kowol

• Paliwo
    PB

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia kowol

Reputacja

1. Witam, przegladnalem temat, wymienilem plyn hamulcowy i o dziwo pomoglo na szarpanie podczas ruszania. Od wymiany zrobilem ponad 3 tys. kilometrow, bylem w Chorwacji, teraz w DE , jazda w korku. Szarpanie ustalo, takze mysle ze wymiana plynu nie zaszkodzi, a moze pomoze.Koszt nieduzy.Mam dopiero 99tys. przebiegu.
  2. Dzieki koledzy. To jednak mozna w B8 wylaczyc to VAG-iem-pozdrawiam
  3. moze ktos ma jakies fotki gdzie zmostkowac przy zegarach zeby kontrolka nie swiecila.gdze to wszystko jest schowane. przy kole juz mostkowalem ale nic nie dalo.
  4. witam U mnie tez od dwoch dni swieci kontrolka od zuzycia klockow.Wczoraj odkrecilem kola ale klockow na oko jest jeszcze 3/4. Nie wiem tylko w ktorym kole jest czujnik?A moze we wszystkich? Ale chyba w przednim od strony kierowcy bo byl dodatkowy kabelek? A klocki jeszcze ori. Troche sie boje bo pojutrze czeka mnie dluzsza trasa. moje audi to A4 B8 1.8 benzyna r.2010
  5. Witaj domelq! Nie trzeba nic kombinowac.Wtyczka jest i pasuje od razu do radia.Wkladasz w miejsce zmieniarki.Tylko ze ja kupowalem tutaj http://cgi.ebay.de/USB-SD-MP3-Adapter-Audi-Concert-Chorus-Symphony-Navi_W0QQitemZ380044640463QQihZ025QQcategoryZ14259QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
  6. Mam taki emulator od tygodnia.Z moim radiem concert 1 dziala bez problemu.Jakosc dzwieku bardzo dobra.Mozna sterowac guzikami z radia. Wkladasz pendriva i muzyczka leci. Moim zdaniem lepsze od zmieniarki.Polecam. Mozna zajzec jeszcze tutaj: http://www.emide.pl/xcl/
  7. _________________________________________________ cd changer 4D0 035 111 S/NO.AUZ8ZAT0958404 To wszystko co jest na niej napisane. Jest jeszcze na klapce z przodu.[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2008, 22:54
  8. Witam! Mam radio concert na kasety z 2000 roku.Kupilem do niego zmieniarke cd z koncowka zenska 8DIN(orginal z znaczkiem audi na klapce) prawdopodobnie rok produkcji 1996.Podlaczylem i jest problem.Zmieniarka dostaje zasilanie,mozna wyciagnac magazynek z plytami i to wszystko.Radio jej nie widzi,nie mozna wlaczyc,sterowac kompletnie nic.Probowalem poprzekladac kable we wtyczce ale to nic nie daje. Znalazlem nawet schemat na http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/oemchan.htm , przeszukalem forum i nic.Moze sie ktos orientuje co jest grane i jak to podlaczyc?Moze ten model zmieniarki nie pasuje do radia?Czy jest roznica miedzy zmieniarka z koncowka din8 i din13?Wedlug schematu liczba kabli jest ta sama.Pozdrawiam.
  9. Hey! Nazywam sie Adrian i jezdze audi a4 b5 1.8. Witam wszystkich fanow najlepszej marki na swiecie.