, bo jak wrzuciło sie karte z tym samym(w tej samej kolejnosci) to dalej nie czytał wszystkiego co trzeba :gwizdanie: ogólnie sprzedałem sprzęta na rzecz radia z mp3 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś pomysł dlaczego pierdzą głośniki w lewych przednich drzwiach po podłączeniu emulatora??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś pomysł dlaczego pierdzą głośniki w lewych przednich drzwiach po podłączeniu emulatora??

podłaczyłeś dwie masy prawidłowo :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos mas w emulatorze, mam właśnie dwa kable gruby i cienki kabel jest jakaś różnica jak je podłączyć? bo walczę już trochę z emulatorem i nie chce mi zadziałać z navi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem obydwie osobno podpiete pod obudowe radia, jak było nie podpiete to własnie radio dodawało soebie swoje dzwięki do muzyki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kabelek wygląda tak:

030420111993.jpg

030420111994.jpg

Niebieską podłączam do radia, czarna zostaje wolna, i oczko z masą do obudowy radia. Chyba że coś jeszcze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi navi wogóle nie widzi emulatora i na vagu pojawia sie brakkomunikacji radia ze zmeiniarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi navi wogóle nie widzi emulatora i na vagu pojawia sie brakkomunikacji radia ze zmeiniarka

to musisz chyba zmienic kodowanie radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spoko

czyli co? do emulatora radio mam być zakodowane na brak zmieniarki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...