Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamillo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. ..również się zastanawiam nad zakupem emulatora, problem w tym, że po wyjęciu radia zacząłem rozmyślać dość mocno, w które złącze wpinamy emulator. Wszystkie są u mnie "zajęte" (chorus a4 b6), wiem, że emulator wpinamy w 3 złącze od góry czyli to od zmieniarki, nooo chyba że się mylę. Może jakaś podpowiedz z Waszej strony ? aha chciałem dodać, że nie posiadam zmieniarki.. pozdrawiam !
  2. ...jak się uda trzęsienie "uspokoić" napiszę co było. A tymczasem dzięki i pozdrawiam !
  3. a co to w AWX-ie sprzęgło ze złota ??????????Jak dobrze pamiętam to w 2200 zł zmieściłem się (sprzęgło + dwumas) + coś za wymianę może teraz trochę podrożało ale nie aż tyle.!!?? Poszukaj ile kosztuje sprzęgło i zapytaj się ile mechanik chce za wymianę. Może będzie taniej. Jednak z tego co ja kombinowałem (to po ocenie ryzyka najtaniej wyszło mnie wymiana w ciemno całego kompletu). Chyba że wymieniasz sam :> :> :> :>[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 21:22_________________________________________________dwumas + sprzęgło -sachs poszukam, poszukam jaka cena na rynku... a nawet już znalazłem około 800 pln za sprzęgło oraz 1180 pln za dwumas -->> i to nawet u mnie w mieście.. a czy jest możliwe "nie montowanie" dwumasu w awx'ie ? może ktoś szepnie słówko, czy można sie tego pozbyć ?
  4. ..jakieś dwa dni temu byłem u mechanika, stwierdził po moim opisie, że to raczej sprzęgło niż dwumas - zaproponował mi oto takie rozwiązanie założenie nowego sprzęgła z pominięciem dwumasu na wszelki wypadek (np. VALEO), tylko ma "sprawdzić" czy oto takie rozwiązanie zadziała w AWX'ie koszt jakieś 1500 pln. Szczerze nie wiem co myśleć.. PS. Może jeszcze jakieś sugestie ? pozdro !
  5. kolejne update... jaka była przyczyna ? u mnie podobne objawy, trzesie przy ruszaniu jak się rozgrzeje - szczególnie po jeździe w korku (częste ruszanie)
  6. .. jak w temacie witam wszystkich niezmiernie seredcznie !!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.