Treść opublikowana przez kamillo
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
..również się zastanawiam nad zakupem emulatora, problem w tym, że po wyjęciu radia zacząłem rozmyślać dość mocno, w które złącze wpinamy emulator. Wszystkie są u mnie "zajęte" (chorus a4 b6), wiem, że emulator wpinamy w 3 złącze od góry czyli to od zmieniarki, nooo chyba że się mylę. Może jakaś podpowiedz z Waszej strony ? aha chciałem dodać, że nie posiadam zmieniarki.. pozdrawiam !
-
[ALL B6] Trzęsie przy ruszaniu z miejsca
...jak się uda trzęsienie "uspokoić" napiszę co było. A tymczasem dzięki i pozdrawiam !
-
[ALL B6] Trzęsie przy ruszaniu z miejsca
a co to w AWX-ie sprzęgło ze złota ??????????Jak dobrze pamiętam to w 2200 zł zmieściłem się (sprzęgło + dwumas) + coś za wymianę może teraz trochę podrożało ale nie aż tyle.!!?? Poszukaj ile kosztuje sprzęgło i zapytaj się ile mechanik chce za wymianę. Może będzie taniej. Jednak z tego co ja kombinowałem (to po ocenie ryzyka najtaniej wyszło mnie wymiana w ciemno całego kompletu). Chyba że wymieniasz sam :> :> :> :>[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 21:22_________________________________________________dwumas + sprzęgło -sachs poszukam, poszukam jaka cena na rynku... a nawet już znalazłem około 800 pln za sprzęgło oraz 1180 pln za dwumas -->> i to nawet u mnie w mieście.. a czy jest możliwe "nie montowanie" dwumasu w awx'ie ? może ktoś szepnie słówko, czy można sie tego pozbyć ?
-
[ALL B6] Trzęsie przy ruszaniu z miejsca
..jakieś dwa dni temu byłem u mechanika, stwierdził po moim opisie, że to raczej sprzęgło niż dwumas - zaproponował mi oto takie rozwiązanie założenie nowego sprzęgła z pominięciem dwumasu na wszelki wypadek (np. VALEO), tylko ma "sprawdzić" czy oto takie rozwiązanie zadziała w AWX'ie koszt jakieś 1500 pln. Szczerze nie wiem co myśleć.. PS. Może jeszcze jakieś sugestie ? pozdro !
-
[ALL B6] Trzęsie przy ruszaniu z miejsca
kolejne update... jaka była przyczyna ? u mnie podobne objawy, trzesie przy ruszaniu jak się rozgrzeje - szczególnie po jeździe w korku (częste ruszanie)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
.. jak w temacie witam wszystkich niezmiernie seredcznie !!