-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witka koledzy wracam do was tesciowa nie bedzie spala po nocach ale jest a4,na nastepnego spota postaram sie zjawic.POZDROWIENIA
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
kurde dzieki za pozytywne mysli co do niektorych pytan to: ukradli z ogrodzenia domu w Ropczycach raczej auto bylo obserwowane wypchali z ogrodu odpalili bo sasia slyszal silnik ok.01:30,klucz dorabialem ale nie wiem co o tym myslec bo w ropczycach ostatnio kilka somochodow zginelo i cieno to wszystko wygladalo jeszcze raz dzieki za slowa pocieszenia
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam. Moze nie byłem najaktywiniejszy na forum taka praca (przy autostradzie) dzis musze odejsc z klubu bo audi w nocy zniknelo i tego uczucia koledzy nie zycze nikomu
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
FIAT 126p.........OPEL VECTRA 1.6 91r............BMW 730 88r...........AUDI 80 B4 93...............potem chwilowa zdrada na FORD MONDEO 01r..........powrot AUDI A3 98r..........obecnie AUDI A4 b6 03r. i A3 99r. w planie jakies :>
-
Audi zmienia swoje logo
takie napisy to dzieci robia w paint
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
moja ma 261 000 tez sie nic nie dzieje
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Witam na 80% bede. Tam gdzie zawsze ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Hej koledzy żyjecie przed spotem
-
[B6 AVF] Brak lewego stopu
Jak wypali ci sie drugi to moze wyłaczyc sie ESP ja tak miałem wtedy nie wiedziałem co sie dzieje ale po wymianie wszystko grało
-
[B6 AVF] Kierownica trójramienna z A3 do A4 ?
Ja mam własnie taką
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
:> sytuacja sie klaruje oby tak dalej ale i tak nie wykreciłem sie od zmiany ale tylko na przod bo moje dziewcze sie bało jechac do szkoly
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Ale mnie zima zaskoczyła
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Ja juz od poniedziałku zazywam normalnej jazdy na letnich- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
A moze w niedziele :gwizdanie: - SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
DROOL
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta