Treść opublikowana przez major
-
jaka pojemnosc zbiornika ?
2.5 tdi v6 193 po chipie miasto 11, mieszane 8,5 trasa do 140km/h 6,7
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
ktos montowal cos takiego, jaki to ma zasieg i czy warte zachodu ŻARÓWKA H7 LED CREE 3600 LM HOMOLOGACJA E4 XENON (4152777542) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Kamera cofania problem
u mnie skaka obraz na kamerce co moze byc przyczyna, napiecie brane z kilku miejsc,swiatlo wsteczne, zapalniczka itp, po podlaczeniu kamerki na domowym tv wszystko ok, co moze byc przyczyna??? ---------- Post dopisany 16-01-2014 at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2014 at 00:10 ---------- ok doszlem zmiana z pal na ntsc
-
Kamera cofania w lusterku
niebardzo
-
Wymiana wybieraka skrzyni biegów w Audi A4 B6
u mnie wadliwy byl ten element
-
Wymiana wybieraka skrzyni biegów w Audi A4 B6
ok zrobione, 3eba wymienic plastikowa tuleje w srodku wybieraka w ktorej jest osadzone plastikowe jablko,podam nr czesci jezeli ktos bedzie zainteresowany, a i po wymianie niezapominamy o zaladowaniu nowego smaru, po uwczesnym wyczyszczeniu wszystkiego, ja dalem grafit
-
[B6 AVF] Problem z drążkiem lub skrzynią biegów
witam,opisze Wam moje sytuacje a mianowicie-opadl mi caly drazek o jakies 2 cm, teraz niema blokady aby wbic bieg wsteczny, 3asami przy wbijaniu 1 wchodzi R, moze ktos pomoze jak w temacie i 3a mozna cokolwiek zrobic rozbierajac to z gory dzieks
-
Wymiana wybieraka skrzyni biegów w Audi A4 B6
witam, podlacze sie do tematu, w mojej b6 opadła dzwignia a co z tym sie wiaze niema blokady na wsteczny bieg, czy ktos regenerował taki temat?co kupic? ile rozbierania i czy da sie cokolwiek zrobic od gory?podlacze filmik Biegi 2 - YouTube pzdr
-
Wymiana podsufitki Sedan
rozumiem ze podsufitka w sedanie wyjdzie przednimi drzwiami??
-
[B6 BPG] Navi nie widzi zmieniarki
tak emulator mam w schowku podlaczony kablem do navi, emulator weszedl na wcisk do gornej przegrodki pionowo, 3yma sie bardzo dobrze -obsluguje pendrive i SD card naprawde jestem zadowolony polecam
-
[B6 BPG] Navi nie widzi zmieniarki
po dlugich probach koplem w zmieniarke i zainwestowalem w emulator mp3, jestem teraz zadowolony 100proc pzdr
-
[ALL B6] ESP problem
witam, mialem podobny problem tylko ze do tego spadala mi temp, tzn albo 0st albo 90st, okazało sie ze do wymiany czujnik cieczy chłodzacej ktory mieszał w ESP, po wymianie czujnika jak reka odiał
-
Podłączenie przewodów CAN z zegarów do radia
chce podlaczyc wyswietlanie fis w zegarach a posiadam navigation plus, czy moze sie ktos orientuje co gdzie i jak podlaczyc??podlaczylem jak na pierwszej str jest podane i dalej cisza!do jakiego modelu radia podajecie to podlaczenie??piny 7 i 12 w radiu (odpowiednio CAN-High i CAN-Low) do zegarów (piny 19: CAN-L i 20 : CAN-H) , bo w przypadku navigation plus to niedziała
-
[ALL B6] Dokładka pod tylny zderzak
witam, podlacze sie pod temat i szukam nr dokładki do 1.8T z dwoma wydechami czy bedzie ten sam nr?i jak w cenie?
-
Podłączenie przewodów CAN z zegarów do radia
witam, mam jedno pytanko odnoscie kabelków oryginalnie montowanych przez audi, jakie wychodza z zegarów (piny 19-CAN-L i 20-CAN-H), jakiego sa koloru???, pytam poniewaz mam 4 kable niepodlaczone i zaizolowane, ktos zapomniał po zmianie radyjka.
-
[ALL B6] Czujnik alarmu wnętrza
jak nic nie swieci to masz aktywne! przyciskami dezaktywujesz
-
[ALL B6] Zmieniarka Panasonic CX-CA1492GC Audi (8E0 035 111 D)
http://studio24.prv.pl/
-
[B6 AVB] 139HP/322Nm by Zastec
witam, tez miałem podobny wykres na rolkach, tzn.''fale dunaju'', co sie okazało przy 4 probie strzelił dymem i wykresik sie wyprostował
-
[B6 AVF] Alutec Blade czy Tomason TN6 ?
proponuje rs6!
-
[ALL B6] Zmieniarka pod Navigation Plus
własnie zamówiłem xcar-link czekam az dojdzie do spain, zobaczymy jak to h*ja z navi plus
-
[ALL B6] Po instalacji lamp LED, błąd przepalonych żarówek, proszę o pomoc
tutaj macie wszystko http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=90325
-
[ALL B6] Problem z podłączeniem/kodowaniem zmieniarki Audi
posiadam ten sam problem tylko z navi plus!!, zmieniarka świeci i bierze płytki ale niedaje sygnału do radyjka,jak cos wymyślisz to da znać
-
[B6 BPG] Navi nie widzi zmieniarki
witam, mam mały problem ze zmieniarka, a mianowicie navi plus jej niewidzi, dodam tylko ze zmieniarka działa tzn.swieci bierze płyty itp.tak jest odkad kupiłem autko. W audi mi powiedziano ze radyjko nie jest seryjne tzn bylo zmieniane na navi, czy moze byc cos z kodowaniem????[br]Dopisany: 05 Październik 2008, 00:56_________________________________________________widze ze duze zainteresowanie jest w tym temacie
-
[ALL B6] Zmieniarka pod Navigation Plus
witam podobny problem tylko ja juz kupiłem oryg zmieniarke audi i oryg kabel mini iso 12pin i po podłaczeniu navi plus jej niewidzi, zmieniarka swieci, bierze CD ale niedaje sygnału do navi, tak ze albo wina kabla albo zmieniarki,wydaje mi sie ze pod navi niepodejdzie zmieniarka z szeroka wtyczka 12 pin, potrzebna jest zmieniarka ze starszych modeli audi, a wiesz szukamy dalej!!
-
Kradzież Nawigacji!
witam, ja sie podłacze do tematu bo widze ze ciekawy i ostrzegam odrazu uwazajcie na okolice katowic, siemianowic, parkingi duzych sklepów, mi probowali zawinac cała a4 z pod bloku gdzie mieszkam ale niestety sie im nieudało!!tak ze uwazac bo straszne dziadostwo na gornym slasku jest szczególnie okolice siemianowic ślaskich, aha i przewaznie autka na obcych blachach tzn. inne woj.