-
-
Aktualizacja MIB w Audi A4 B9
Gdzie ściągnąć firmware update MHI3_ER_AU_P4318? Prośba o link jak ktoś ma. MIB-Helper v.0.12.0 pokazuje że to ostatni oficjalny firmware do MHI3-ER_AU_P3620 jaki mam. Drugie pytanie, jak zaktualizować mapy w P3620, na kocie do samochodu w myAudi wydali Europa 2025, ale nie chce się ładować, aktualizacje zakończyły się w grudniu 2023 wersją 2023.12_P1230. Jak odblokować uaktualnienia map w MMI?
-
Aktualizacja mapy w Audi A4 B9
- Aktualizacja mapy w Audi A4 B9
- Spoty Katowice i okolice
Postaram się być, z dzieciakami- [B7 BLB] Wibracje silnika przy 1800-2000 tyś. obrotów
[b7 2.0TDI] silnik przy mocnym przespieszaniu dostaje wibracji, jakby jeden cylinder odmawiał pracy, przestaje ciągnąć. Popuszczę gazu i idzie normalnie. Zauważyłem jakiś miesiąc temu, potem minęło, i znów to samo. Komputer pokazał błąd: P1268 pompowtryskiwacz 3: "nieosiągnięta granica regulacji" Wlałem STP do czyszczenia wtrysków, mam jeszcze zamiar wymienić filtr paliwa, oby pomogło. Pomóżcie co jeszcze warto sprawdzić... Może kod błędu coś komuś mówi, Smite coś doradzisz...- [B5 ALL] Concert - nie działa regulacja głośności
Panowie, może ktoś ma istrukcję do radia Audi Chorus II (2 pokrętła) w j. angielskim lub polskim? Z tej niemieckiej nic nie rozumiem. Pomóżcie please! Czy jest w Chorus2 namiastka korektora, takie pop, rock, jazz,... Chyba wpadłem na to kiedyś nieopatrznie, albo to w innym audi, wzokowo pamiętam tą perfekcyjną, czerwoną klasykę audi... Funkcja TP - co to w ogóle jest, jak to używać, ustawiać? Podgłaśnianie wraz ze wzrostem prędkości - jak to zroić, czy potrzebny jest interfejs CAN? Lub gdzie coś takiego znajdę na forum? Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam- [ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
A4 B7 z 2005 roku (model 2006) - gdzie jest gniazdo do podłączenia zmieniarki CD? Chcę sprawdzić czy będzie pasowało, gdzie i jak umocować urządzenie.- Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
kodowanie języka mowy: Avant 2.0TDI B7(8E) z 2005 (model 2006) - jaki kabel? Czy wszystko jest w tej a4 na CAN? Chcę zmienic wersje językową z niemieckiego na angielski - to po CAN czy pójdzie po zestawie dla B6? Czy zwykly kabel od viaken-a pasujacy do b6 bedzie dzialal w b7 w tym zakresie? Pomocy, z góry dzięki.- Wykorzystanie uchwytu w tunelu pod adapter coolman
HiRide, jestem codziennie w Tychach, możemy się gdzieś umówić i usunąć ten niemiecki w moim A4? Ew. co w zamian? Pozdrawiam, Waldek- Wykorzystanie uchwytu w tunelu pod adapter coolman
Dzieki HiRide za odpowiedź. W końcu uruchomiłem zestaw głośnomówiący - trywialna sprawa, styki muszą być czyste. Zdjąłem adapter 6230 i przetarłem palcem złotawe styki na przystawce i adapterze, założyłem i działa wszystko - super sprawa! Dla potomnych, samochodzik pokazywał się po włożeniu komórki w swoje miejsce, potem włączało się ładowanie komórki i samochodzik znikał (ma być cały czas widoczny). Widocznie większy pobór mocy przy słabym kontakcie dawał taki efekt. Został tylko ten niemiecki. MIŁOŚNICY AUDI ZE ŚLĄSKA - MA KTOŚ Z WAS TAKIEGO WAGA JAK PISZE KOLEGA HiRide?- [ALL B5] czy kod do chorusa jest zapisany w samochodzie ?
Możesz podesłać link do niego?[br]Dopisany: 26 Lipiec 2008, 17:19 _________________________________________________Jak coś robi na pewno się przyda...- [ALL B5] czy kod do chorusa jest zapisany w samochodzie ?
domelq podasz mi kod do mojego ChorusII, po VINie? Albo podziel się kalkulatorem Z góry dzięki[br]Dopisany: 26 Lipiec 2008, 17:06 _________________________________________________Może wiesz jak skonfigurować Nokia 6230i z resztą A4 żeby rozmawiac przez głośniki? Mam kierę multi i zestaw koło poasażera z adapterem dla 6230/6230i Siedzę już parę godzin i nie umiem znaleźć info na forum- Wykorzystanie uchwytu w tunelu pod adapter coolman
Do Qbas77 właśnie kupiłem Nokię 6230i do swojego zestawu w A4 (taki mam adapter), wkładam telefon i ładuje się, pokazuje się samochodzik na wyświetlaczu, ale zestaw głośnomówiący nie działa, jak coś nacisnę to A4 gada coś po niemiecku (nie wiem jeszcze czy da się to zmienić na ang lub pol). Jest gdzieś instrukcja jak skonfigurować A4 i Nokię żeby działały? Może jakieś wskazówki dostanę [br]Dopisany: 25 Lipiec 2008, 20:53 _________________________________________________Qbass77 jak zmieniłeś niemca na panią z brytyjskim akcentem? Nie cierpię niemieckiego! Mam A4 z 2005 roku, model 2006. Pomóżcie, bo znów serwis mnie skroi za naciśnięcie czegoś.- [ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
Dzięki. Skąd bierzecie te kody?- [ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
Bardzo ciekawe, nie znalazłem jednak kilku kodów: TB3 7A0 J1D C7A 8BB 0GG 5MU 4X3 0YK 6TS 4R5 0JJ D3X 4GF a są na mojej naklejce. Może ktoś pomóc? Pozdrawiam - Aktualizacja mapy w Audi A4 B9
waldi1972
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Konto
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.