Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż LED zamiast postojówek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak - piszcie i dzwońcie to napewno wystawi je po 11 pln za sztuke :polew:

Panowie spokojnie :hi: - będą to dam znać - wejdziecie na aukcje i kupicie. Telefonami budujecie popyt i facet zapierdzieli dużo wyższą cenę :wallbash:

Adaś to ja poproszę info na priv jakbym miał przegapić i obiecuję nie nękać sprzedającego, co by nam za żarówkę nie krzyknął po 110zł :wink4

No i kto miał kogo poinformować :gwizdanie: :?:

Także Panowie żarówki dopłynęły i są dostępne, na alledrogo na razie ich nie wystawili ale na ich stronie można mailowo zamówić (13zł szt) - jak ja uczyniłem :>

Wrzuć na PW kontakt na te ledy W5w...

Prosze.

Opublikowano

W jaki sposob wariowal?

stroboskop się z FISa zrobił ... po wyłączeniu i włączeniu zapłonu przestało ...ale to oznacza, że coś tam czasem może wariować

Opublikowano

stroboskop się z FISa zrobił ... po wyłączeniu i włączeniu zapłonu przestało ...ale to oznacza, że coś tam czasem może wariować

Po włączeniu zapłonu FIS pokazał błąd i LED migał jak kierunkowskaz.

Wyłączyłem zapłon, odczekałem parę chwil i wszystko jest ok.

Opublikowano

Ja tam wole normalnego LEDa i rezystor.

Opublikowano

moglby ktoswrzucic linka do tego sklepu :cool1: ,tez chcial bym te diody :evil:

Opublikowano

Szukam na ich stronie - niby www.kimoto.pl i nie mogę znaleźć tych żaróweczek w ofercie. Cineksik pomożesz?

Opublikowano

Tutaj są: http://www.kimoto.pl/led.html

Postojówki z wtykiem T10 / W5W albo BA9S bagnetowe.

Diody SMD - RING.

Cena 13 zł sztuka

do B6 idą BA9S

Opublikowano

Kurcze Marcin a nie powinny czasem być Bax9s? Ba9s mają symetrycznie ustawione bolce a z tego co pamiętam to asymetryczne sa właśnie Bax-y...?

Tam gdzie podałeś linka sprawdzałem, ale zobaczyłem W5W i dałem sobie spokój. Kurcze chyba jutro po prostu do nich zadzwonię.

Opublikowano

U mnie w zwykłych soczewkach są W5W, a w BiXenonach H6W

Opublikowano

No u mnie właśnie bixy siedzą i dlatego potrzebuję ledów z wtykiem jak h6w.

Opublikowano

no ja też za Łukaszem kupowałem , dzwoniłem do nich to wiedzieli już o co chodź: te co nie wywalają błędu na fisie...[br]Dopisany: 16 Maj 2009, 09:35_________________________________________________

Kurcze Marcin a nie powinny czasem być Bax9s? Ba9s mają symetrycznie ustawione bolce a z tego co pamiętam to asymetryczne sa właśnie Bax-y...?

Tam gdzie podałeś linka sprawdzałem, ale zobaczyłem W5W i dałem sobie spokój. Kurcze chyba jutro po prostu do nich zadzwonię.

Bartek masz rację, ale tutaj jest odpowiedz:

Trzeba było tylko lekko spiłować bok, bo ustawienie tych bocznych dzióbków mają symetryczne, a H6W jest niesymetryczna.

Opublikowano

OK. No to nic tylko brać :)

Opublikowano

Ja zamontowałem te super jasne, musiałem wyrezać rezystory, jedna sprawa to, że jak są wyłączone i przekręcę zapłon to jedna chwilę mruga i przestaje, dziwna sprawa, wygląd na włączonym xenonie lepszy niż myślałem.

Opublikowano

Ja zamontowałem te super jasne, musiałem wyrezać rezystory, jedna sprawa to, że jak są wyłączone i przekręcę zapłon to jedna chwilę mruga i przestaje, dziwna sprawa, wygląd na włączonym xenonie lepszy niż myślałem.

poka :gwizdanie:

Opublikowano

Wieczorkiem zrobię i zapodam fotki :)

Opublikowano

Wieczorkiem zrobię i zapodam fotki :)

no i ... :gwizdanie:

Opublikowano

W Poznaniu jeszcze jasno.. :polew::)

Opublikowano

Ta, Panowie juz nas kojarza, wczoraj odbieralem ledy - "aaa... to do audi, to te" :cool1:

Opublikowano

Ta, Panowie juz nas kojarza, wczoraj odbieralem ledy - "aaa... to do audi, to te" :cool1:

:decayed: przynajmniej nie będzie pomyłek, że nie te żarówki dali :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.