Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] W która strone ma sie krecic...? POMOCY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zakręciłem się jak tampon i nie wiem w która to ma być strone

zakup zrobiłem a u gumiarza zapomniałem sie zapytac .. pomozcie.bo auto stoi na podnosniku... :polew:

https://lh5.googleusercontent.com/_kA_L1xraomI/TY9J1GPlJYI/AAAAAAAAAEc/QpKWKVaKLYc/335725ee927d3adb1b64fd3a4f91cacb.jpg

335725ee927d3adb1b64fd3a4f91cacb.jpg

Opublikowano

jeżeli na oponie nie masz napisu rotation i strzałki z którejś strony opony to obojętnie w którą. Chyba, że się mylę.

Opublikowano

wyglądają mi na dwukierunkowe ale sprawdź co pisze na boku opony

Opublikowano
  • Autor

nie ma nic ..wiec jak zakladac..

Opublikowano

Jak niemasz zadnego napisu i strzalki tak jak kolega wyzej juz pisal to obojetnie jak zalozysz tylko wazne zeby napis OUTSIDE byl widoczny od zewnatrz :mysli:

Opublikowano

Jak niemasz zadnego napisu i strzalki tak jak kolega wyzej juz pisal to obojetnie jak zalozysz tylko wazne zeby napis OUTSIDE byl widoczny od zewnatrz :mysli:

właśnie jeszcze tego słowa trzeba szukać, bo wtedy też jest opona kierunkowa. :good:

Opublikowano
  • Autor

ble. nie znalazlem zadnych napisow.. :wallbash:

Opublikowano

jest to opona asymetryczna i nie ma siły że posiada napis outside (na zewnątrz) a od środka inside (czyli do środka)

Opublikowano
  • Autor

ok.biore bro i ide szukac napisow. :gwizdanie:

Opublikowano

Tak jak kolega pisze

jest to opona asymetryczna i nie ma siły że posiada napis outside (na zewnątrz) a od środka inside (czyli do środka)

Szukaj napisu outside (na zewnątrz) a od środka inside (czyli do środka). Napewno taki jest

Opublikowano

Tak jak kolega pisze

jest to opona asymetryczna i nie ma siły że posiada napis outside (na zewnątrz) a od środka inside (czyli do środka)

Szukaj napisu outside (na zewnątrz) a od środka inside (czyli do środka). Napewno taki jest

Nie koniecznie , ja mam semperit speed comfort (asymetryczne)

i nie ma nic na nich napisane ( outside,inside ,rotation)-nic!

Ja bym zakładał tak jak jest na zdjęciu kierunek ( 1.)

Opublikowano
  • Autor

dzieki Panowie.

po 1 bro znalazlem napisy outside , opona michelinek energy e3a.

i teraz taka ciekawostka przyrodnicza dla innych

- prawa strona auta jest wg ( 2 ).

- a lewa wg ( 1 ).

i dlatego sie zakręciłem..

:>

Opublikowano

dzieki Panowie.

po 1 bro znalazlem napisy outside , opona michelinek energy e3a.

i teraz taka ciekawostka przyrodnicza dla innych

- prawa strona auta jest wg ( 2 ).

- a lewa wg ( 1 ).

i dlatego sie zakręciłem..

:>

to super, że browar rozjaśnił zmysły :kox:

a z tym kręceniem to norma, jeżeli asymetryk nie jest kierunkowy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.