Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż LED zamiast postojówek


calt

Rekomendowane odpowiedzi

Te z Wawy właśnie kupiłem co teoretycznie nie potrzebowały rezystorów, albo w aucie HiRide comfort nie sprawdza rezystancji albo już sam nie wiem co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te z Wawy właśnie kupiłem co teoretycznie nie potrzebowały rezystorów, albo w aucie HiRide comfort nie sprawdza rezystancji albo już sam nie wiem co.

ale jak mogłeś je kupić jak gość ich nie ma - Łukasz kupił 2 ostatnie i czekamy na dostawe wiec chyba nie kupiłeś tych samych :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwoniłem do Kimmoto. Ledy mają dojechać 12.V i od razu mają się pojawić na allegro - zamówili ponad 100szt. więc powinno dla wszystkich starczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze grupowo wykupic wszystkie i bedzie taniej?? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w5w z aukcji podanej w tym wątku. Co do rezystorów to mam doświadczenie więc to będzie bułka z masłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie jeszcze parę dzionków i będziemy sprawdzać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze grupowo wykupic wszystkie i bedzie taniej?? :evil:

Grupowo bedzie napewno taniej i pewniej..jedyny problem to taki kto to potem porozsyla do zainteresowanych....

NAjlepiej jak ktos bedzie monitorował cala sprawe i w momencie ich pojawienia zrobimy zbiorowo-ale kazdy indywidualnie- zakupy u kolesia z Wa-wy.

Wrzuci sie linka do interesujacej nas aukcji i po klopocie :)

JA tak to wlasnie widze...sa jakie sinne propozycje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te z Wawy właśnie kupiłem co teoretycznie nie potrzebowały rezystorów, albo w aucie HiRide comfort nie sprawdza rezystancji albo już sam nie wiem co.

pisalem ze nie u mnie nie trzeba rezystorow dzieki tym diodom ale jak wypne diode na fisie odrazu pojawia sie blad spalonej zarowki.

Jedyne co to swiecenie jednej diody po wylaczeniu lamp(mojego auta to nie dotyczy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HiRide jak to jest, że te same LEDy u Ciebie nie wywalają błędu a u mnie wywalają ???

masz identyko diody do ktorych podalem link z aukcja ?

tak teraz mysle ze ja mam w lampie skitrane z pol metra dodatkowego przewodu o wiekszym przekroju,do postojowek-poprostu jeszcze kiedy montowalem rezystory,przedluzylem przewod + o te kilkadziesiat cm i zwinalem spinajac trytytka.Hmm a pozatym mam te pomaranczowe "usa" podpiete pod postojowki wiec kiedy one sa wpiete to blad niewyskoczy...tyle ze kiedy je wypialem to bledu dalej nie bylo.Wypialem je na chwile zeby sprawdzic czy bedzie blad.Moze powinienem odlaczyc je na dluzej i byc moze wtedy juz blad lapnie ?

a no i Ty kolego masz b7-cos mi sie zdaje ze tam jednak sa roznice w instalacji lub czyms innym i pobor 1,5w nie wystarcza.

Ktos kto ma b7 musi tez sprobwac te diody u siebie i jesli bedzie wywalalo blad tzn ze trzeba pakowac rezystory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, HiRide jeżeli podpiąłeś w obwód postoju inną żarówkę to błąd nie wyskoczy, postój musi być podłączony sam w sobie i wtedy zobaczysz czy FIS wywali błąd - dzieje się to natychmiastowo, w B7 na mur beton będzie trzeba zastosować rezystory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Tak sobie myślę, że trochę za dużo kombinacji w stosunku do efektu. Diody w DRL to rozumiem, jest fajny, ciekawy efekt (warto montować rezystorki itp) ale w postojach nie ma super efektu. Jest jeden niebieski "punkcik", który wygląda "c**jowo" przy xenonie. Takie "punkty" to widuje w hondach....

No ale jeżeli ktoś mi pokaże, że to fajnie wygląda w B7 z xenonem to się piszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ba$ior efekt w BiXenon jest ok bo diody są szerokokątne i nie ma jednego punkciku, jak wyrezam rezystorki to zrobię foto i koniec z żółtą poświatą, jedynie żółte ala WolfRacing są halogeny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, HiRide jeżeli podpiąłeś w obwód postoju inną żarówkę to błąd nie wyskoczy, postój musi być podłączony sam w sobie i wtedy zobaczysz czy FIS wywali błąd - dzieje się to natychmiastowo, w B7 na mur beton będzie trzeba zastosować rezystory.

wypinalem juz pomaranczowe zarowki wpiete w obwod postojowki i bledu nie bylo ale dzis zrobie to samo na dluzej i zobacze co sie stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak - piszcie i dzwońcie to napewno wystawi je po 11 pln za sztuke :polew:

Panowie spokojnie :hi: - będą to dam znać - wejdziecie na aukcje i kupicie. Telefonami budujecie popyt i facet zapierdzieli dużo wyższą cenę :wallbash:

Adaś to ja poproszę info na priv jakbym miał przegapić i obiecuję nie nękać sprzedającego, co by nam za żarówkę nie krzyknął po 110zł :wink4

No i kto miał kogo poinformować :gwizdanie: :?:

Także Panowie żarówki dopłynęły i są dostępne, na alledrogo na razie ich nie wystawili ale na ich stronie można mailowo zamówić (13zł szt) - jak ja uczyniłem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio trochę wariował FIS u Łukasza i się zastanawiam czy brać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...