Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż LED zamiast postojówek


calt

Rekomendowane odpowiedzi

moze za bardzo spilowalem i cos sie rozlacza :confused4:

paruje bardziej lewy wlasnie.

no nic, chyba zrobie co mialem zrobic juz dawno zamontuje gniazda (juz mam) w5w i zaloze odpowiednie ledy (tez juz mam, leza i sie kurza :tongue4:) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tas przełóż żarówki między reflektorami i wszystko będzie jasne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje zalozyc zwykle zarowki h6w lub w5w tym ktorzy maja problemy z ledami

ja tak zrobie jesli moja zaczna sie psuc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz wole co tydzien zmienac led niz jezdzic z tymi siuskami z przodu :evil::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz wole co tydzien zmienac led niz jezdzic z tymi siuskami z przodu :evil::decayed:

w koncu ci sie lampy rozpadna od ich wyciagania i przykrecania do pasa przedniego :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu ci sie lampy rozpadna od ich wyciagania i przykrecania do pasa przedniego :tongue4:

To wy wyciągacie lampy do wymiany postojówek??

jak mi w bixenonie wymienisz choćby jedną postojówkę bez wyciągania lampy - oddaje Ci samochód :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mi w bixenonie wymienisz choćby jedną postojówkę bez wyciągania lampy - oddaje Ci samochód :decayed:

Spoko, mogę spróbować. Sprzedam i będę miał na paliwo do swojego :quattro::decayed::naughty:

Wykręcasz obudowę filtra albo zbiorniczek płynu wspomagania. Więcej pieprz*** ale można spróbować w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srutututu .... a żeby było wygodniej silnik wyciągnąć :decayed:

Jestem jak najbardziej za :good: Na warsztat na tydzień, odłączą silnik i osprzęt, podłączą na nowo a po 2 dniach znów szczekaczka - bezcenne :naughty: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wyciągam lampy do wymiany żarówek- najlepszy i najprostszy sposób!!! :)[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 11:40_________________________________________________A z ledów zrezygnowałem. Co założyłem to się paliły, albo po założeniu migały jak kierunki :> Teraz philips blue vision- może to nie ledy ale świecą dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wyciągam lampy do wymiany żarówek- najlepszy i najprostszy sposób!!! :)[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 11:40_________________________________________________A z ledów zrezygnowałem. Co założyłem to się paliły, albo po założeniu migały jak kierunki :> Teraz philips blue vision- może to nie ledy ale świecą dłużej.

Sobie wymyśleliście LEDy bez rezystorka to macie efekty. U mnie nic się nei pali ani nie mruga. W poprzednim b6 na tych samych LEDach z rezystorami przejeździłem prawie rok.

Później przed sprzedażą auta lampy z LEDami oddziedziczył boberek i chyba nawet do tej pory LEDy śmigają bez wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widze inny problem. Zaloze LEDy i moje 4300K beda wygladaly jak siki weroniki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widze inny problem. Zaloze LEDy i moje 4300K beda wygladaly jak siki weroniki :decayed:

U mnie jakoś wyglądają dobrze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widze inny problem. Zaloze LEDy i moje 4300K beda wygladaly jak siki weroniki :decayed:

U mnie jakoś wyglądają dobrze :wink4:

Tia... 4300k wygląda "dobrze" :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widze inny problem. Zaloze LEDy i moje 4300K beda wygladaly jak siki weroniki :decayed:

U mnie jakoś wyglądają dobrze :wink4:

lukaszr masz je najdłużej, świecą jeszcze czy już kolejny komplet założony :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widze inny problem. Zaloze LEDy i moje 4300K beda wygladaly jak siki weroniki :decayed:

Zobacz sobie na moją A4 i oceń sam, czy tak źle - różnica jest widoczna, nie da się ukryć. Najbardziej by mi podchodziły barwą pod 6000k.

Same postoje:

img3748forum.th.jpg

Z xenonem:

img3743forum.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i masz, lewy LED wytrzymał 9 dni... teraz już nawet na podmiankę nie mam.

No nic, muszę dogadać się na wizytę u Vario i wyrezać instalację pod rezystory + asymetryczne LEDy Bax9s. Żarówkom Kimoto już podziękuję :thumbdown:

Flyer - wolę ogladać delikatne siuśki LED vs. BiX niż full szczochy ala Fanta w H6W vs. BiX ;) Pokażę Ci na żywo w Pile... jak Ci się nie spodoba, pójdziemy na 0.7 a potem wrócimy i znów będziemy oceniać. Myślę że w końcu Ci się przekonasz :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...