redbull

O redbull

Osiągnięcia redbull

Reputacja

1. No to mnie pocieszyliście A tak mi się to autko podoba.. Ale serio mówicie, że lepiej się nie pakować w B8? Myślałem, żeby nie brać tych pierwszych modeli z 2008r ale z 2009r może już tak. Wyszedłem z założenia, że może to co było defektem w 2008 u "nowicjuszy", zostało poprawione w późniejszych produkcjach.
  2. Panowie, Będzie ktoś z Was dzisiaj B8 w Promce? Jeżdżę obecnie B6 a przymierzam się do zakupu B8 więc chcę wpaść pogadać i przy okazji obejrzeć, gdyby ktoś był z B8 na miejscu. Pozdr, Konrad
  3. Ktoś wie gdzie w Warszawie można zrobić uzupełnić ten brak czynnika chłodzącego?
  4. hejka,, Ja mam obecnie identyczną sytuację jaką opisujesz u siebie: przy ustawieniu temperatury nawet na 17-19st klima tak grzeje ze ugotować się momentami można.. Też mnie to zaczęło niepokoić. Jednak gdy wezmę na LOW to dostaję faktycznie zimne powietrze... Tak wiec tez czekam na dalsze komentarze i propozyje rozwiązania tego problemiku.. Odnośnie punktu 2: to tak mam od zawsze, że gdy spryskuję szybę to wzrasta mi intensywność nawiewu. Nie wiem czy to normalne czy nie jednak póki co mi to nie przeszkadza.. Pzdr,
  5. Witam. Przymierzam sie rowniez do zmiany oponek na zimowe (UG7+) w tym tygodniu jednak nie wiem jak postąpić w tej kwestii: 1) czy kupić od razu felgi do zimówek (i w przyszłosci samemu zmieniac opony) 2) czy tylko same oponki (co wiąże się ze zmianą oponek w warsztacie) ? Jakie jest Wasze zdanie w tej kwestii? Które rozwiązanie lepiej wybrać? pzdr,
  6. oj tak..zgodzę się w 100% ..autostrada cudo AKJAM - gdzie byles? bo ja w Makarskiej urzędowałem.
  7. jakby co - ja juz z CRO wróciłem Urlop mega :good: :good:
  8. raczej tylko ja bede prowadzil..Oczywiscie jesli bede juz naprawde tak zmeczony ze nie bede w stanie prowadzic to na pewno zrobimy sobie 45min-1h przerwy na drzemke i dalej dluga.. Generalnie w planujemy w piatek dojechac do wodospadów Krka i tam sie zatrzymac na 1-2nocki. AndyN - myslisz ze to zupelnie nierealne zeby samemu dojechac za kolkiem non-stop do Chorwacji?? pzdr.
  9. Ja juz postanowilem ze jednak w weekend nie bede jechal tylko wyjezdzam w czwartek wieczorem ok godz. 20 takze w piatek juz powinienem byc w docelowym miejscu.
  10. w takim razie wezme to pod uwage aby uniknac podrozy w weekend. dzieki i milego wyjazdu zycze!
  11. ja wyjezdzam najprawdopodobniej w piatek 14 sierpnia ok 20:00 z Wawy.. Ale jak poczytałem Wasze opinie zeby lepiej nie planowac trasy przejazdu w weekend to teraz sie zastanawiam czy faktycznie pchac sie podczas weekendu :/
  12. lukaszr , malik - dzieki za poradę. Postaram się przygotować w takim razie furkę na kolejny spocik
  13. Ok...zrobilem 3 fotki...sorry za zasmiecenie ale please looknijcie i dajcie feedback jak zadzialac zeby pozbyc sie defektu w miare jak najlepiej:
  14. Panowie kur** dzisiaj przerysowalem furke o slupek pomalowany czerwona farba. Sorry ze fotka moze niezbyt widoczna ale zawsze cos widac: Mozecie doradzic jak najlepiej teraz uzdrowić niuńkę? Czy sprobowac najpierw zmyc farbe benzyna fluorescencyjną? Bo gdzie jest cienka warstwa farby na lakierze to i palcem jak potre to schodzi no ale jak juz gdzies jest grubsza warstwa farby to nie da rady.. I co potem - czym najlepiej zamalowac porysowania? Lakier, pasty, jakieś kredki? I czy koniecznie muszę malować cały element czy tylko wystarczy uszkodzone miejsce? Tak się wkurwilem ze szkoda gadac.. Takze please, help! jak macie jakies warsztaty do polecenia w wawce to piszcie please. thx. PS. Ide zrobic nowa fotke wyrazniejsza to bedzie lepiej widac.
  15. Lukas - wymagana jest mała korekta w info o miejscu wtorkowych spocików: Wjazd jest od ulicy REchniewskiego a nie Rychniewskiego pzdr i milego dnia!