Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3


Rekomendowane odpowiedzi

nie, obydwa musza byc podlaczona do masy i niewazne gzie je podepniesz byle byly podpiete do masy

Właśnie o to chodzi, że bardzo ważne jest gdzie się podepnie.

Każdy punkt masowy musi się spotykać w jednym miejscu - jeśli podepniesz byle jak - "byle do masy", może powstać tzw. pętla masy. Prąd płynący po torze masy spowoduje spadki napięć na przewodach i masy różnych urządzeń nie będą na tym samym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche zle to napisalem chodzilo mi o podpiecie obojetnie gdzie do masy - na obudowi radia, za niema roznicy cze podepniesz pod jedna srobke czy pod inna (na obudowie) i tak jak piszesz bardzo wazne jest zeby dobrze podlaczyc mase dobrze dokrecic srubki zeby byl dobry styk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kostkia.th.jpg

..również się zastanawiam nad zakupem emulatora, problem w tym, że po wyjęciu radia zacząłem rozmyślać dość mocno, w które złącze wpinamy emulator. Wszystkie są u mnie "zajęte" (chorus a4 b6), wiem, że emulator wpinamy w 3 złącze od góry czyli to od zmieniarki, nooo chyba że się mylę. Może jakaś podpowiedz z Waszej strony ? aha chciałem dodać, że nie posiadam zmieniarki.. pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się podpinasz pod to złącze na samej górze, a dokładniej w to miejsce gdzie masz nie doprowadzone przewody. Do emulatora dołączony jest kabel, można go nazwać takim małym rozgałęźnikiem ;) wygląda on tak ( na zdjęciu ten środkowy).

08320d2ba07c5402m.jpg

podpinasz go do tej fabrycznej kostki. Dołączony kabel różni się tym od fabrycznego, że końcowa kostka nie jest jednolita, tylko podzielona na 3 mniejsze kostki. Musisz wypiąć z tej przedłużki niebieską kostkę i w miejsce to wpiąć identyczną kostkę niebieską, która wychodzi z emulatora, 30 sek roboty :D U mnie śmiga aż miło również na radiu Chours 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym watku jest podany link (nie alegro) :gwizdanie: emide cos tam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa ale kiedys była tam oferta tych zmieniarek po dobrych cenach, szukaj na alegro zmieniarek Xcar link :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dużo ja zakupiłem za 320zł łącznie z przesyłką za 40zł mogłem dodatkowo dokupić moduł BT

Zamawiało sie takim formularzem na tej stronie i wszystko dogadywało sie przez maila wiec moze napisz do goscia czy ma jeszcze te sprzęty :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdazyło wam sie zeby emulator sie zawiesił(zablokował sie na 2 piosenkach i cały czas na wyswietlaczu przeskakiwało z track xx na track yy i nic nie grało) Bo u mnie czasem tak sie dzieje(sporadycznie raz na 3 misiace). I mam z tym problem bo radio zapamietało liczbe piosenek np cd01 czyta ze mam 57 piosenek a w rzeczywistosci siedzi 99. Jest jakiś sposób na zresetowanie pamieci radia ??? czy tylko pozostaje odpiecie aku na pare minut :mysli: (to działa sprawdzone)

Dodam że jak mi sie zawiesi sprzet to trzeba zmienic mu żródło piosenek czyli podpiąc albo usb albo inna karte sd i wtedy juz gra. też tak macie czasem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak ma ale wydaje mi sie ze w moim przypadku problemem jast karta sd, juz nieraz wrzucilem muzyka wkladam do zmieniarki a tam lipa przeskakuje z xx na yy i nic wiecej, wyciagnalem karte, do domy, wrzucam w kapa a tam ze problem z odczytem..... format znowu wgrywam muzyke i wszystko oki dziala jak powinno i tak co jakis czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie :blink:

Wcześniej miałem drugą karte jako reset, no ale gdzieś mi wyszła z auta :wallbash: Noi teraz jak sie zawisił to musiałem pendriva adaptować :naughty: Po formaqcie karty oczywiscie odtwarzacz zaczął czytać wszystko. Ale zastanawiam sie czy jest jakis sposób na reset radia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxbmx daj znać jak uda Ci się skontaktować z tym gościem (namiar)

dzweoniłem do gościa rozmawiałem i niema niestety na chwilę obecna bo amja jakies problemy prawne z tym niemają jakichś papierów na to jakies pozwolenie czy cus takiego :/ także lipa pozostaje nam panowie szukac z allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą metodą na zresetowanie zmieniarki jest wyciągnięcie kluczyka ze stacyjki.

to chyba w twojej wersji u mnie nie działa kluczyk, zgaszenie silnika wyłaczenie radia, a nawet odłaczenie tej zmieniarki na chwile. Jedyny skuteczny sposób u mnie to odłączenie aku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowałem sie na zakup tego emulatora, tylko teraz nie wiem który kupić, żeby miał funkcję przewijania utworów .Zainteresowała mnie ta oferta :

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=653024551

napisałem maila do sprzedawcy z pytaniem o przewijanie utworów i otrzymałem taka odpowiedź:

"Wszystko zalezy od radia. w niektorych jest taka mozliwośc w niektorych nie ma.

Nie ma konkretnych modeli z ktorymi dziala, po prostu zalezy od sztuki. "

wydaje mi się to trochę dziwne :/ może ktoś poda link do sprawdzonego emulatora zmieniarki który obsługuje przewijanie utworów,będę wdzięczny smiley

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche dziwne bo zawsze zalezalo od zmieniarki czy ma opcje przewijania, bt itp, a tu koles pisze jak by sie wogole nie znal co sprzedaje, moj emulator wizualnie wyglada tak samo, (ja nie mam przewijania) ale tego sie chyba na oko nie zobaczy, a i jeszcze w opisie jest napisane ze dziala z chorusem.... Z CHORUSEM NIE DZIALA, chyba ze masz chorus2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie wydaje mi się, że pewnie nie działa przewijanie, a sprzedawca chce w ten sposób ściemnić i pewnie myśli,że zaryzykuję ;)

odezwał sie drugi sprzedawca z tej aukcji :

http://moto.allegro.pl/item662972225_zmieniarka_sd_usb_audi_a3_a4_a6_a8_warszawa_sklep.html

i zapewnił mnie,że jego emulatory mają przewijanie i do tego mają możliwość rozbudowy o bluetooth i chyba sie skuszę na ten emulator.Niestety nie ma zbyt wielkiego wyboru i taniej nigdzie nie znalazłem.

jest jeszcze coś takiego :

http://moto.allegro.pl/item656407904_zunix_zmieniarka_sd_usb_i_pod_audi_vw_seat_skoda.html

funkcje ma ciekawe,bo ma sterowanie ipodem, ale gdzieś czytałem, że ktoś miał problemy z tym sprzętem i boję sie zaryzykować :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...