Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

325 zł + 8 zł przesyłka.

Myśle, że jutro albo pojutrze będzie już u mnie :)

Czy komuś już też doszła i moze się pochwalić :)?

Opublikowano

mi doszlo juz jakis czas temu i jest :good: :good: :good:

Opublikowano

kowol Czy on am już wtyczke od razu pod gniazdo zmieniarki czy trzeba mu jakieś przejściówki kombinować?? Ja tez mam radio concert I. Czy po prostu jak kupie to wpinam i od razu działa??

Opublikowano

odrazu działa- ale niestetry nie w moim przypadku. sprzedający z allegro chyba dał plamy. przy moim emulatorze nie działają tylnie głosniki. zauważyłem, że w moim brakuje żółto zielonej wtyczki (zauważyłem to na zdjęciach od dropsone)

dostałem taki czerwony reduktorek do którego wpina się te małe wtyczki. w mojej wersji jest tylko ta mała niebieska iczerna (której się chyba nie wykorzystuje)

Opublikowano
  • Autor

Chyba powinienem dostać prowizję :) , tylko zapytałem a tu już hurtowe zakupy. Jak jest zły konektor to pisz do gościa jak jest rzetelny to wyśle ci właściwy.

Opublikowano

własnie napisałem, od wczoraj ani mru mru. jutro zadzwonie.

konektor jest ok ale maja byc dwa zespollone a jest jeden :)

Opublikowano

Witam szanowne grono :audi: !!!

Widzę, że pojawiło się coś nowego a ja właśnie zacząłem budować sobie takie cudo sam :chytry:

a że lutownicę już kiedyś widziałem :hi: i wiem co to rezystor to i pierwsze beta-testy wypadły :good:

No i kasy trochę (conajmniej 200 PLN-ów zostanie na inne cele :beer1: )

No ale chwalić się będę (albo i nie) za kilka dni jak czasu troszkę będzie żeby to ustrojstwo poskładać.

LET THE MUSIC PLAY!!!

Opublikowano
  • Autor

zrób i dla mnie :)

Opublikowano

Mozna zajzec jeszcze tutaj:

http://www.emide.pl/xcl/

Tutaj również jest podobne urządzenie, cena to 310 pln juz z kosztami wysylki, tez sprawdzone i dziala, wiec chyba sie troche bardziej opłaca...

Opublikowano

kurde ja chyba jednak źle podłączyłem swoją zmieniarkę. pytanie mam do dropsone :

Ze zdjęcia zrozumiałem, że wypiąłeś z potrójnej oryginalnej kostki niebieską wtyczkę i podpiąłeś w jej miejsce wtyczkę z emulatora (niebieską) bez reduktora z czerwoną przejściówką??

Teraz zacząłem łapać, że moje tylnie głośniki nie działają bo wypiałem cały "trójnik z radia i wpiąłem ten od zmieniarki z jedną kostką niebieską :PP

jutro zrobie jeszcze eksperyment :)

Opublikowano

Witaj domelq! Nie trzeba nic kombinowac.Wtyczka jest i pasuje od razu do radia.Wkladasz w miejsce zmieniarki.Tylko ze ja kupowalem

tutaj http://cgi.ebay.de/USB-SD-MP3-Adapter-Audi-Concert-Chorus-Symphony-Navi_W0QQitemZ380044640463QQihZ025QQcategoryZ14259QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Opublikowano

hej, juz wszystko gra:)

trzeba było wyciągnac wtyczke z ori zmieniarki, rozpiąć niebieką częśc i wpiąć część z emulatora. i wszystko gra i trąbi :)

jestem bardzo zadowolony :)

POLECAM wszystkim :)

Opublikowano

dokladnie musisz podlaczyc wszystkie tzry kostki z czego w miejsce zmienierki podpinasz emulator i wtedy wszystkie trzy kostki razem niebieska+ zolta +zielona wpinasz do radia

Opublikowano

no właśnie tak zrobiłem i jest git :)

tylko proszę powiedz mi jeszcze co z kablem czarnym cieniutkim? gdzies sie go podpina? Były 2, jeden grubszy GDN to podpiąłem do obudowy radia a ten cieńszy? gdzieś go wpinałeś?

Opublikowano

jeden i drugi podpiolem do obudowy radia do masy

Opublikowano

dzięki wielkie. po podpięcie tego drugiego czarnego kabelka zniknęły niewielkie szumy wydobywające się z głośników :)

ze zmieniarki jestem ZADOWOLONY :)

Opublikowano

Zeby było wszystko tip top to jakie miejsce proponujecie na umiejscowienie owego urządzenia?

Opublikowano

Schowek.. :)

Opublikowano

ja mam w schowku na pierwszej stronie sa fotki jak to wyglada

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.