Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż LED zamiast postojówek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...wolałbym się dowiedzieć czy te "nowe" LEDy się przypadkiem nie grzeją. Jak to jest że pobór mocy to 1.5W - mają wbudowany rezystor? Łukasz planujesz może jakieś testy?

Opublikowano

lukaszr jak możesz to zrób jakieś foty postojówek po zmroku. Zobaczy się, czy warto czekać te 3 tygodnie :>

Zdjęcia zrobione. Jutro postaram się je wstawić na forum.

Opublikowano

lukaszr jak możesz to zrób jakieś foty postojówek po zmroku. Zobaczy się, czy warto czekać te 3 tygodnie :>

Zdjęcia zrobione. Jutro postaram się je wstawić na forum.

no to dafaj - bo mnie interesi bardzo co kupiłem i na co mam czekać 3 tygodnie :decayed:

Opublikowano

no to dafaj - bo mnie interesi bardzo co kupiłem i na co mam czekać 3 tygodnie :decayed:

Malik porobił fotki i czekam aż mi je prześle więc jak tylko dostanę to wrzucę :wink4:

Opublikowano

lukaszr a prowadziliście nadzór na grzaniem się tych postojówek, czy na razie nic nie można powiedzieć ?

Opublikowano

Malik Slij te fotki Lukasowi :tongue4:

Teraz kiedy zmowilem i zalozylem gniazda w5w okazuje sie ze sa dobre ledy h6w :grzywa:

Wiec pozostaje mi kupic w5w ktore chyba sa na stanie :>

ale najpierw fota :)

Opublikowano

Pokaz pokaz.Kusi mnie zakup juz teraz,ale poczekam na fotke chyba :hi: :hi:

Opublikowano

Prosz...

ledy3.jpg

Niestety Łukasz zapomniał włączyć swoich żółtych jak siuśki xenonów :polew:

Opublikowano

Ale to daja swiatelko!!!!Zamawiam :):)

On ma jakies rozne wersje,ze musze uprzedzic go ze chce 1.5W??

Opublikowano

Oj cos czuje ze duzo tych postojowek mu pojdzie.. :naughty:

Opublikowano

Oj cos czuje ze duzo tych postojowek mu pojdzie.. :naughty:

Ja juz :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Ale mocno cholery dają - może to zamiast dziennych mają służyć? :>

Opublikowano

Niestety Łukasz zapomniał włączyć swoich żółtych jak siuśki xenonów

:polew: :polew: napieprzają niesamowicie - jak xenon

BTW - to bardziej DRL przypomina niż postojówki i tym bardziej mam zamiar je założyć

Opublikowano

Niestety Łukasz zapomniał włączyć swoich żółtych jak siuśki xenonów

:polew: :polew: napieprzają niesamowicie - jak xenon

BTW - to bardziej DRL przypomina niż postojówki i tym bardziej mam zamiar je założyć

Hehehe - nie wymaga komentarza :polew: To sobie Adaś poczekasz - ale ja się chyba też skuszę. Ciekawe czy się nie gotuje w kloszu?

Opublikowano

Niestety Łukasz zapomniał włączyć swoich żółtych jak siuśki xenonów

:polew: :polew: napieprzają niesamowicie - jak xenon

BTW - to bardziej DRL przypomina niż postojówki i tym bardziej mam zamiar je założyć

Hehehe - nie wymaga komentarza :polew: To sobie Adaś poczekasz - ale ja się chyba też skuszę. Ciekawe czy się nie gotuje w kloszu?

mamy 3 tygodnie - jak do tego czasu klosze Łukasza się nie roztopią - znaczy że są OK :decayed:

Opublikowano

Niestety Łukasz zapomniał włączyć swoich żółtych jak siuśki xenonów :polew:

Co za wredny typ spod ciemnej gwiazdy :kox:

Na zdjęciach te LEDy mają jakby zabarwienie niebieskie, ale to niestety tak wychodzi na zdjęciu - w rzeczywistości barwa jest praktycznie biała :naughty:

mamy 3 tygodnie - jak do tego czasu klosze Łukasza się nie roztopią - znaczy że są OK :decayed:

LEDy w ogóle się nie grzeją, mogą się świecić nawet 24h i mogą być ciepłe jedynie od temperatury panującej w reflektorze od żarnika xenonowego.

Opublikowano

No to pięknie... Kurcze że też aż 3 tygodnie trzeba czekać :disgust:

Opublikowano

kox :kox: na tych mi się podobaja te DRL'e

Opublikowano

Ale to daja swiatelko!!!!Zamawiam :):)

On ma jakies rozne wersje,ze musze uprzedzic go ze chce 1.5W??

Mozna -jesli to nie problem- wstawić raz jeszcze link do trzytygodniowej aukcji oraz model w/w ledzików??? Vary bardzo ladnie prosze. Bedzie to w jednym miejscu i dostepne dla kazdego :)

PS.: efekt zajedwabisty normalnie! cosik piknego :)

Opublikowano

Nie ma aukcji za postojowki do b6.Jest tylko w5w

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.