Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomas3miasto

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam Panowie co znaczy ten błąd - 18051 Tomek
  2. witam zjawkowy współczuje ponieważ mam jakieś doświadczenie to powiem policja prowadzi sprawę jakieś 3 tygodnie potem prokurator umarza sprawę nastepne 3 tygodnie od dostarczenie umorzenia do ubezpieczalni - oni mają 30 dni podsumowując mi ukradli 26 października a jeszcze kasy nie mam odnośnie kasy to jeżeli nie miałeś udziału własnego to dostaniesz wartość auta na dzień wyliczenia odszkodowania u mnie to wyglada tak że miałem ubezpieczony na 37 000 a dostane 34 500 pozdro Tomas
  3. dzięki za pomoc, sam bym nic nie wypatrzył
  4. hej co myślicie ?? http://otomoto.pl/audi-a4-xenon-navi-alu-po-oplatach-C10895646.html
  5. wszystkiego naj w nowym roku
  6. witam Proszę o opinie http://allegro.pl/item841741860_a4_1_9_tdi_116km_czarny_fakt_vat_cena_brutto.html jaka będzie różnica odczuwalna między 116 a 130KM ?? a może passek http://www.allegro.pl/item845814478_vw_passat_2_0_tdi_dsg_sport_szyberdach_faktura_vat.html
  7. zostala mi z polowa zbiorniczka a nie wiecie gdzie jest jakis garaz gdzie jest + temperaturka? postawilbym autko na pare godzin i juz bo jezdzac to chyba z 200km musialbybm walnac zeby sie odmrozil ;] Jedź do galerii tam jest z 16 stopni może się rozmrozi potem dolej czegoś dobrego
  8. niestety trochę już czasu minęło na razie się nie odezwali
  9. http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Policja-rozbila-szajke-zlodziei-samochodow-n36120.html
  10. Witam ciekawe czy mojego audika czasami nie znaleźli dzisiaj w tej dużej akcji
  11. wszystkiego naj to chyba i ja sie pojawie
  12. na razie robię tylko przymiarki czekam na kase z ubezpieczalni no i dobrze zeby był z fakturą [br]Dopisany: 30 Październik 2009, 15:50_________________________________________________Zapomniałem wam sprzedać czego się dowiedziałem od policji warto zastosować mianowicie warto wozić telefon z kartą SIM w samochodzie policja namierzy telefon a co za tym idzie jest duża szansa że namierzy tez auto I tutaj najważniejsze - TELEFON MOŻE BYĆ WYŁĄCZONY
  13. hej Możliwe żeby to auto miało tylko 116 KM ?? http://moto.gratka.pl/tresc/audi-a4-faktura-vat-bdb-1-9-10085606.html#48e78a0e8e75269e,1 pozdrawiam
  14. hej kto sprowadzał auto ?? Kasy jeszcze nie mam ale robię jakieś przymiarki wszelkie info mile widziane

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.