-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dzięki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam Panowie co znaczy ten błąd - 18051 Tomek
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
witam zjawkowy współczuje ponieważ mam jakieś doświadczenie to powiem policja prowadzi sprawę jakieś 3 tygodnie potem prokurator umarza sprawę nastepne 3 tygodnie od dostarczenie umorzenia do ubezpieczalni - oni mają 30 dni podsumowując mi ukradli 26 października a jeszcze kasy nie mam odnośnie kasy to jeżeli nie miałeś udziału własnego to dostaniesz wartość auta na dzień wyliczenia odszkodowania u mnie to wyglada tak że miałem ubezpieczony na 37 000 a dostane 34 500 pozdro Tomas
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dzięki za pomoc, sam bym nic nie wypatrzył
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hej co myślicie ?? http://otomoto.pl/audi-a4-xenon-navi-alu-po-oplatach-C10895646.html
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wszystkiego naj w nowym roku
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
witam Proszę o opinie http://allegro.pl/item841741860_a4_1_9_tdi_116km_czarny_fakt_vat_cena_brutto.html jaka będzie różnica odczuwalna między 116 a 130KM ?? a może passek http://www.allegro.pl/item845814478_vw_passat_2_0_tdi_dsg_sport_szyberdach_faktura_vat.html
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zostala mi z polowa zbiorniczka a nie wiecie gdzie jest jakis garaz gdzie jest + temperaturka? postawilbym autko na pare godzin i juz bo jezdzac to chyba z 200km musialbybm walnac zeby sie odmrozil ;] Jedź do galerii tam jest z 16 stopni może się rozmrozi potem dolej czegoś dobrego
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
niestety trochę już czasu minęło na razie się nie odezwali
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Policja-rozbila-szajke-zlodziei-samochodow-n36120.html
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam ciekawe czy mojego audika czasami nie znaleźli dzisiaj w tej dużej akcji
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wszystkiego naj to chyba i ja sie pojawie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
na razie robię tylko przymiarki czekam na kase z ubezpieczalni no i dobrze zeby był z fakturą [br]Dopisany: 30 Październik 2009, 15:50_________________________________________________Zapomniałem wam sprzedać czego się dowiedziałem od policji warto zastosować mianowicie warto wozić telefon z kartą SIM w samochodzie policja namierzy telefon a co za tym idzie jest duża szansa że namierzy tez auto I tutaj najważniejsze - TELEFON MOŻE BYĆ WYŁĄCZONY
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hej Możliwe żeby to auto miało tylko 116 KM ?? http://moto.gratka.pl/tresc/audi-a4-faktura-vat-bdb-1-9-10085606.html#48e78a0e8e75269e,1 pozdrawiam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hej kto sprowadzał auto ?? Kasy jeszcze nie mam ale robię jakieś przymiarki wszelkie info mile widziane
tomas3miasto
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta