Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3


Rekomendowane odpowiedzi

no spoko

czyli co? do emulatora radio mam być zakodowane na brak zmieniarki?

nie oczywiscie że pod zmieniarke :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej nei bangla, kombinowałem z tymi kablami od masy różnie, radio tez kodowałem i d*pa. ma ktoś jeszcze jakiś pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kabelek wygląda tak:

030420111993.jpg

030420111994.jpg

Niebieską podłączam do radia, czarna zostaje wolna, i oczko z masą do obudowy radia. Chyba że coś jeszcze??

??[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 17:37_________________________________________________problem z pierdzeniem w lewych drzwiach nie rozwiązany... ma jakieś znacznie, że moje radio nie jest podłączone do auta w ten sposób że vag je widzi?? sprzedawca zasugerował, żebym sprawdził kodowanie radia i wyłączył głośnik pasywny... ??

Mam chorusa grundiga i prawdopodobnie to radio nie widzi więcej niż 6 "płyt" - folderów. Też tak macie? Concert CD obsłuży 99 "płyt"-folderów deklarowanych przez producenta emulatora? Jakie inne radia też sobie z tym poradzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kabelek wygląda tak:

030420111993.jpg

030420111994.jpg

Niebieską podłączam do radia, czarna zostaje wolna, i oczko z masą do obudowy radia. Chyba że coś jeszcze??

??[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 17:37_________________________________________________problem z pierdzeniem w lewych drzwiach nie rozwiązany... ma jakieś znacznie, że moje radio nie jest podłączone do auta w ten sposób że vag je widzi?? sprzedawca zasugerował, żebym sprawdził kodowanie radia i wyłączył głośnik pasywny... ??

Mam chorusa grundiga i prawdopodobnie to radio nie widzi więcej niż 6 "płyt" - folderów. Też tak macie? Concert CD obsłuży 99 "płyt"-folderów deklarowanych przez producenta emulatora? Jakie inne radia też sobie z tym poradzą?

cos zes nakrecil z tymi folderami-cd....

a w chorusie II nie da sie zrobic 10folderow (10cd) cos mi sie wydaje ze kiedys probowalem, i mozna 10 zrobic a do kazdego folderu po 99 kawalkow, (a np. w concercie mozna tylko 6 cd-folderow i w kazdym po 99 utworow)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos zes nakrecil z tymi folderami-cd....

nie, producent zapewnia, że obsłuży 99 folderów po 99 utworów każdy. A ja zrobiłem tylko 7 folderów i widział 6 z nich

mam coś takiego:

http://www.denken.com.pl/index.php?p593,audi-vw-skoda-seat-zmieniarka-dexo-mp3-z-wejsciem-usb-sd-do-fabrycznych-odtwarzaczy-8-pin[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 16:27_________________________________________________

problem z pierdzeniem w lewych drzwiach nie rozwiązany...

zauważyłem, że to pierdzenie to jakieś zakłócenia z auta - podczas jazdy słychać jak gwiżdże w rytm wciskania pedału gazu - myślicie że to brak drugiej masy na wiązce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Myślę o zaopatrzeniu sie w taki emulator... mam radio Symphony I i wiem że takie cos:

http://allegro.pl/zmieniarka-usb-sd-xcarlink-audi-vw-seat-skoda-i1534484490.html

będzie bez problemu działało... ale:) mam oryginalnie BOSE czy to nie stanowi problemu?

I jak to jest z tym kodowaniem radia? podłączam emulator i już gra czy muszę jeszcze coś kombinować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bose nic nie robi, ja mam taki sam i nic nie zmienialem w kodowaniu, a mialem podlaczone pod concert II i concert I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bosse i xcarlink-a i wszystko chodzi dobrze, czasammi trafię na utwór w którym jest przesadzone z basem i wtedy mi głośnika walą po uszach. Codo navi to sam jestem ciekaw czy będzie działać zmieniarka pm3 bo mam zamiar założyć sobie małą navi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma nie działać, jeśli radio obsługuje zmieniarke to bedzie grać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam małe pytanko jak jest z jakością jest porównywalna do płyt? czy raczej cos takiego jak aux z telefonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam małe pytanko jak jest z jakością jest porównywalna do płyt? czy raczej cos takiego jak aux z telefonu?

bylo juz pare raz w tym watku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzyłem powierzcownie i nie widziałem ok wczytam się :) tylko wiesz w ciągu 3 lat się mogło duzo zmienić :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość zależy od Ciebie jak wrzucisz kiepskiej jakości mp3 to Xcarlink tego nie poprawi.

Jak wrzucisz dobrej jakości mp3 to będziesz miał dźwięk lepszy niż z CD przynajmniej ja tak obserwuje na przykładzie mojego Xcarlinka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość zależy od Ciebie jak wrzucisz kiepskiej jakości mp3 to Xcarlink tego nie poprawi.

Jak wrzucisz dobrej jakości mp3 to będziesz miał dźwięk lepszy niż z CD przynajmniej ja tak obserwuje na przykładzie mojego Xcarlinka.

I masz racje. Jakosc jest dokladnie taka jakbys mial radio z mp3 i tam wrzucal mptrojki na CD-Rke. Jesli mp3 jest w dobrej jakosci, bez szumow, tak samo bedzie gral w aucie jak w domu, jesli wrzucisz bubla to zagra chu***wo ale JAK WSZEDZIE. Wszystko zalezy od jakosci pliku. Natomiast jesli chodzi o zaklocenia ktore psuja jakosc dzwieku to ja osobiscie NIE ZAUWAZYLEM i jestem zaje***scie zadowolony z emulatora (xcar link z mozliwoscia przewijania utworow). Zamocowoany w schowku na gornej sciance, nie widac tej zabawki po otwarciu schowka i nie zajumuje wogole miejsca. Mam go w Symphony I. Kodowanie BOSE czy nie BOSE nie ma nic do rzeczy. Radio musi obslugiwac zmieniarke i tak musi byc zakodowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem to:

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=380177269865

Wyszło sporo taniej niz xcarlink. Jedynie co mnie denerwuje to ze to urządzenie samo sobie przypisuje nr folderom jak chce, np ja ponazywam 1,2,3 a zmieniarka i tak w innej kolejności je ustawia.

Pozatym śmiga super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast kupowac xcarlinka itp pozniej palowac sie z domyslaniem sie, ze CD53 to Madonna a cd20 to ACDC itp wystarczy kupic playera MP3 pendrivowego z wyswietlaczem, przykleic sobie tasma 2 stronna tuz pod licznikami, kabelki z wyjscia sluchawkowego poprowadzic do kostki radia na auxin i mamy za 50pln calosc zalatwiona.... kupujac mp3-pendrivowego z aku ladowanym z usb podlaczamy to dodatkowo do "ladowarki samochodowej USB" mamy rozwiazanie kompletne

Nie wyobrazam sobie nawigowania po kilkuset plikach mp3 jak jedyne co widze to Track20 CD 50 na wyswietlaczu radia...

Majac to kolo licznikow mamy "gratis" sterowanie przy kierownicy zmiana utworow - moim zdaniem najlepsze rozwiazanie

Bardziej wypasione rozwiazanie to zestaw glosnomowiacy z playerem mp3 z usb (ale wychodzi drozej niz xcarlink)

Zamiast xcarlinka wolalbym wyp.... starociowate radio seryjne i kupic nowe z gniazdem usb

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wypierdzielic to radio w cholere, poza tym że wygląda nic nie wnosi, najlepszym rozwiazaniem jest niefabryczne radio ze slotem SD, wrzuca sie 32GB karte i mozna zapomnieć, a taki Xcarlink nie odtworzy tak wielkiej karty, a nawet jesli to i tak radio nie odczyta tylu piosenek, a na setach będzie sie zawieszać(takiej ilosci) :gwizdanie:

Mój stary xcarlink miał problemy z karta SDHC class4 4GB :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast xcarlinka wolalbym wyp.... starociowate radio seryjne i kupic nowe z gniazdem usb

Pozdrawiam,

Przemek

to starociowate radio seryjne bije na łeb niejedno z mp3 i bog wie czym jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...