Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż LED zamiast postojówek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lukaszr czyli zakładając te LEDy H6W co podałeś linka nie trzeba już zakładać rezystorów :?:

Podziel się zdjęciem jak to świeci w lampie :wink4: . Fajny masz nick na allegro - iloveflyer :naughty:

Hehe, ten nick to nie mój, ale też kogoś z forum, bo ja nie licytowałem na aukcji tylko podjechałem po to osobiście :wink4:

Postaram się dzisiaj na spocie zrobić fotki i wrzucić je tutaj.

Co do LEDów to tak jak piszesz - nie potrzeba rezystorów.

Poza tym ciekawy jestem jak sprzedający rozwiąże problem braku tych LEDów w sklepie - wczoraj jak byłem to kupiłem 2 ostatnie sztuki, a widzę, dwie znane mi osoby zalicytowały :kox:

Opublikowano

lukaszr czyli zakładając te LEDy H6W co podałeś linka nie trzeba już zakładać rezystorów :?:

Podziel się zdjęciem jak to świeci w lampie :wink4: . Fajny masz nick na allegro - iloveflyer :naughty:

Hehe, ten nick to nie mój, ale też kogoś z forum, bo ja nie licytowałem na aukcji tylko podjechałem po to osobiście :wink4:

Postaram się dzisiaj na spocie zrobić fotki i wrzucić je tutaj.

Co do LEDów to tak jak piszesz - nie potrzeba rezystorów.

Ciekawe czy pojawiły sie juz takowe do w5w ??

Opublikowano

lukaszr czyli zakładając te LEDy H6W co podałeś linka nie trzeba już zakładać rezystorów :?:

Podziel się zdjęciem jak to świeci w lampie :wink4: . Fajny masz nick na allegro - iloveflyer :naughty:

no przeca napisał :wallbash: cyt. "Druga sprawa, wczoraj założyłem LEDy, które nie wywalają błędu na FISie i bardzo ładnie i mocno świecą:" ...

Opublikowano

no przeca napisał :wallbash: cyt. "Druga sprawa, wczoraj założyłem LEDy, które nie wywalają błędu na FISie i bardzo ładnie i mocno świecą:" ...

napisał, że nie wywalają błędów, a ja chciałem się upewnić bo mogą się dla przykładu grzać i wtedy trza dać rezystor :tongue4: (nie znam się na tym, ale tak se myślę :mysli:)

Opublikowano

sa OK ... jedyny problem jest taki że gość je sprzedał i na stanie na obecnie 0 sztuk

po południu ma mi dac znać kiedy będą - napisze Wam

Opublikowano

Ciekawe czy pojawiły sie juz takowe do w5w ??

Tak, mają też W5W, ale musisz zadzwonić i poprosić żeby były z podobnym poborem mocy (1,5W) jak i te co ja kupiłem.

Wtedy nie powinno pokazywać błędu.

Opublikowano

Fajny masz nick na allegro - iloveflyer :naughty:

Hehe, ten nick to nie mój, ale też kogoś z forum, bo ja nie licytowałem na aukcji tylko podjechałem po to osobiście :wink4:

Trudno sie domyslec czyj to nick... :polew:

Zamowilem, zobaczymy.

Zamowilem tez inny komplet ledow, bede testowal :)

Opublikowano

Ciekawe czy pojawiły sie juz takowe do w5w ??

Tak, mają też W5W, ale musisz zadzwonić i poprosić żeby były z podobnym poborem mocy (1,5W) jak i te co ja kupiłem.

Wtedy nie powinno pokazywać błędu.

Tzn mowisz ze drundnąć do kolegi z aukcji : http://www.allegro.pl/item600485222_diody_smd_ring_postojowki_ba9s_super_jasne_wawa.html i zapytac o diodki w5w z poborem 1,5W??

Opublikowano

Ciekawe czy pojawiły sie juz takowe do w5w ??

Tak, mają też W5W, ale musisz zadzwonić i poprosić żeby były z podobnym poborem mocy (1,5W) jak i te co ja kupiłem.

Wtedy nie powinno pokazywać błędu.

Tzn mowisz ze drundnąć do kolegi z aukcji : http://www.allegro.pl/item600485222_diody_smd_ring_postojowki_ba9s_super_jasne_wawa.html i zapytac o diodki w5w z poborem 1,5W??

nie musisz dzwonić - wystarczy na inne jego aukcje spojrzeć

http://www.allegro.pl/item592846531_diody_led_postojowki_w5w_t10_smd_9_bardzo_jasne.html

Opublikowano

Dokładnie tak jak Adam napisał. Ale oni mieli też inne - ważne żeby ta moc była podobna.

Opublikowano

No to panowie poczekamy na led'y ok 3 tygodni.....właśnie dzwoniłem :thumbdown:

Opublikowano

No to panowie poczekamy na led'y ok 3 tygodni.....właśnie dzwoniłem :thumbdown:

Widać ze jest to mega bardzo chodliwy produkcik :)

poczekamy w takim razie :)

Opublikowano

No to panowie poczekamy na led'y ok 3 tygodni.....właśnie dzwoniłem :thumbdown:

ja pierdziu :confused4:

Opublikowano

A bo dziadowskie reflektory pseudo bi-xenonowe zrobili nam w B6.... :thumbdown: Niestety, albo czekać, albo rezać :> Z Hong-Kong'u muszą zjechać - hehehe

Opublikowano

Siemka,

Będzie ktoś na dzisiejszym spocie w Promenadzie, żeby zademonstrować jak świecą te postojówki, które nie wyrzucają zawieszki na FIS'ie ??

Śmieszne są te "mini ringi". Jestem ciekaw jak by to wyglądało w B7, a i te "walcowe" W5W też ciekawe :good:

Opublikowano

No to panowie poczekamy na led'y ok 3 tygodni.....właśnie dzwoniłem :thumbdown:

ja pierdziu :confused4:

Czyli kupilismy na aukcji i mamy czekac miesiac na nie? Kibel. Powinni umiescic takie info...

Opublikowano

No to panowie poczekamy na led'y ok 3 tygodni.....właśnie dzwoniłem :thumbdown:

ja pierdziu :confused4:

Czyli kupilismy na aukcji i mamy czekac miesiac na nie? Kibel. Powinni umiescic takie info...

gość się zdziwił sam że da się je kupić a na stanie ich nie ma... wspomiał tylko że wczoraj ktoś zdyszany wpadł i kupił dwie ostatnie sztuki :decayed:

Opublikowano

gość się zdziwił sam że da się je kupić a na stanie ich nie ma... wspomiał tylko że wczoraj ktoś zdyszany wpadł i kupił dwie ostatnie sztuki :decayed:

Ja mu zaraz dam zdyszany :kox:

Będzie ktoś na dzisiejszym spocie w Promenadzie, żeby zademonstrować jak świecą te postojówki, które nie wyrzucają zawieszki na FIS'ie ??

Śmieszne są te "mini ringi". Jestem ciekaw jak by to wyglądało w B7, a i te "walcowe" W5W też ciekawe :good:

Ja będę więc jak coś to się odezwij :wink4:

Opublikowano

Kupiłem te do B7 i ciekawe co to będzie OK czy shit? Jak sprawdzę to dam znać :)

Opublikowano

lukaszr jak możesz to zrób jakieś foty postojówek po zmroku. Zobaczy się, czy warto czekać te 3 tygodnie :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.