Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż LED zamiast postojówek


calt

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwna sprawa.. jak pisalem, zaraz po zamontowaniu led ba9s od Pana KIMMOTO wyskakiwal blad na FISie... dzisiaj odebralem auto od lakiernika i... bledu ni ma :decayed:

a LEDy swieca jak trzeba... :naughty:

Tas sprawdź dokładnie bo może po odłaczeniu aku wyłączyła Ci się opcja sprawdzania żarówek w module komfortu? Nie wiem jak to sprawdzić w VAG-u.... może po prostu włóż zepsutą żarówkę (nie wiem czy na brak żarówki reakcja kompa jest taka sama...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poki dziala nic nie ruszam, chyba ze wykrece jakas z tylnego swiatla i zobacze co komp powie, na brak dziala tak samo jak na spalona.

ale nie wiem czy tak zrobie, bo skoro dziala i nie piszczy,to moze zostawie jak jest poki samo sie nie skaszani :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie ruszaj bo ta opcja nie działa (podobno) nawet jak wyłączysz to sprawdza... przecież gdyby działało to nie byłoby problemu z diodami w B6/B7 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poki dziala nic nie ruszam, chyba ze wykrece jakas z tylnego swiatla i zobacze co komp powie, na brak dziala tak samo jak na spalona.

ale nie wiem czy tak zrobie, bo skoro dziala i nie piszczy,to moze zostawie jak jest poki samo sie nie skaszani :tongue4:

nic nie ruszaj bo ta opcja nie działa (podobno) nawet jak wyłączysz to sprawdza... przecież gdyby działało to nie byłoby problemu z diodami w B6/B7 :cool1:

No to może rzeczywiście lepiej nie tykać...

...ale nie korci Was żeby sprawdzić ? :decayed:

BTW - nowy LED od soboty działa bez zarzutu. Zobaczymy jak długo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, gdyby ta opcja dzialala to nikt by nie kombinowal z rezystorami itp,a polowa juz dawno by na ledach jezdzila ;)

takze widocznie odlaczenie i ponownie zalaczenie aku pomoglo, zobaczymy tylko ile te LEDy wytrzymaja :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wrzucilem ledy cos za szt po 12 zl, i swieca idealnie, nic nie trzeba robic ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie również dziś założyłem LED od Kimmoto - potwierdzam, że nie wymagają rezystorków, świecą o niebo lepiej od siuśków seryjnych. pozostaje nadzieja, że przetrzymają trochę czasu w lampionach i nie padną jak niektórym. U mnie jakoś słabo się trzymają niestety - może nie wpadną do klosza :>

Ogólnie efekt bardzo pozytywny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tas2die4 no nie powiem ładnie te xeny wygladają...

A powiedzcie mi czy sa klopoty z zalozeniem xena do halonków???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tas2Die4

w tych halogenach masz soczewki? Bo chciałem też wyrezać xenon do ori halo b5 ale tam nie ma soczewek i nie wiem jak to zadziała :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tas wrzucił HID-y zamiast zwykłych żarówek, wszystko pasi tylko trzeba wykombinować jak przetwornicę przymocować do zderzaka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 dni minely i jedna postojowka padla :wallbash:

trzeba jednak zamontowac rezystory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od ostatniej wymiany (4 dni) narazie OK. Czekam dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tas wrzucił HID-y zamiast zwykłych żarówek, wszystko pasi tylko trzeba wykombinować jak przetwornicę przymocować do zderzaka...

z tymi przetwornicami to problemu nie będzie...

Tas masz soczewki w tych halogenach? a jeżeli nie to jak to świeci bez soczewy? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakie tam rezystorki chłopaki montujecie? rozumiem że równolegle... czy radiatory muszą być? jeśli tak to czy takie wielkie jak w dawnym temacie Malika (chyba)?

pytam bo niedługo dostanę te diodki i szkoda by się spaliły... a stron tu sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moze jednak nie zadnych, skoro moja po 2 dniach padla, Bartasowi tez jedna zdechla szybko. widocznie nie wytrzymuja skokow napiec przy wlaczaniu i wylaczaniu, a bez sensu wymieniac je co tydzien..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...