Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż LED zamiast postojówek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

udalo mi sie zamontowac diody zamast zwyklych postojowek. wykorzystalem do tego dwa rezystory 50 watt 8 ohm. Ze wzgledu na to ze wyzej wymienione rezystory osiagaja czasmi temperature pracy do 170 stopni celcjusza. umiescowilem ja na blaszcze ponizej jednej z lamp przednich. Dla wlasciwosci dobrego chlodzenia a takze ze wzgledu bezpieczenstwa tzn unikniecia stopienia jakich kolwiek plastikow badz tez wypalania lakieru przy mozliwy montazy w/w rezystorow do karoserii. pzdr

IMG_3054.JPG | Fotosik.pl

IMG_3058.JPG | Fotosik.pl

IMG_3062.JPG | Fotosik.pl

aud.JPG | Fotosik.pl

Opublikowano

Fajny efekt na tym ostatnim zdjęciu :good: w a dzień mocno widać?

Opublikowano
  • Autor

jutro zrobie zdjecie. To wrzuce jak to wyglada w dzien

Opublikowano

Kawał rezystora tam wsadziłeś :kox: Efekt :good:

Opublikowano

Jak to jest polaczone??

Jakie ledy tam wsadziles??

Opublikowano

Napisz jaka cerna jednego rezystora i jaki typ diody lod.Pewnie oprawa h6w?

Dziwne ze opornik ma 50 W i tak sie grzeje :thumbdown:

Opublikowano

Rezystor by się tak nie grzał jakby był 22-33 Ohm, bo 8 Ohm to za mało i zupełnie niepotrzebne, a tylko większy prąd płynie i wytwarza się niepotrzebna temperatura.

Opublikowano

Też mi się wydaje, że źle dobrane te rezystory, ja mam na DRL 10W 20 OHM i jest OK, temperatura pewnie grubo poniżej 100 c a rezystor wygląda podobnie.

Opublikowano

Cena za rezystor na Allegro 4,5 PLN :)

Opublikowano

w dzień też dobrze wygląda :good: można jeździć na nich w dzień :wink4: prawie jak na światłach dziennych w B8 :>

Opublikowano

Zaje... wyglądają DRL na LEdach w B7 :) postojowe są małe jak by nie było

Opublikowano

a mam pytanie czy jak kupie jakies zwykle diody 12w np firmy bosman to beda swiecic :

Opublikowano

damian 83 to jest temat o B6. W B5 nie ma tego problemu.

Nie robcie OT

Opublikowano

Panowie moze wie ktorys z was z jakiego samochodu przypasowac gniazda W5W zamiast h6w w bixenonie?

Chce wlasnie wstawic zarowki w5w ale gniazdo mam h6w :wallbash:

Opublikowano

Wystarczy podjechać do Norauto i zerknąć w katalog z żarówkami i znaleźć auto z żądanym typem żarówki.

Opublikowano

Wystarczy podjechać do Norauto i zerknąć w katalog z żarówkami i znaleźć auto z żądanym typem żarówki.

Moze troche niekumaty jestem ale aut z postojowkami w5w jest od groma wiec skad mam wiedziec z ktorego bedzie pasowac ?

Przypominam ze potrzebuje gniazado zarowki w5w do mojej lampy w audi ktora ma ori gniazdo h6w

Opublikowano

Ja bym z checia kupil leda ktory nie bedzie mi wywalac bledy na FISie..

Bo jednak przy xenonie ta zolc mialko wyglada.. :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.