-
Montaż modułu coming home - nie ori
Witam. odgrzeje troche kotleta. chce kupic moduł z opcją odpalania doswietlania tylko do pewnej predkości. wie ktoś który kabel jest odpowiedzialny za podanie predkości zeby sie w niego wpiąć z modułem?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Może i lampy ze zdjęcia, tylko że na zdjęciu nawet w powiększeniu tych rys nie widać a w szczególności tej jednej i zasilikowanego łączenia kloszy w dwóch lampach też,wcześniej pisałes że lamp nie polerujesz i że nie wiesz o jakich rysach mówię a teraz odsyłasz mi spolerowane, i to jest załatwione priorytetowo?to życzę wszystkim takich transakcji. zawsze można zrobić zdjęcie na którym pewnych rzeczy nie widać a póżniej napisać ze towar używany,tylko w takich przypadkach polecam bujać się na allegro , bo nie to jest ideą transakcji na forum na tym zdjęciu to wyrażnie widać,a sprawa potoczyła się tak że sprzedający olał mój zwrot lamp z powodu zatajonych wad bo wziąłem fakturę na firmę ,brałem już nie raz od kogoś towar z forum i zawsze było ok. a tym razem powinienem skorzystać z allegro bo za tą jakość można zapłacić o wiele mniej,ponad 1700 za lampy w takim stanie bo lepsze mam teraz na aucie.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Nie polecam, szczegóły w temacie, http://a4-klub.pl/index.php?/topic/360057-bi-xenon-a4-b6-soczewki-b8-kompletne-lampy/#entry4843581 od 29.06 cisza w temacie, odesłałem lampy kurierem do sprzedającego z pismem rozwiązania transakcji z zachowaniem okresu, zobaczymy co dalej? dla mnie takie podejście do sprawy to jawne gra na zwłokę
-
Radio z androidem - jakieś sugestie
Asteroid smart zdjęcia jak cykne. Ale z ramką pasuje idealnie Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Radio z androidem - jakieś sugestie
Padło na parrot a i jest git Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Radio z androidem - jakieś sugestie
no dobra jak nie ma to temat fisa odpuszczam
-
Radio z androidem - jakieś sugestie
Witam,od jakiegoś czasu szukam radia do a4 zamiast rns-e najchętniej z androidem, tylko jakieś konstruktywne rady i opinie bo fachowców teoretyków i tych chcących za wszelką cenę sprzedać już sie nasłuchałem. szukam jakiejś firmówki co by to grało , banglało z kierą i najlepiej z fisem . budżet ??? mam półka średnia -wyższa ,zalezy co to będzie warte, do chińczyka nie jestem przekonany. Będę wdzięczny za opinie typu- mam,miałem, słuchałem. Osobiście słyszałem od instalatora że na razie w firmówkach android radzi sobie średnio i to też chciałbym tu zweryfikować .dzięki
-
informacje n/t tego lakieru Daytona Grey Matte
ktos coś wie? jest droższy od innych lakierów?jest bardziej miękki?-bo to jakieś takie półmatowe? i czy jest możliwość kupienia tego w oryginale? a tak to wygląda http://img98.imageshack.us/img98/7486/dsc9027.jpg http://img690.imageshack.us/img690/3480/img1295f.jpg kumpel chce tak polakierowac auto stąd te pytania o ew.rady za i przeciw dzięki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra , to już jest nas dwóch ... a reszta Boberek pisal ze bedzie i moze jeszcze Bogi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na 99% bede
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to ze spuchła ,to nie znaczy ze jest cieższa :gwizdanie:
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
oczywiscie,w/g mnie Malik ogarnal wszystkie kodowania,jeszcze zastanawiam sie na odlaczeniem zegarow na 12h
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
z kompasem,bez kompasu,a strzalek jak nie bylo tak nie ma
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
jutro sprobuje z wylaczeniem kompasu,robilem tak jak piszesz-wylaczalem i wlaczalem radio podczas dzialania navi,bo tak musze zrobic w b6 (czerwony fis) ale niestety w b7 to nie skutkuje
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
a czasem w tym nowym RNS nie masz ustawionej opcji kompas jeżeli takowa opcja będzie ustawiona to po załadowaniu trasy nie będzie wyświetlało samoczynnie strzałek w zegarach o których mówisz. mam ustawiony kompas,to fakt,czyli jak jest kompas to nie ma szans na strzalki na fisie?
kokos
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta