Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż LED zamiast postojówek


calt

Rekomendowane odpowiedzi

lukaszr czyli zakładając te LEDy H6W co podałeś linka nie trzeba już zakładać rezystorów :?:

Podziel się zdjęciem jak to świeci w lampie :wink4: . Fajny masz nick na allegro - iloveflyer :naughty:

Hehe, ten nick to nie mój, ale też kogoś z forum, bo ja nie licytowałem na aukcji tylko podjechałem po to osobiście :wink4:

Postaram się dzisiaj na spocie zrobić fotki i wrzucić je tutaj.

Co do LEDów to tak jak piszesz - nie potrzeba rezystorów.

Poza tym ciekawy jestem jak sprzedający rozwiąże problem braku tych LEDów w sklepie - wczoraj jak byłem to kupiłem 2 ostatnie sztuki, a widzę, dwie znane mi osoby zalicytowały :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukaszr czyli zakładając te LEDy H6W co podałeś linka nie trzeba już zakładać rezystorów :?:

Podziel się zdjęciem jak to świeci w lampie :wink4: . Fajny masz nick na allegro - iloveflyer :naughty:

Hehe, ten nick to nie mój, ale też kogoś z forum, bo ja nie licytowałem na aukcji tylko podjechałem po to osobiście :wink4:

Postaram się dzisiaj na spocie zrobić fotki i wrzucić je tutaj.

Co do LEDów to tak jak piszesz - nie potrzeba rezystorów.

Ciekawe czy pojawiły sie juz takowe do w5w ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukaszr czyli zakładając te LEDy H6W co podałeś linka nie trzeba już zakładać rezystorów :?:

Podziel się zdjęciem jak to świeci w lampie :wink4: . Fajny masz nick na allegro - iloveflyer :naughty:

no przeca napisał :wallbash: cyt. "Druga sprawa, wczoraj założyłem LEDy, które nie wywalają błędu na FISie i bardzo ładnie i mocno świecą:" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przeca napisał :wallbash: cyt. "Druga sprawa, wczoraj założyłem LEDy, które nie wywalają błędu na FISie i bardzo ładnie i mocno świecą:" ...

napisał, że nie wywalają błędów, a ja chciałem się upewnić bo mogą się dla przykładu grzać i wtedy trza dać rezystor :tongue4: (nie znam się na tym, ale tak se myślę :mysli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa OK ... jedyny problem jest taki że gość je sprzedał i na stanie na obecnie 0 sztuk

po południu ma mi dac znać kiedy będą - napisze Wam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy pojawiły sie juz takowe do w5w ??

Tak, mają też W5W, ale musisz zadzwonić i poprosić żeby były z podobnym poborem mocy (1,5W) jak i te co ja kupiłem.

Wtedy nie powinno pokazywać błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny masz nick na allegro - iloveflyer :naughty:

Hehe, ten nick to nie mój, ale też kogoś z forum, bo ja nie licytowałem na aukcji tylko podjechałem po to osobiście :wink4:

Trudno sie domyslec czyj to nick... :polew:

Zamowilem, zobaczymy.

Zamowilem tez inny komplet ledow, bede testowal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy pojawiły sie juz takowe do w5w ??

Tak, mają też W5W, ale musisz zadzwonić i poprosić żeby były z podobnym poborem mocy (1,5W) jak i te co ja kupiłem.

Wtedy nie powinno pokazywać błędu.

Tzn mowisz ze drundnąć do kolegi z aukcji : http://www.allegro.pl/item600485222_diody_smd_ring_postojowki_ba9s_super_jasne_wawa.html i zapytac o diodki w5w z poborem 1,5W??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy pojawiły sie juz takowe do w5w ??

Tak, mają też W5W, ale musisz zadzwonić i poprosić żeby były z podobnym poborem mocy (1,5W) jak i te co ja kupiłem.

Wtedy nie powinno pokazywać błędu.

Tzn mowisz ze drundnąć do kolegi z aukcji : http://www.allegro.pl/item600485222_diody_smd_ring_postojowki_ba9s_super_jasne_wawa.html i zapytac o diodki w5w z poborem 1,5W??

nie musisz dzwonić - wystarczy na inne jego aukcje spojrzeć

http://www.allegro.pl/item592846531_diody_led_postojowki_w5w_t10_smd_9_bardzo_jasne.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak Adam napisał. Ale oni mieli też inne - ważne żeby ta moc była podobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to panowie poczekamy na led'y ok 3 tygodni.....właśnie dzwoniłem :thumbdown:

Widać ze jest to mega bardzo chodliwy produkcik :)

poczekamy w takim razie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo dziadowskie reflektory pseudo bi-xenonowe zrobili nam w B6.... :thumbdown: Niestety, albo czekać, albo rezać :> Z Hong-Kong'u muszą zjechać - hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

Będzie ktoś na dzisiejszym spocie w Promenadzie, żeby zademonstrować jak świecą te postojówki, które nie wyrzucają zawieszki na FIS'ie ??

Śmieszne są te "mini ringi". Jestem ciekaw jak by to wyglądało w B7, a i te "walcowe" W5W też ciekawe :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to panowie poczekamy na led'y ok 3 tygodni.....właśnie dzwoniłem :thumbdown:

ja pierdziu :confused4:

Czyli kupilismy na aukcji i mamy czekac miesiac na nie? Kibel. Powinni umiescic takie info...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to panowie poczekamy na led'y ok 3 tygodni.....właśnie dzwoniłem :thumbdown:

ja pierdziu :confused4:

Czyli kupilismy na aukcji i mamy czekac miesiac na nie? Kibel. Powinni umiescic takie info...

gość się zdziwił sam że da się je kupić a na stanie ich nie ma... wspomiał tylko że wczoraj ktoś zdyszany wpadł i kupił dwie ostatnie sztuki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gość się zdziwił sam że da się je kupić a na stanie ich nie ma... wspomiał tylko że wczoraj ktoś zdyszany wpadł i kupił dwie ostatnie sztuki :decayed:

Ja mu zaraz dam zdyszany :kox:

Będzie ktoś na dzisiejszym spocie w Promenadzie, żeby zademonstrować jak świecą te postojówki, które nie wyrzucają zawieszki na FIS'ie ??

Śmieszne są te "mini ringi". Jestem ciekaw jak by to wyglądało w B7, a i te "walcowe" W5W też ciekawe :good:

Ja będę więc jak coś to się odezwij :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukaszr jak możesz to zrób jakieś foty postojówek po zmroku. Zobaczy się, czy warto czekać te 3 tygodnie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...