Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3


Rekomendowane odpowiedzi

kolego z czego ładujesz do niego mp3 :mysli: tzn. z jakiego nośnika

bo ja kupiłem pena kingstona 8gb i pupa :kwasny: to samo z kartą z telefonu wsadzoną przez adapter :kwasny:

wertuje mi cały czas CD5 i nie odczytuje nic :kwasny: na pozostałych NO CD

jaki model kupiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze czyta karty sd (a nie sdhc ktorych jest pelno) moj tak ma, i niestety u mnie max 4gb, ale w sumie z tymi nowszymi emulatorami nie powinno byc tych problemow :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje radio czyta 32GB SD(class4) i na USB z powodzeniem dysk przenosny :tongue4:

A Xcarlink którego miałem był tą wersja poprawiona niby i miał czytać max 4GBSDHC, noi czytał ale jak chciał, najlepiej sprawowały sie SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie przyklejanie jakiegoś mp3 playera i walanie sie kabli po aucie to nie wygląda dobrze i pasuje jak juz do fiata 126p :)

Co do dmc chodzi bez zarzutów, użytkuje juz go pół roku i nie mam z nim problemów. Jestem 100% zadowolony bo nie chce nie ori radia w aucie a przejscie z 1din na rns-e mnie troszke bedzie kosztować wiec narazie sie wstrzymałem.

kable daje sie w srodku a sterownik z wyswietlaczem mocuje sie tasma 2stronna w miejscu gdzie kable wypuszczasz na zewnatrz by nic nie bylo widac - ale jak ktos lubi zamiast widziec na wyswiatlaczu nazwe utworu woli CD45 TRACK85 to "emulator" jest dla niego :)

EDIT:

Wyglada to tak:

1fe45df962ee42abm.jpg

widzi sie katalogi i nazwy plikow, po wybraniu poza nazwa pliku jest title (jezeli jest zapisane w mp3)... wyobrazmy sobie, ze mam pare giga mp3 w 15 katalogach... dzieci mowia "tatus, chcemy posluchac drzewko Abybaby" - nie wiem jak mialbym to odnalezc na emulatorze widzac "CDxTrackY"

Czerwona strzalka zaznaczylem szczeline gdzie przecisnalem kabel.

Wiekszosc Was ma auta bez sterowania przy kierownicy... to znaczy, ze przelaczenie utworu wiaze sie z majtaniem przy radiu - tutaj jak widac mamy sterowanie praktycznie przy kierownicy...

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie przyklejanie jakiegoś mp3 playera i walanie sie kabli po aucie to nie wygląda dobrze i pasuje jak juz do fiata 126p :)

Co do dmc chodzi bez zarzutów, użytkuje juz go pół roku i nie mam z nim problemów. Jestem 100% zadowolony bo nie chce nie ori radia w aucie a przejscie z 1din na rns-e mnie troszke bedzie kosztować wiec narazie sie wstrzymałem.

kable daje sie w srodku a sterownik z wyswietlaczem mocuje sie tasma 2stronna w miejscu gdzie kable wypuszczasz na zewnatrz by nic nie bylo widac - ale jak ktos lubi kaseciaki i zamiast widziec na wyswiatlaczu nazwe utworu woli CD45 TRACK85 to "emulator" jest dla niego :)

Pozdrawiam,

Przemek

:wtf:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 11:47_________________________________________________temat jest o emulatorze a od jakis 20 stron w tym watku jest przepychanka czy emulator czy radio z usb..... :wallbash: zaluscie osobny watek z ankieta i bedzie git, a tu niech sie wypowiadaja Ci ktorzy uzywaja/uzywali urzadzen tego typu...

Kowi tez sie spotkalem ze te nowsze "poprawione" emulatory sie rypaly :thumbdown: ja mam tego starszego i nie mam zednych problemow no poza cd1 na wyswietlaczu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę dorwać teraz kartę sd :kwasny: i zobaczymy

ale w sumie próbowałem poprzez adapter wsadzać micro sd i to samo co na penie widzi tylko cd5 i tam wertuje track 1 i 16 i tak w kółko i lipa :thumbdown:

uj***ny dmc :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myślicie o takim rozwiązaniu ?

http://moto.allegro.pl/aux-in-audi-vw-skoda-seat-adapter-wejscie-mp3-i1696858371.html

Jaka będzie jakość ? Przyzwoita ? Myślę, żeby kupić to + radio Concert na kasety to z gałką po środku.

jezeli bedziesz mial zrodlo liniowe to wystarczy takie cosik (albo ciac kable i polutowac)

http://moto.allegro.pl/wejscie-aux-in-audi-bmw-opel-seat-skoda-vw-avw2-i1706082449.html

zmieniarka prawdziwa, zmieniarka wirtualna MP3 czy np /jak ja mam/ zestaw glosnomowiacy z playerem mp3 z wyjsciem liniowym jest dla radia podlaczone na tych samych pinach!!! - roznica jest taka, ze zmieniarka MP3 obsluguje sterowanie wirtualnymi CD a taki zestaw gl ma wlasny wyswietlacz z panelem do miany utworow, katalogow, list itp

W auckji (tej co podalem) jest info, ze radio musi obslugowac aux in... obstawiam, ze po prostu wtedy ma dostosowanie poziomu napiecia 'wbudowane' w radiu - czy jest spadek jakosci na "Twoim kabelku"? - cholera wie (najbezpieczniejsze jest zrodlo z sygnalem liniowym)

Dla tych co chce upgradowac stare radio o AUX IN i dodatkowo jeszcze zostawiajac mozliwosc korzystania ze zmieniarki (czy prawdziwej czy tez wiertualnej) podaje link (fotostory)

http://www.audipages.com/Tech_Articles/electrical_equipment/ipodinstall.html

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

które radia widzą wam więcej niż sześć folderów na karcie/pendrivie? Ja mam Chorusa i widzi sześć, siódmy przeskakuje, ósmy lata elegancko, ale później to już cisza i wraca do pierwszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

które radia widzą wam więcej niż sześć folderów na karcie/pendrivie? Ja mam Chorusa i widzi sześć, siódmy przeskakuje, ósmy lata elegancko, ale później to już cisza i wraca do pierwszego

concert też 6 folderów widział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

które radia widzą wam więcej niż sześć folderów na karcie/pendrivie? Ja mam Chorusa i widzi sześć, siódmy przeskakuje, ósmy lata elegancko, ale później to już cisza i wraca do pierwszego

concert też 6 folderów widział

concert CD??

sprawdziłem dokładnie i widzi 8 folderów, ale 7 i 8 przypisuje odpowiednio jako 1 i 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

concert 1 a nie concert2 CD :wink4:

U mnie widział 6 folderów bez róźnicy(niekoniecznie pokolei) jak było nawet 10 folderów, taka specyfikacja radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

concert I plus DMC. 8gigaSD. 14 katalogow mam teraz (sprawdzalem do 20 mi czytalo)

. katalogi pokazuje normalnie do cd09 na wyswietlaczu , a pozniej juz niby cd01.ale wiem ze to nastepny folder z karty.

cd010 cd011 tak mam foldery zapisane na karcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

concert I plus DMC. 8gigaSD. 14 katalogow mam teraz (sprawdzalem do 20 mi czytalo)

. katalogi pokazuje normalnie do cd09 na wyswietlaczu , a pozniej juz niby cd01.ale wiem ze to nastepny folder z karty.

cd010 cd011 tak mam foldery zapisane na karcie.

a co to dokładnie za DMC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do dzisiaj żałuję, że takiego nie kupiłem ;(

a gdzies na forum pisalem o tym urzadzeniu. i jego mozliwosciach.. za 200 wtedy kupilem u szwaba za ojro, a w pl xcarlingi staly kolo 360.. wiec powiem tak.. mam pare goldenow polskich w kieszeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pomyśleć jak ten wątek został załozony to ktoś tym handlował w tym wątku po 250-300zł z bluetoothem!! :decayed:

A teraz to straszne pieniądze kosztuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...