-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to mnie pocieszyliście A tak mi się to autko podoba.. Ale serio mówicie, że lepiej się nie pakować w B8? Myślałem, żeby nie brać tych pierwszych modeli z 2008r ale z 2009r może już tak. Wyszedłem z założenia, że może to co było defektem w 2008 u "nowicjuszy", zostało poprawione w późniejszych produkcjach.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie, Będzie ktoś z Was dzisiaj B8 w Promce? Jeżdżę obecnie B6 a przymierzam się do zakupu B8 więc chcę wpaść pogadać i przy okazji obejrzeć, gdyby ktoś był z B8 na miejscu. Pozdr, Konrad
-
[ALL B6] Dziwne zachowanie nawiewów i klimy
Ktoś wie gdzie w Warszawie można zrobić uzupełnić ten brak czynnika chłodzącego?
-
[ALL B6] Dziwne zachowanie nawiewów i klimy
hejka,, Ja mam obecnie identyczną sytuację jaką opisujesz u siebie: przy ustawieniu temperatury nawet na 17-19st klima tak grzeje ze ugotować się momentami można.. Też mnie to zaczęło niepokoić. Jednak gdy wezmę na LOW to dostaję faktycznie zimne powietrze... Tak wiec tez czekam na dalsze komentarze i propozyje rozwiązania tego problemiku.. Odnośnie punktu 2: to tak mam od zawsze, że gdy spryskuję szybę to wzrasta mi intensywność nawiewu. Nie wiem czy to normalne czy nie jednak póki co mi to nie przeszkadza.. Pzdr,
-
Polecane opony zimowe
Witam. Przymierzam sie rowniez do zmiany oponek na zimowe (UG7+) w tym tygodniu jednak nie wiem jak postąpić w tej kwestii: 1) czy kupić od razu felgi do zimówek (i w przyszłosci samemu zmieniac opony) 2) czy tylko same oponki (co wiąże się ze zmianą oponek w warsztacie) ? Jakie jest Wasze zdanie w tej kwestii? Które rozwiązanie lepiej wybrać? pzdr,
-
Wakacje w Chorwacji
oj tak..zgodzę się w 100% ..autostrada cudo AKJAM - gdzie byles? bo ja w Makarskiej urzędowałem.
-
Wakacje w Chorwacji
jakby co - ja juz z CRO wróciłem Urlop mega :good: :good:
-
Wakacje w Chorwacji
raczej tylko ja bede prowadzil..Oczywiscie jesli bede juz naprawde tak zmeczony ze nie bede w stanie prowadzic to na pewno zrobimy sobie 45min-1h przerwy na drzemke i dalej dluga.. Generalnie w planujemy w piatek dojechac do wodospadów Krka i tam sie zatrzymac na 1-2nocki. AndyN - myslisz ze to zupelnie nierealne zeby samemu dojechac za kolkiem non-stop do Chorwacji?? pzdr.
-
Wakacje w Chorwacji
Ja juz postanowilem ze jednak w weekend nie bede jechal tylko wyjezdzam w czwartek wieczorem ok godz. 20 takze w piatek juz powinienem byc w docelowym miejscu.
-
Wakacje w Chorwacji
w takim razie wezme to pod uwage aby uniknac podrozy w weekend. dzieki i milego wyjazdu zycze!
-
Wakacje w Chorwacji
ja wyjezdzam najprawdopodobniej w piatek 14 sierpnia ok 20:00 z Wawy.. Ale jak poczytałem Wasze opinie zeby lepiej nie planowac trasy przejazdu w weekend to teraz sie zastanawiam czy faktycznie pchac sie podczas weekendu :/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lukaszr , malik - dzieki za poradę. Postaram się przygotować w takim razie furkę na kolejny spocik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ok...zrobilem 3 fotki...sorry za zasmiecenie ale please looknijcie i dajcie feedback jak zadzialac zeby pozbyc sie defektu w miare jak najlepiej:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie kur** dzisiaj przerysowalem furke o slupek pomalowany czerwona farba. Sorry ze fotka moze niezbyt widoczna ale zawsze cos widac: Mozecie doradzic jak najlepiej teraz uzdrowić niuńkę? Czy sprobowac najpierw zmyc farbe benzyna fluorescencyjną? Bo gdzie jest cienka warstwa farby na lakierze to i palcem jak potre to schodzi no ale jak juz gdzies jest grubsza warstwa farby to nie da rady.. I co potem - czym najlepiej zamalowac porysowania? Lakier, pasty, jakieś kredki? I czy koniecznie muszę malować cały element czy tylko wystarczy uszkodzone miejsce? Tak się wkurwilem ze szkoda gadac.. Takze please, help! jak macie jakies warsztaty do polecenia w wawce to piszcie please. thx. PS. Ide zrobic nowa fotke wyrazniejsza to bedzie lepiej widac.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas - wymagana jest mała korekta w info o miejscu wtorkowych spocików: Wjazd jest od ulicy REchniewskiego a nie Rychniewskiego pzdr i milego dnia!
redbull
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta