Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

major

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. major odpowiedział(a) na Giezo temat w 2.5TDI
    2.5 tdi v6 193 po chipie miasto 11, mieszane 8,5 trasa do 140km/h 6,7
  2. ktos montowal cos takiego, jaki to ma zasieg i czy warte zachodu ŻARÓWKA H7 LED CREE 3600 LM HOMOLOGACJA E4 XENON (4152777542) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  3. u mnie skaka obraz na kamerce co moze byc przyczyna, napiecie brane z kilku miejsc,swiatlo wsteczne, zapalniczka itp, po podlaczeniu kamerki na domowym tv wszystko ok, co moze byc przyczyna??? ---------- Post dopisany 16-01-2014 at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2014 at 00:10 ---------- ok doszlem zmiana z pal na ntsc
  4. u mnie wadliwy byl ten element
  5. ok zrobione, 3eba wymienic plastikowa tuleje w srodku wybieraka w ktorej jest osadzone plastikowe jablko,podam nr czesci jezeli ktos bedzie zainteresowany, a i po wymianie niezapominamy o zaladowaniu nowego smaru, po uwczesnym wyczyszczeniu wszystkiego, ja dalem grafit
  6. witam,opisze Wam moje sytuacje a mianowicie-opadl mi caly drazek o jakies 2 cm, teraz niema blokady aby wbic bieg wsteczny, 3asami przy wbijaniu 1 wchodzi R, moze ktos pomoze jak w temacie i 3a mozna cokolwiek zrobic rozbierajac to z gory dzieks
  7. witam, podlacze sie do tematu, w mojej b6 opadła dzwignia a co z tym sie wiaze niema blokady na wsteczny bieg, czy ktos regenerował taki temat?co kupic? ile rozbierania i czy da sie cokolwiek zrobic od gory?podlacze filmik Biegi 2 - YouTube pzdr
  8. rozumiem ze podsufitka w sedanie wyjdzie przednimi drzwiami??
  9. tak emulator mam w schowku podlaczony kablem do navi, emulator weszedl na wcisk do gornej przegrodki pionowo, 3yma sie bardzo dobrze -obsluguje pendrive i SD card naprawde jestem zadowolony polecam
  10. po dlugich probach koplem w zmieniarke i zainwestowalem w emulator mp3, jestem teraz zadowolony 100proc pzdr
  11. major odpowiedział(a) na awakeman temat w Audi A4 B6/B7
    witam, mialem podobny problem tylko ze do tego spadala mi temp, tzn albo 0st albo 90st, okazało sie ze do wymiany czujnik cieczy chłodzacej ktory mieszał w ESP, po wymianie czujnika jak reka odiał
  12. chce podlaczyc wyswietlanie fis w zegarach a posiadam navigation plus, czy moze sie ktos orientuje co gdzie i jak podlaczyc??podlaczylem jak na pierwszej str jest podane i dalej cisza!do jakiego modelu radia podajecie to podlaczenie??piny 7 i 12 w radiu (odpowiednio CAN-High i CAN-Low) do zegarów (piny 19: CAN-L i 20 : CAN-H) , bo w przypadku navigation plus to niedziała
  13. witam, podlacze sie pod temat i szukam nr dokładki do 1.8T z dwoma wydechami czy bedzie ten sam nr?i jak w cenie?
  14. witam, mam jedno pytanko odnoscie kabelków oryginalnie montowanych przez audi, jakie wychodza z zegarów (piny 19-CAN-L i 20-CAN-H), jakiego sa koloru???, pytam poniewaz mam 4 kable niepodlaczone i zaizolowane, ktos zapomniał po zmianie radyjka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.