Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3


Rekomendowane odpowiedzi

kowol Czy on am już wtyczke od razu pod gniazdo zmieniarki czy trzeba mu jakieś przejściówki kombinować?? Ja tez mam radio concert I. Czy po prostu jak kupie to wpinam i od razu działa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrazu działa- ale niestetry nie w moim przypadku. sprzedający z allegro chyba dał plamy. przy moim emulatorze nie działają tylnie głosniki. zauważyłem, że w moim brakuje żółto zielonej wtyczki (zauważyłem to na zdjęciach od dropsone)

dostałem taki czerwony reduktorek do którego wpina się te małe wtyczki. w mojej wersji jest tylko ta mała niebieska iczerna (której się chyba nie wykorzystuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono :audi: !!!

Widzę, że pojawiło się coś nowego a ja właśnie zacząłem budować sobie takie cudo sam :chytry:

a że lutownicę już kiedyś widziałem :hi: i wiem co to rezystor to i pierwsze beta-testy wypadły :good:

No i kasy trochę (conajmniej 200 PLN-ów zostanie na inne cele :beer1: )

No ale chwalić się będę (albo i nie) za kilka dni jak czasu troszkę będzie żeby to ustrojstwo poskładać.

LET THE MUSIC PLAY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ja chyba jednak źle podłączyłem swoją zmieniarkę. pytanie mam do dropsone :

Ze zdjęcia zrozumiałem, że wypiąłeś z potrójnej oryginalnej kostki niebieską wtyczkę i podpiąłeś w jej miejsce wtyczkę z emulatora (niebieską) bez reduktora z czerwoną przejściówką??

Teraz zacząłem łapać, że moje tylnie głośniki nie działają bo wypiałem cały "trójnik z radia i wpiąłem ten od zmieniarki z jedną kostką niebieską :PP

jutro zrobie jeszcze eksperyment :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj domelq! Nie trzeba nic kombinowac.Wtyczka jest i pasuje od razu do radia.Wkladasz w miejsce zmieniarki.Tylko ze ja kupowalem

tutaj http://cgi.ebay.de/USB-SD-MP3-Adapter-Audi-Concert-Chorus-Symphony-Navi_W0QQitemZ380044640463QQihZ025QQcategoryZ14259QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, juz wszystko gra:)

trzeba było wyciągnac wtyczke z ori zmieniarki, rozpiąć niebieką częśc i wpiąć część z emulatora. i wszystko gra i trąbi :)

jestem bardzo zadowolony :)

POLECAM wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie musisz podlaczyc wszystkie tzry kostki z czego w miejsce zmienierki podpinasz emulator i wtedy wszystkie trzy kostki razem niebieska+ zolta +zielona wpinasz do radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie tak zrobiłem i jest git :)

tylko proszę powiedz mi jeszcze co z kablem czarnym cieniutkim? gdzies sie go podpina? Były 2, jeden grubszy GDN to podpiąłem do obudowy radia a ten cieńszy? gdzieś go wpinałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby było wszystko tip top to jakie miejsce proponujecie na umiejscowienie owego urządzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...