Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3


Rekomendowane odpowiedzi

Ori zmieniarki :mysli: Miałem u siebie zamontowaną taka i taką jak w temacie i powiem szczerze ze wiecej problemów miałem z tą nie ori. Zmieniarka audi czytała mi wszystkie płyty jakie nagrałem przez niecałe 2lata - żadnych problemów, a w przypadku tej na karty SD co pewien czas lubiała sie zawiesić, obecnie zrezygnowałem w ogóle z ori sprżetów wstawiłem radio z mp3 i nie ma problemów żadnych :naughty

zmiana radia odpada, bo to podświetlenie jest piękne, poza tym 2din (wiem, że to nie problem, ale...)

jaki model miałeś tej ori zmieniarki, która czytała nagrywane cd ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też myśle o taki emulatorze tylko cena troche kosmos niestety :/ bo wstawiłem sobie navi plus i jak znalazł by sie przydał taki emulator ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy obecnych cenach nie polecam tego, mój emulator dość często zaczyna mieć problemy to znaczy wiesza się :confused4:

Przygotowuję się teraz do zmoantowania AUX oraz kopytka z dobrym odtwarzaczem mp3, w ostatecznosci podepnę swoją nokię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy obecnych cenach nie polecam tego, mój emulator dość często zaczyna mieć problemy to znaczy wiesza się :confused4:

Przygotowuję się teraz do zmoantowania AUX oraz kopytka z dobrym odtwarzaczem mp3, w ostatecznosci podepnę swoją nokię :)

Czyli widze że nie tylko ja z tym miałem problem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwierając link myślałem że cena mnie porazi :shocked: ale nie jest źle porównując do tej popierduły chińskiej za 400 zeta

czekam na pierwsze opinie po testach, a z pewnością będę następny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie czy to prawda że do rania navigation plus nie podłącze wejścia AUX :shocked: podobno go nie obsluguje, musi być zmieniarka albo emulator zmieniarki nie może być kabel z chinch i wtyczka do radia :mysli: ?

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 14:53_________________________________________________dziś moja "wirtualna zmieniarka" zrobiła taką szopkę że leży już poza autem :decayed:

Może trafiłem takie egzemplarz, zawieszający się itp.... jednak po tym co ja z nią miałem NIE POLECAM już nikomu :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ciągle jadę na tej wirtualnej zmieniarce i w sumie nie narzekam. Muzę z pendriva odtwarza bez problemu i zwiesza się tylko gdy pendrive zostanie poruszony.

Możliwe że to kwestia egzemplarzu więc może aju powinieneś ją reklamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może aju powinieneś ją reklamować.

dałem ją znajomemu elektronikowi, żeby to rozkminił i zbudował od podstaw tyle że tylko na pendrajwa + może aux

jeśli się uda zrobić to żeby się nie wieszało to zaproponuję wszystkim zainteresowanym takie zmieniarki home made, może mniej estetyczne ale na pewno poniżej 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie jest klapa na całej linii, to znaczy gra ale coś jak aux w sensie wszytko do kupy bez przewijania i wybierania :wallbash:

kolega niestety teraz nie ma czasu ale zaciekawiło go więc myślę że w końcu sobie poradzi

Ja tymczasem kupiłem emulator zmieniarki ale już nie polski :cool1: bo miałem dość samego radia a słuchać czegoś trzeba

SOLISTO http://www.solisto.de/en/caraudio/solistoclassic/datasheet

po testach stwierdzam tak:

1. nie zawiesza się przy długich plikach

2. nie zawiesza go podłączanie i odłączanie pendriva nawet w takcie grania muzyki

3. nie zawiesza go odłączeni kabla

4. nie przeszkadzają mu długie nazwy mp3

innych spostrzeżeń na razie nie mam poza tym że jest w końcu wykonany jak należy :decayed:

dsc0043m.jpg

dsc0044v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość audirocket

Witam.Mam identyczny solisto j.w.Dziala w moim aucie juz 2 lata i nie mialem problemu z odtwarzaniem.Z tej firmy jest jeszcze wiecej opcji na rozne wejscia.Zamontowalem go z lewej strony w tym malym schowku.Oryginalny kabel starcza idealnie w to miejsce.Samo urzadzenie jest male w wielkosci paczki papierosow.Polecam i pozdrawiam.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, to model jeden wyżej niż podstawowy, bo podstawowy ma wejście na minijack (aux)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solisto Car MP3 Player in Aluminium box (100 x 51 x 26 mm)

solisto basic - 59,00 EUR - incl. audio cable mini-jack-socket 3.5mm (1/8") to mini-jack-socket 3.5mm (1/8") approx 1.2 meters long).

solisto clasic - 139,00 EUR - USB max 16gb

solisto extra - 99,00 EUR - Solisto Car MP3 Player in Aluminium box (100 x 51 x 26 mm)

(incl. iPod adapter cable approx. 1 meter long and audio cable mini-jack-socket 3.5mm (1/8") to mini-jack-socket 3.5mm (1/8") approx 1.2 meters long)

solisto pro - 159,00 EUR - ncl. iPod adapter cable approx. 1 meter long and audio cable mini-jack-socket 3.5mm (1/8") to mini-jack-socket 3.5mm (1/8") approx 1.2 meters long) + USB

schowek01k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo tanie to to nie jest :( buu czekam na efekty samoróbki w wykonaniu twojego znajomego... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma już ktoś tego phatboxa ? jestem strasznie ciekaw czy to działa i jak działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo tanie to to nie jest :( buu czekam na efekty samoróbki w wykonaniu twojego znajomego... :hi:

Szanowni koledzy niech będzie mi wolno sprawić wam radość tym oto linkiem : http://www.k9spud.com/vwcdpic/

jest to strona na której znajdziecie schematy + wsady do procesora - emulator (aux in) + sterowaniemnie np. pc, ipodem itp.

Swojego czasu wykonałem własnoręcznie taki emulatorek a ponieważ budowa własnego odtwarzacza mp3 była nieopłacalna wykorzystałem odtwarzacz gotowy na usb (alledrogo ok.40zł.).

Całość spokojnie mieści się w 100zł.

Więc jeśli ktoś ma trochę chęci i wiadomości to ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...