-
[ALL B5] Problem z głośnością radia Chorus - podgrzewanie "procka"
Witam.Mam pytanie a jaką mam gwarancje że nowy procesor który mi wgrają na jesień znów nie siądzie?Czy jest tak ze wgrywaja procesory nowe w których nie występuje ten błąd.
-
[ALL] Zmieniarka MP3 zakłucenia od silnika
Mam ten sam problem
-
Montaż LED zamiast postojówek
Witam.Mam pytanie w pażdzierniku kupiłem zestaw max xenon do wczoraj działało elegancko (przepaliła mi się jedna żarówka mrygąła aż zgasła) czy dostanę bez problemu samą żarówkę i czy jak wymienię tylko jedną to dwie będą świecić jednakowo.czy będę musiał kupować nowy zestaw z przetwornicami.A może polecacie jakieś inne żarówki?
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
Najlepszą metodą na zresetowanie zmieniarki jest wyciągnięcie kluczyka ze stacyjki.
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
Tak są dwa kabelki czarne,jeden grubszy drugi cieńszy obydwa z oczkiem,ja umocowałem je na śrubie z tyłu radia,tylko że dwa razem może powinny być osobno,jeden na śrubie a drugi gdzieś indziej tylko że tam nie ma go gdzie zamontować za bardzo ?
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
Ja mam takie pytanie? Podłączyłem zmieniarke mp3 pod concert 1 i przy przyspieszaniu słychać gwizdanie,co to może być?Może coś z kablami
-
[ALL B6] Emulator zmieniarki mp3
Ja właśnie jestem po zakupie takiej zmieniarki,naprawdę ciekawe rozwiązanie.Wczoraj ją podłączyłem,były małe problemy z czytaniem pendrive i karty sd (często pojawiał sie komunikat CD0 LOAD tak jakby ich nie widział) ale po ponownym odłączeniu zmieniarki od radia jest już dobrze.Zamontowanie zajmuje 20 min wszystko robiłem według instrukcji a naprawdę jestem amatorem w tych sprawach,jednak mnie czeka jeszcze trochę pracy ponieważ zauważyłem że coś się dzieję z regulacją głośności a mam concert.W porównaniu ze zmieniarką cd przerzuca utwory jak i płyty naprawdę szybko.Polecam
-
[ALL B6] MP3 do Chorus-2
Dawno to było bo teraz tylko dwie oferty,a może pamiętasz nick z allegro?
-
[ALL B6] MP3 do Chorus-2
Czy ktoś zamawiał już zmieniarke z tej strony http://www.emide.pl/xcl/ ? bo wypełniłem formularz i czekam juz pare dni a tu zero odzewu żebym wiedział że tak będzie to zamówił bym z allegro trochę droższa ale wiedział bym na czym stoje.
-
[B5] Jakie radio?
Witam,też mam pytanie bo widzę w temacie siedzicie.Niedawno wymieniłem chorusa I na concerta I i przymierzam się do kupna zmieniarki która będzie lepsza: -orginalna audi lub panasonica bo tylko te pasują do concerta -zmieniarka na mp3 z czytnikiem kart itd o ile można ją podłączyć do tego radia w opisie tej zmieniarki jest napisane ze obsługuje concerta ale wolę się upewnić
-
[B5 AAH] podlaczenie mp3 player do gniazda zmieniarki
Obawiam się że chorus nie obsługuje zmieniarki,też chciałem kupić ten kabel ale dowiedziałem się że muszę najpierw radio zmienic na co najmniej concert
-
Transimiter car audio - ma ktoś doświadczenie ???
Ja mam auto z 12/99 i mam chorusa 1 do którego nie moge podpiąć ani kabla aux,zmieniarki.Nie wiem właśnie czy uzbierać na dvd niż się bawić tylko jednocześnie szkoda mi bo fabrycznie ładnie wygląda
-
Transimiter car audio - ma ktoś doświadczenie ???
a czy do chorusa1 podłącze adapter AUX-IN
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich.Mam 23 lata i od paru dni jestem właścicielem A4 1.8 T z 99r Cieszę się że znalazłem takie forum.Dzięki
jakub_85
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta