Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3


Rekomendowane odpowiedzi

widać ze mie bardzo wiesz co to format mp3 skoro twierdzisz że

MP3 ma mozliwosc w tej samej ilosci danych przechowac lepszej jakosci dzwiek niz CD
poczytaj o tym kodeku i wtedy pisz o takich rzeczach :gwizdanie: :wink4:

zamiast blyszczec niewiedza poczytaj lepiej o transformatach kosinusowych

Temat metod kompresji najlepiej zaczac zglebiac od metody statycznej Huffmana (poczytasz... zablyszczysz...)

Waznym podzialem metod kompresji jest kryterium stratnosci a takie sa transformaty kosinusowe (wykorzystywane w jpegach, mp3, mpeg/dvd/BR i cholera wie w czym jeszcze...)

Pozdrawiam,

Przemek

dobrze że Ty błyszczysz niewiedzą. Skoro jesteś taki wykwalifikowany w tym temacie to czemu piszesz takie idiotyczne rzeczy jak wyżej które zacytowałem. :przebiegly: o tych transformatach kosinusowych to błysłes chyba dzięki wikipedii :chytry: Ja na zajeciach z obróbki dźwięku korzystałem z transformat fourierowskich co jest wiele szybsze. Ale to nie o to biega. Jak chcesz sie przemądrzać to najpierw sie naucz czegoś :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestancie pier...c o jakis transformatach kosinusowych czy jeszcze jakis inny pierdolach, jak nieodpowiada wam jakosc adaptera to go poprostu nie kupujcie, skoro tak dobrze sie znacie na tym, to kupcie sobie radio/zmieniarke ktora wam odpowiada.... ogolnie te wasze transformaty nic nie wnosza do tego watku, adapter kosztuje ile kosztuje i gra jak gra (predzej w tym watku bylo juz opisane pare razy w sposob mniej filozoficzny jak jes z jakoscia dzwieku).....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestancie pier...c o jakis transformatach kosinusowych czy jeszcze jakis inny pierdolach, jak nieodpowiada wam jakosc adaptera to go poprostu nie kupujcie, skoro tak dobrze sie znacie na tym, to kupcie sobie radio/zmieniarke ktora wam odpowiada.... ogolnie te wasze transformaty nic nie wnosza do tego watku, adapter kosztuje ile kosztuje i gra jak gra (predzej w tym watku bylo juz opisane pare razy w sposob mniej filozoficzny jak jes z jakoscia dzwieku).....

wyluzuj kolego :notworthy:

Wywiązała sie dyskusja na temat jakości i kompesji wiec sie wypowiedziałem :przebiegly:

Ale jesli chodzi o sama emulacje to jednak ma jakies tam znaczenie. Ja np uzywam niefakrycznego radia Clariona i z MP3 korzystam na co dzień bo do samochodu nie ma potrzeby audiofilskiej instalacji jak to nie którzy robia ale mają do tego prawo.

Tyle ode mnie w tym temacie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiązała sie dyskusja na temat jakości i kompesji wiec sie wypowiedziałem :przebiegly:

programy do kompresji pisalem na studiach jakies prawie 20 lat temu wiec pare rzeczy zapomnialem ale mniejsza o to... popularne MP3ki opieraja sie algorytmy kompresji stratnej koniec i kropka

Standard CD ma juz ze 30 lat i nie jest kompresowany co ma okreslone konsekwencje - nieefektywnosc wykorzystania pamieci i MP3 w tej samej jednostce pamieci jest w stanie przechowac dzwiek lepszej jakosci (nie jest ograniczone do 44khz w 16bitowej rozdzielczosci - DVD audio jest znacznie lepsze jakosciowo i MP3 zrobiona z pluyty DVD Audio moze byc lepsza od CDromu)

My przygluche istoty swiata zwierzecego slyszymy dzwieki do okolo 20khz i dzieki temu probkowanie 44khz (probkowanie musi byc 2x wieksze) obejmuje ten zakres ale juz burek przykuty do budy slyszy lepiej i w jego przypadku 44khz moze byc za malo

A jezeli kogos transformaty g... obchodza to niech wezme kalkulatorek i dodaje:

Xcarlink: jakies 350 z wysylka

opcjonalnie kabel ISO->ISO2 (dla aut od okolo 2001r) kilkadziesiat zyla

Calosc cos pod 400 zyla i nadal jest kibel radio i zamiast widziec tytul transformaty kosinusowej widzimy lakoniczne CD52 Tracka 20

Mozna sprzedac to radio za 4pak piwa i kupic radio majace gniazdo usb/karty pamieci -bedzi poprawa jakosci, wygody i komfortu obslugi (to moje zdanie - posiadam concert2+/3 2DIN z podlaczonym zestawem glosnom z fcja playera mp3 z usb - dzis kupilbym radio z taka funkcjonalnoscia wbudowana - pakowanie sie w xcarlinki to najgorsza opcja moim zdaniem... bez rewolucji i taniochowato najlepiej kupic za 50 zyla playera mp3 z wyswietlacze i podlaczyc jako auxin w radiu - bedzie taniej i przynajmniej bedzie widac tytul transformaty kosinusowej)

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna sprzedac to radio za 4pak piwa i kupic radio majace gniazdo usb/karty pamieci -bedzi poprawa jakosci, wygody i komfortu obslugi (to moje zdanie - posiadam concert2+/3 2DIN z podlaczonym zestawem glosnom z fcja playera mp3 z usb - dzis kupilbym radio z taka funkcjonalnoscia wbudowana)

Pozdrawiam,

Przemek

jak ktos bedzie sprzedawal swoje radio (ori) za 4pak to z checia wezme...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiązała sie dyskusja na temat jakości i kompesji wiec sie wypowiedziałem :przebiegly:

programy do kompresji pisalem na studiach jakies prawie 20 lat temu wiec pare rzeczy zapomnialem ale mniejsza o to...

ale czy ja gdzies napisałem że to nie jest stratna kompresja? Jest taka i tyle. Masz sporo racji ja wytknąłem Ci poprostu bląd. Ja to pisałem jakies 2 lata temu wiec tez troche pamiętam. Ale jak tez było zauwazone szkoda robić OT bo ie tego dotyczy temat. pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jezeli kogos transformaty g... obchodza to niech wezme kalkulatorek i dodaje:

Xcarlink: jakies 350 z wysylka

opcjonalnie kabel ISO->ISO2 (dla aut od okolo 2001r) kilkadziesiat zyla

Calosc cos pod 400 zyla i nadal jest kibel radio i zamiast widziec tytul transformaty kosinusowej widzimy lakoniczne CD52 Tracka 20

bzdura, kolega na forum sprzedaje po 260 zeta z przesyłką :gwizdanie: do b5 wystarczy kostkę przełamać i cieszyć się muzyką :gwizdanie:

nie każdemu podchodzi radio nie ori :tongue4: i nie każdemu przeszkadza brak tytułu piosenki :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to pisałem jakies 2 lata temu wiec tez troche pamiętam. Ale jak tez było zauwazone szkoda robić OT bo ie tego dotyczy temat.

nie napisalem niczego co byloby nieprawda w tym watku

bzdura, kolega na forum sprzedaje po 260 zeta z przesyłką do b5 wystarczy kostkę przełamać i cieszyć się muzyką

nie każdemu podchodzi radio nie ori i nie każdemu przeszkadza brak tytułu piosenk

super (z fvat nowe jak sadze?)... najtansze nowe z fvat z wysylka na aledrogo jest po 345 z wysylka.... do b5 nastoletniego to podlaczy sie to bez problemow tyle, ze do nowszych na ISO2 potrzeba za kilkadziesiat pln (z wysylka) adapter

Do "kaseciaka" kupowanie takiego gadzeta za 350 zyla to juz zero sensu.

Nie wiem jak mozna nawigowac np w 4 gigach utworow jak sie nie widzi nazwy utworu...

Czy nie lepiej kupic playera za 50pln i miec to samo co z xcarlinkiem tyle, ze nie trzeba drukowac 10 stron A4 z lista otworow?

Pierwsze lepsze markowe radio za 300 zyla z wysylka

http://allegro.pl/kenwood-kdc-4051ur-kdc-4051ug-usb-aux-plgw24m-2011-i1620005402.html

i gdzie tu sens uzbrajania kaseciaka w xcarlinka?

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze po h.. mi fvat

po drugie są one nowe z niemiec najnowsze dmc :tongue4:

po trzecie większość tu udzielających ma b5

po czwarte mam 2din i d*pa zbita z wymianą radia na badziew za trzy stówy, bo dochodzi jeszcze ramka ok 150. zeta i wygląd całości zdupy :rolleyes:

a po piąte: co Ty tak się pienisz na te emulatory :mysli: każdy wybiera to co to odpowiednie dla niego :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze po h.. mi fvat

gwarancja, legalnosc pochodzenia

po drugie są one nowe z niemiec najnowsze dmc :tongue4:

z Chin, Tajwanu itp :tongue4:

po trzecie większość tu udzielających ma b5

po czwarte mam 2din

po 6 i pol ... wiekszosc B5 ma 1DIN co najwyzej szersze

a po piąte: co Ty tak się pienisz na te emulatory :mysli: każdy wybiera to co to odpowiednie dla niego :good:

pomysl generalnie swietny jakby radia z MP3 kosztowaly po tysiaka albo fabryczne radio bylo zintegrowane z panelem i multikiera

W starej B5 tak nie jest wiec nie ma sensu upgradowac kaseciaka

Pozdrawiam,

Przemek

P.S.

DMC to nie xcarlink wiec nie minalem sie z prawda

To nie moje pieniadze wiec ...EOT z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze po h.. mi fvat

po drugie są one nowe z niemiec najnowsze dmc :tongue4:

po trzecie większość tu udzielających ma b5

po czwarte mam 2din i pupa zbita z wymianą radia na badziew za trzy stówy, bo dochodzi jeszcze ramka ok 150. zeta i wygląd całości zdupy :rolleyes:

a po piąte: co Ty tak się pienisz na te emulatory :mysli: każdy wybiera to co to odpowiednie dla niego :good:

do tego dochodzi jeszcze info na fisie i sterwanie z kierownicy mf....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po czwarte mam 2din i pupa zbita z wymianą radia na badziew za trzy stówy, bo dochodzi jeszcze ramka ok 150. zeta i wygląd całości zdupy :rolleyes:

eee synek :no4: mieć 2 DIN i go nie wykorzystać to grzech :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po czwarte mam 2din i pupa zbita z wymianą radia na badziew za trzy stówy, bo dochodzi jeszcze ramka ok 150. zeta i wygląd całości zdupy :rolleyes:

eee synek :no4: mieć 2 DIN i go nie wykorzystać to grzech :decayed:

od dawna chodzi mi po łbie przyzwoity 2din tylko nie mam parcia na wymianę bocznej szyby, tak po dwóch dniach, bo tyle daję debilom na mojej ulicy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest akurat dobry argument dlatego poza oryginalnym radiem na które prawie nikt sie nie skusi niema sensu wrzucać 2DIN chyba że miało by zdejmowany panel żeby nie wyglądało zachecająco dla złodzieja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemek4net co ty z tym mp3 playerem namawiasz ludzi, handlujesz tym czy co? każdy kupi to co uważa. Jakieś kabelki, przyklejanie na taśmę dwustronną - nie każdy lubi taki festyn w aucie. Dla mnie to możesz sobie rzutnik na tylnej półce zamontować żeby Ci tytuły na przedniej szybie wyświetlał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemek4net co ty z tym mp3 playerem namawiasz ludzi, handlujesz tym czy co? każdy kupi to co uważa. Jakieś kabelki, przyklejanie na taśmę dwustronną - nie każdy lubi taki festyn w aucie. Dla mnie to możesz sobie rzutnik na tylnej półce zamontować żeby Ci tytuły na przedniej szybie wyświetlał.

:polew: :polew: :polew: :polew: prawie spadłem z krzesła :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemek4net co ty z tym mp3 playerem namawiasz ludzi, handlujesz tym czy co? każdy kupi to co uważa. Jakieś kabelki, przyklejanie na taśmę dwustronną - nie każdy lubi taki festyn w aucie. Dla mnie to możesz sobie rzutnik na tylnej półce zamontować żeby Ci tytuły na przedniej szybie wyświetlał.

:polew: :polew: :polew: :polew: prawie spadłem z krzesła :polew: :polew:

Hehe dobry tekst

Wg mnie przyklejanie jakiegoś mp3 playera i walanie sie kabli po aucie to nie wygląda dobrze i pasuje jak juz do fiata 126p :)

Co do dmc chodzi bez zarzutów, użytkuje juz go pół roku i nie mam z nim problemów. Jestem 100% zadowolony bo nie chce nie ori radia w aucie a przejscie z 1din na rns-e mnie troszke bedzie kosztować wiec narazie sie wstrzymałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemek4net co ty z tym mp3 playerem namawiasz ludzi, handlujesz tym czy co? każdy kupi to co uważa. Jakieś kabelki, przyklejanie na taśmę dwustronną - nie każdy lubi taki festyn w aucie. Dla mnie to możesz sobie rzutnik na tylnej półce zamontować żeby Ci tytuły na przedniej szybie wyświetlał.

:polew: :polew: :polew: :polew: prawie spadłem z krzesła :polew: :polew:

Hehe dobry tekst

Wg mnie przyklejanie jakiegoś mp3 playera i walanie sie kabli po aucie to nie wygląda dobrze i pasuje jak juz do fiata 126p :)

Co do dmc chodzi bez zarzutów, użytkuje juz go pół roku i nie mam z nim problemów. Jestem 100% zadowolony bo nie chce nie ori radia w aucie a przejscie z 1din na rns-e mnie troszke bedzie kosztować wiec narazie sie wstrzymałem.

kolego z czego ładujesz do niego mp3 :mysli: tzn. z jakiego nośnika

bo ja kupiłem pena kingstona 8gb i pupa :kwasny: to samo z kartą z telefonu wsadzoną przez adapter :kwasny:

wertuje mi cały czas CD5 i nie odczytuje nic :kwasny: na pozostałych NO CD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...