-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam. moge prosic o rozkodowanie WAUZZZ8EX4A112433 thx Gregory87
-
Prośba o głosy :))
w salonie pewnie będzie stała... 3 x od wujka ajka
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
sprzedana ?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Dzieki Marcin za express paczke.pzdr
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Super dzięki. szybko i sprawnie, myślałem ze zaginął kurier a tu u sąsiada przeleżała paczka.
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
do dzisiaj żałuję, że takiego nie kupiłem ;( a gdzies na forum pisalem o tym urzadzeniu. i jego mozliwosciach.. za 200 wtedy kupilem u szwaba za ojro, a w pl xcarlingi staly kolo 360.. wiec powiem tak.. mam pare goldenow polskich w kieszeni
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Super dzieki Skeeber..przedluzke 2mb kupilem. do anteny omega27 sirio.. ladnie spasowane do alana 18+.
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
a np takiec coś
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
no Panowie ile tego kabla schowaliście za plastiki by wyjść z antena na dach lub bagaznik...
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
concert I plus DMC. 8gigaSD. 14 katalogow mam teraz (sprawdzalem do 20 mi czytalo) . katalogi pokazuje normalnie do cd09 na wyswietlaczu , a pozniej juz niby cd01.ale wiem ze to nastepny folder z karty. cd010 cd011 tak mam foldery zapisane na karcie.
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Panowie.. powiedzice ile potrzeba kabla dla anteny magnesowej. radio pod kierownica w schowku. kable mysle podciagnac gdzie pod plastikami kolo drzwi i wyjscie na tylne lewe drzwi za fotelem i na dach.czy 4 metry ktore sa dane do anteny wystarczaja ?? a antena magnes podstawa 12.5cm dla sirio omega 27 lub 14.5cm sirio turbo 800.. cos wybiore na miejscu w sklepie..
-
[ALL] W która strone ma sie krecic...? POMOCY
dzieki Panowie. po 1 bro znalazlem napisy outside , opona michelinek energy e3a. i teraz taka ciekawostka przyrodnicza dla innych - prawa strona auta jest wg ( 2 ). - a lewa wg ( 1 ). i dlatego sie zakręciłem.. :>
-
[ALL] W która strone ma sie krecic...? POMOCY
ok.biore bro i ide szukac napisow. :gwizdanie:
-
[ALL] W która strone ma sie krecic...? POMOCY
ble. nie znalazlem zadnych napisow..
-
[ALL] W która strone ma sie krecic...? POMOCY
nie ma nic ..wiec jak zakladac..