Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż LED zamiast postojówek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ykk kupujesz LED odpowiedni do oprawki i montujesz rezystor i FIS nie wykrywa różnicy w poborze prądu, ja mam tak w dziennych i jest git, luknj do wątku mojego auta tam są fotki :) tak samo mam oświetlenie tablicy rejestracyjnej, dla chcącego nic trudnego :)

Opublikowano

Nie dostalem odpowiedzi na moje pytanie :gwizdanie:

Juz mam 2 zarowki led ktore maja po 4 diody z tym ze stare wylutowalem a wlutowalem nowe tak zeby kazda dioda bylo skierowana w inny bok-zadna nie swieci do przOdu.Do tego zakupilem oporniki ceramiczne 10W 47ohm i jeszcze brakuje mi tych cholernych gniazd do w5w :angry:

Jak juz bede mial to zaczynam montaz :)

ps.jak ktos chce mam na sprzedaz dwa oporniki ceramiczne 10W 47ohm nieuzywane

Opublikowano

Hiride a dlaczego kombinujesz z tymi gniazdami, LEDów do B6 jest od groma, no chyba że, teraz ja nie kumaty jestem. Nie jestem pewny czy w5w wsadzisz w otwór na h6w bo to chyba jednak inne systemy montażu w lampie.

Opublikowano

Hiride a dlaczego kombinujesz z tymi gniazdami, LEDów do B6 jest od groma, no chyba że, teraz ja nie kumaty jestem. Nie jestem pewny czy w5w wsadzisz w otwór na h6w bo to chyba jednak inne systemy montażu w lampie.

to jest trzeci post w ktorym pisze ze chce zamienic gniazdo h6w na w5w

wiem ze to nie jest zadna magia bo sa osoby ktore to zmienialy napewno a jeden z kolegow pisal ze mial juz ori gniazda w5w

Opublikowano

HiRide, jak znajdziesz te gniazda, daj znac gdzie, co i jak ;)

Tez bym chetnie to zrobil u siebie ;)

Opublikowano

HiRide, jak znajdziesz te gniazda, daj znac gdzie, co i jak ;)

Tez bym chetnie to zrobil u siebie ;)

ok jak bede wiedzial to napewno napisze ale Ty tez cos poszukaj to bedzie szybciej bo widze ze na forum to temat bardzo swiezy i nikt nic nie wie

Opublikowano

Hiride zagadaj z Paweł_Poznan może się wymienicie oprawkami :)

Opublikowano

Hiride a dlaczego kombinujesz z tymi gniazdami, LEDów do B6 jest od groma, no chyba że, teraz ja nie kumaty jestem. Nie jestem pewny czy w5w wsadzisz w otwór na h6w bo to chyba jednak inne systemy montażu w lampie.

to jest trzeci post w ktorym pisze ze chce zamienic gniazdo h6w na w5w

wiem ze to nie jest zadna magia bo sa osoby ktore to zmienialy napewno a jeden z kolegow pisal ze mial juz ori gniazda w5w

jurto sprawdzę z jakiego samochodu można założyć gniazda . :)

Opublikowano

Od B6 2002 :)

Opublikowano

Od B6 2002 :)

do b6

Opublikowano

Dokładnie, z mojej analizy wynika, że w trakcie produkcji zmieniono oprawki i typ żarówki :) mam nadzieję, że się nie mylę :)[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 21:27_________________________________________________

Pawel jak to złe LEDy kupiłeś ???

bodajrze w5w a sa h6e czy cos w tym stylu a kazdym badz razie kupiłem z płaskim wejsciem a jam okragłym

Dopisany: 27 Luty 2009, 20:55

Cytat :)

Opublikowano

Hiride zagadaj z Paweł_Poznan może się wymienicie oprawkami :)

nie widze zeby w tym temacie wypowiadal sie taki user :mysli:

wczoraj podpialem zarowke led do aku auta na 30 min-pomiedzy nia a aku wpialem opornik 10W 47ohm i co ciekawe,roznica temperatur opornika na poczatku jak i po 30 minutach,byla na tyle mala ze nie bylem w stanie jej zauwazyc zaciskajac opornik w dloni...czy to mozliwe zeby w ogole sie nie grzal ?Za malo czasu to trwalo czy co :mysli:

Opublikowano

ja np.u siebie mam w5w w postojowych

Opublikowano

ja np.u siebie mam w5w w postojowych

a ja mam ori h6w i chcialbym w5w pozdrawiam :)

Opublikowano

HiRide, a gdzie czytales ze juz rezali h6w->w5w??

Opublikowano

HiRide, a gdzie czytales ze juz rezali h6w->w5w??

gdzies na forum ktos pisal ze zmienial te gniazda zarowek ale to bylo jakis czas temu i nie wiem kto i gdzie ale np Wąski to zmienial ...

co myslicie o tym co napisalem o grzaniu a raczej nie nagrzewaniu sie rezystora ???mysle nad zamontowaniem go wewnatrz reflektora jesli rzeczywiscie sie nie grzeje :mysli:

Opublikowano

Mały pobór prądu i niska moc to niska temperatura, jak porównasz temp. żarówki 2 W a 21 W to też jest różnica i 21 W bardzeij się oparzysz. Z tego co wiem to Paweł_Poznan wypadł z tematu bo pozbył się LEDów. [br]Dopisany: 28 Luty 2009, 18:53_________________________________________________Hiride jak chcesz oprawki to teraz wyczaiłem, że przecież B7 ma w5w w postojach albo np. Lexus GS300 z 1994 r.

Opublikowano

Mały pobór prądu i niska moc to niska temperatura, jak porównasz temp. żarówki 2 W a 21 W to też jest różnica i 21 W bardzeij się oparzysz. Z tego co wiem to Paweł_Poznan wypadł z tematu bo pozbył się LEDów. [br]Dopisany: 28 Luty 2009, 18:53_________________________________________________Hiride jak chcesz oprawki to teraz wyczaiłem, że przecież B7 ma w5w w postojach albo np. Lexus GS300 z 1994 r.

albo lagunaII :polew:

ok duzo aut ma w5w ale czy z b7 beda pasowac ? srednica i dlugosc ?

Opublikowano

Hiride nie wiem, musisz dorwać takie i wziąć wymiary, nie widzę innego wyjścia - wirtualne rezanie nie w tym temacie chyba.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.