Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kradzież Nawigacji!


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj skradziono z mojej A4 Nawigacje Audi RNS-E ;(

Dosłownie auto stało przed blokiem na godzinkę. Żadnego śladu włamania oczywiście poza brakiem nawi :(

Dostałem nauczkę żeby auto zawsze trzymać w garażu.

Jeżeli komuś z Radomia byłoby coś wiadomo Proszę o kontakt na Priv.

Pozdrawiam. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może masz jakieś fotki sprzętu, jakieś znaki szczególne, może się pojawi na allegro i będzie można zidentyfikować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze współczuję .... daj jakieś numer RNS_E bo jak będę na giełdzie w Poznaniu to może się natknę.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zle sie dzieje.. :thumbdown:

A ktos kiedys mowil ze RNSe nie kradna.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak mi słów :shocked: Ze ktoś tak na legalu wjechałdo auta i sie nie bał, przeciez wymontowanie RNS-e to nie wyciągnięcie radia z golfa II to musiało mu zająć troche czasu. Uszkodzili coś jeszcze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zajmuje to piętnaście sekund czy może nawet mniej, a potrzeba raptem 4 klucze, które można na allegro kupić.

Chyba, że zajumali wszystko, łącznie z anteną i resztą gratów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj skradziono z mojej A4 Nawigacje Audi RNS-E ;(

Dosłownie auto stało przed blokiem na godzinkę. Żadnego śladu włamania oczywiście poza brakiem nawi :(

Dostałem nauczkę żeby auto zawsze trzymać w garażu.

Jeżeli komuś z Radomia byłoby coś wiadomo Proszę o kontakt na Priv.

Pozdrawiam. :(

musieli ciebie przyfilować

mojemu kumplowi przy aso skradli tez navi.weszli bagaznikiem a wyszedł tylko na chwile

kiedys była moda na radyjka teraz zaczyna sie na navi

wspólczuje Tobie

zakładać ciemne szybki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę kosztuje to i biorą

i brać będą - ćwoki jedne :bicz3: :bicz:

trza by aby uważać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż Nawet sam nie wiem jak to zrobili.. Znajomy mówił ze jest teraz moda na dostrajanie się do sygnału zamka..

Policja niby zdjęła ślady z kostek ale i tak to nic.

Nr żadnych nie mam.. :/ kupiony był razem z Navi. a nie bawiłem się w żadne wyciąganie. :/ choć racja to kwestia paru sekund z 4 kluczami :(

Co do zdjęć i znaków szczególnych to niestety ale brak.. Jedyne to to ze był lekko wytarte małe pokrętlo i

k**wa... nie wiem czy to nie to ..

http://www.allegro.pl/item517246187_nawigacja_audi_rns_e.html

Ze tez nie mam porządnych zdjęć... :(

A co Okolic Miejsca Kradzieży to było to na Osiedlu Gołębiów 2. Niedaleko Politechniki Wydziału Ekonomii

Jak bym takiego złapał to bym mu ... Szkoda gadać Takie chamstwo. :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż Nawet sam nie wiem jak to zrobili.. Znajomy mówił ze jest teraz moda na dostrajanie się do sygnału zamka..

Policja niby zdjęła ślady z kostek ale i tak to nic.

Nr żadnych nie mam.. :/ kupiony był razem z Navi. a nie bawiłem się w żadne wyciąganie. :/ choć racja to kwestia paru sekund z 4 kluczami :(

Co do zdjęć i znaków szczególnych to niestety ale brak.. Jedyne to to ze był lekko wytarte małe pokrętlo i

kurfa... nie wiem czy to nie to ..

http://www.allegro.pl/item517246187_nawigacja_audi_rns_e.html

Ze tez nie mam porządnych zdjęć... :(

A co Okolic Miejsca Kradzieży to było to na Osiedlu Gołębiów 2. Niedaleko Politechniki Wydziału Ekonomii

Jak bym takiego złapał to bym mu ... Szkoda gadać Takie chamstwo. :disgust:

Dostrajanie sie do sygnału zamka? O co z tym chodzi?? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem konkretnie. Mówił ze coś takiego jest.. Ale nie mam pojęcia o co chodzi. No albo możliwe ze jak pisali wcześniej przez bagażnik.

No śladów włamania żadnych, nie zginęło nic więcej. Tylko Navi wiec mogła być uchodzona. No i przecież dla "nich" otwarcie auta to nie problem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż Nawet sam nie wiem jak to zrobili.. Znajomy mówił ze jest teraz moda na dostrajanie się do sygnału zamka..

Policja niby zdjęła ślady z kostek ale i tak to nic.

Nr żadnych nie mam.. :/ kupiony był razem z Navi. a nie bawiłem się w żadne wyciąganie. :/ choć racja to kwestia paru sekund z 4 kluczami :(

Co do zdjęć i znaków szczególnych to niestety ale brak.. Jedyne to to ze był lekko wytarte małe pokrętlo i

kurfa... nie wiem czy to nie to ..

http://www.allegro.pl/item517246187_nawigacja_audi_rns_e.html

Ze tez nie mam porządnych zdjęć... :(

A co Okolic Miejsca Kradzieży to było to na Osiedlu Gołębiów 2. Niedaleko Politechniki Wydziału Ekonomii

Jak bym takiego złapał to bym mu ... Szkoda gadać Takie chamstwo. :disgust:

uderz do człowieka który Ci sprzdał musi mieć jakieś numery ....

a to RNS E jest juz jakieś kilka dni na allegro....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostrojenie sie do zamka

ja to rozumie tak

jak załaczasz alarm z centralnym to wysyłasz sygnał

wiec cwaniaki mogą stac obok twojego auta lub siedziec w zaparkowanym i jakims tam urzadzeniem przechwycic ten wysyłany sygnał i maja dostep do twojego auta

na youtube widziałem jak robili to telefonem komórkowym ale nie wiem czy to nie bajka

te navi wystawione na allegro to troszke nie za tanie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te navi jest już od kilku dni a jemu zginęło 28.12 więc to na pewno nie jest to :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszukałem ta aukcje w wystawionych w ostatnich 24 godzinach. A zdjęcia są robione 28 tuz przed 18 a ja ok 17:40 zgłaszałem kradzież wiec..

Poza tym strasznie tanio.No i moje tez miało "leko uszkodzona obudowa" Ale kto to wie. Jak bym zobaczył to bym potrafił powiedziec...

A Tomaszów od Radomia daleko nie jest.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszukałem ta aukcje w wystawionych w ostatnich 24 godzinach. A zdjecia sa robione 28 tuz przed 18 a ja ok 17:40 zgłaszałem kradzież wiec..

Poza tym strasznie tanio.No i moje tez miało "leko uszkodzona obudowa" Ale kto to wie. Jak bym zobaczył to bym potrafił powiedziec...

ee to stary szybko zgłoś to na policje niech to sprawdzą koniecznie może akurat....myślałem że ta navi jest już kilka dni bo kilka osób na forum podawało linka do niej że taka tania ....na "RNS-E od Ado Z" na spotach krakowskich chyba jeszcze ...zobacz sobie....pozdrawiam i życzę żeby się odnalazła :)[br]Dopisany: 29 Grudzień 2008, 12:13_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/rnse_od_a_do_z-t12081.390.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...