Treść opublikowana przez zllew
-
[ALL B6] Światła dzienne w reflektorach bi-xenon
Ja kupiłem to urządzenie jakiś rok temu ale dopiero wczoraj mi to gostek założył. Mam to zamontowane pod maską więc nie wiem czy buczy. Ale działa tak jak powinno. Zobaczymy jak długo. Pozdr
-
[B6 AWX] Przy ruszaniu na rozgrzanym silniku szarpie
Czym grozi jazda samochodem na takim dwumasie?
-
[B6 AWX] Przy ruszaniu na rozgrzanym silniku szarpie
Nie ma żadnych objawów oprócz szarpania podczas ruszania. Później wszystko jest pięknie i ładnie
-
[B6 AWX] Przy ruszaniu na rozgrzanym silniku szarpie
Witam. Szukałem na forum i nie znalazłem wyczerpującej odpowiedzi. Większość ludzi pisze, że szarpie im przy zimnym silniku a u mnie jest odwrotnie. Tzn domyślam się, że chodzi o sprzęgło. Ale dziwi mnie to, że biegi wchodzą gładko, nic nie ślizga lecz przy rozgrzanym silniku szarpie podczas ruszania. Dodam jeszcze, że sprzęgło od momentu kupna auta łapie dość wysoko. Pytanko, czy w moim AWX jest dwumas? Pozdrawiam S.K.
-
[B6 AWX] Złamana rurka bagnetu, kawałek wpadł do silnika
Panowie a jak odkręcę miskę to teoretycznie to ustrojstwo tam będzie czy może gdzieś indziej się to zaczepić po drodze. Auto jak na razie nie odpalane. Kawałek powinien być dość spory niestety. A przed smokiem nie ma czasem jakiejś siateczki??
-
[B6 AWX] Złamana rurka bagnetu, kawałek wpadł do silnika
Tylko jak? Miskę odkręcić? Cholera wie gdzie to poszło...
-
[B6 AWX] Złamana rurka bagnetu, kawałek wpadł do silnika
Wczoraj stała się rzecz straszna. Przez przypadek zahaczyłem o rurkę z bagnetu gtóra normalnie pękła na kilka kawałków w miejscu połączenia z silnikiem i jakieś kawałki poszły w silnik Co można teraz z tym fantem zrobić??
-
[B6 AWX] Zawieszenie: coś stuka na dziurach, nie wahacze.
U mnie się okazało, że winne są gumki na stabilizatorze. Na pierwszy rzut oka wyglądały ok... Ale teraz cisza i spokój. Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Zawieszenie: coś stuka na dziurach, nie wahacze.
Tak tylko który... Trzeba by rozebrać całą kolumnę?
-
[B6 AWX] Zawieszenie: coś stuka na dziurach, nie wahacze.
Bujaliśmy autem na stacji diagnostycznej i nic nie było słychać..
-
[B6 AWX] Zawieszenie: coś stuka na dziurach, nie wahacze.
Witam jak w temacie. W trakcie jazdy samochodem po dziurawej drodze (a o takie u nas nie trudno) cosik stuka sobie z prawej przedniej strony. Byłem dziś na stacji diagnostycznej z przekonaniem, że to któryś wahacz padł (z racji tego, że mam s-line na sportowym zawieszeniu) ale miły pan mi powiedział, że nie ma nawet milimetra luzu Stąd moje pytanie: co by to mogło jeszcze być... Pozdr S.K.
-
[B6 AWX] Problem z termostatem i temperaturą
Przejechałem dzisiaj kilkanaście kilometrów i sprawa wygląda dziwnie. Temperatura po kilku kilometrach wzrosła do 70 i tak się jakiś czas trzymała twardo. Po kilku kolejnych km nagle puściło i poszła do 90. Jak dla mnie to coś nie tak...
-
[B6 AWX] Problem z termostatem i temperaturą
Witam. Temperatura cieczy w moim awx zarówno na liczniku jak i w VAGu wynosiła trochę ponad 70stopni. Wymieniłem dziś termostat i... dalej to samo. Vag po podpięciu nie pokazuje żadnego błędu więc czujnik powinien być dobry. Zgłupiałem. Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł to proszę o poradę bo ja już nie wiem co się dzieje...
-
[B6 AWX] Świece żarowe nie działają?
Mała zmiana co do świec. Dzisiaj troszkę mrozem przywaliło i świece zapaliły mi się na jakieś 3 sekundy. Nie za krótko? A co do termostatu i czujnika to wydaje mi się, że gdyby czujnik był walnięty to Vag by pokazywał inną temperaturę niż odczyt czujnika... Poprawcie mnie jeśli się mylę.
-
[B6 AWX] Świece żarowe nie działają?
Jak sprawdzić co padło?
-
[B6 AWX] Świece żarowe nie działają?
Koledzy podpiąłem Vag, błędów nie ma ale temperatura coś mi nie pasuje Było to robione na rozgrzanym silniku.
-
[B6 AWX] Świece żarowe nie działają?
A istnieje szansa, że owy czujnik G62 może być niesprawny a VAG tego nie pokazuje? Do tego dziwi mniej eszcze wskazanie temperatury na liczniku. Wrócę do domu to sprawdzę jaką temp pokazuje VAG.
-
[B6 AWX] Świece żarowe nie działają?
Autko po odpaleniu chodzi normalnie... Skoro nie zależy od tego to czemu od razu gaśnie? Przypominam, że VAG nic nie pokazał.
-
[B6 AWX] Świece żarowe nie działają?
Auto przy niższych temp trochę się zakrztusi ale zapala. Więc gdy świece są niesprawne to kontrolka szybko gaśnie? Czy przekaźnik dalej nimi steruje choć one same nie działają.
-
[B6 AWX] Świece żarowe nie działają?
Witam mam pytanie. Wyczytałem na forum, że świece żarowe powinny się włączyć przy temperaturze poniżej 5 stopni. Od kilku dni są niższe temp, dziś nawet było -2 a moje świece tylko mrugną na około pół sekundy. Dodam, że VAG nic nie wykazuje. Jakieś pomysły? Pozdrawiam Sławek p.s. czy temperatura silnika na wskaźniku powinna wynosić równo 90 stopni? Bo u mnie jest tak poniżej 80...
-
[B6 AWX] Nie działa sterowanie elektrycznych szyb
Da się jakoś ten przełącznik wyciągnąć bez rozbierania drzwi??
-
[B7 BLB] Bardzo delikatne metaliczne "dzwonienie" ????
Ja też obstawiam łożysko.
-
[B7 BLB] Bardzo delikatne metaliczne "dzwonienie" ????
A jak delikatnie naciśniesz pedał sprzęgła to przestaje dzwonić?
-
[B6 AWX] Nie działa sterowanie elektrycznych szyb
Ok napisze inaczej. Mam zamknięte drzwi, nic nie ruszam kabelkami i np za dziesiątym czy tam którymś naciśnięciem mi się szyba otworzy a zamyka za każdym razem. Też wina kabelków?
-
[B6 AWX] Nie działa sterowanie elektrycznych szyb
Odświeżam. U mnie jest tak, że szyby czasem się opuszczają a czasem nie Przycisk na drzwiach pasażera działa bez zarzutu. Vag nie pokazuje żadnych błędów.