Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kradzież Nawigacji!


Rekomendowane odpowiedzi

jak navi już kradną to serio źle się dzieje...

ja bym też sprawdził te dwie aukcje...podjedz autem, ugadaj się ze sprzedającym że chcesz sprawdzić na aucie czy działa a raczej sie zgodzi jak mu zależy na sprzedaży, wtedy podłączysz i wszystko wyjdzie...

jak nie zapyta o PIN to wiadomo co znaczy, wtedy możesz do pewności spróbować wyjąć płytke a jak już ona tam będzie to mówisz że nie chcesz kupić, że coś Ci sie nie podoba, jedziesz odrazu do psiarni i mówisz co jest grane i oni napewno go sprawdzą...

więc nic nie tracisz, a możesz dupka usadzić w malinach, ja bym mu jeszcze później ryj obił i palce połamał a więcej do audi się nie zbliży

POWODZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowalem podpytac o tą navi ...

albo sie ktos kapnal albo nie, ale napisal mi ze juz sprzedana.

smierdzaca sprawa, szkoda ze nie masz numerow .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie. :confused4: Więc coż.. Albo poszła albo od razu była na zamówienie (bo tak też się dzieje)

Wielkie dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zrobic akcje - znaczymy swoje Navi ! w jakis niewidoczny na pierwszy rzut oka sposob. Przezorny zawsze Ubezpieczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zrobic akcje - znaczymy swoje Navi ! w jakis niewidoczny na pierwszy rzut oka sposob. Przezorny zawsze Ubezpieczony.

nie głupi pomysł

wyciagnąc navi co zajmuje chwilinie i od tylca coś na niej wygrawerować ale tak mocno ze nie bedzie mozna tego usunąć np.nr rejestracyjny auta albo vin

tego juz nie bedzie tak łatwo sprzedać na allegro

podobno kiedys akcja była na forum w sprawie wkładów lusterek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zrobic akcje - znaczymy swoje Navi ! w jakis niewidoczny na pierwszy rzut oka sposob. Przezorny zawsze Ubezpieczony.

mozna maznąć pisakiem UV tu i ówdzie :wink4:

no to może być dobre :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak mocno ze nie będzie można tego usunąć np.nr rejestracyjny auta albo vin

Dobra Myśl.. Jak tylko zakupie kolejną to na 100% ją oznaczę i to nie w jednym miejscu :evil:

Dużo problemu to nie zrobi a później zawsze będzie jakiś punkt zaczepienia.

_________________________________________________

mozna maznąć pisakiem UV tu i ówdzie :wink4:

to tez również dobry pomysł i się od razu nie rzuca w oczy.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ciułam kase na RNS-E ale nie kupie na allegro... Pierwsze co zrobie to ja zaznacze porobie fotki i jak sie jakis frajer połasi i znajde ja, to bedzie za niego miesiac oddychal respirator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorzej jak złodzieje wchodzą na różne fora i czytają co się pisze na temat zabezpieczeń przed kradzieżą :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorzej jak złodzieje wchodzą na różne fora i czytają co się pisze na temat zabezpieczeń przed kradzieżą :mysli:

a kto to wie...

pewnie zawsze znajdzie sie jakaś czarna owca w stadzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorzej jak złodzieje wchodzą na różne fora i czytają co się pisze na temat zabezpieczeń przed kradzieżą :mysli:

Możliwe że i tu siedzą i dlatego np. ta za 800zł jest juz nieaktualne lub nikt się nie odzywa..

Trzeba by przesiać tych ludzi co to są na forum a nic sie nie odzywają MAJA po 0 postów lub po jednym!! :mysli:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 22:38_________________________________________________A jak każdy oznaczy sobie na swój sposób to i tak im to niewiele da.. Bo tak naprawdę wielu ludzi oznacza różne rzeczy.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E w ten sposob nic sie nie osiagnie ... na allegro robią wałki, a maja wczesniej po 300 pozytywow za sprzedane zapałki ... (zrymowałem troche yo yo siekierap)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorzej jak złodzieje wchodzą na różne fora i czytają co się pisze na temat zabezpieczeń przed kradzieżą :mysli:

Możliwe że i tu siedzą i dlatego np. ta za 800zł jest juz nieaktualne lub nikt się nie odzywa..

Trzeba by przesiać tych ludzi co to są na forum a nic sie nie odzywają MAJA po 0 postów lub po jednym!! :mysli:

o tym właśnie pomyślałem że ta RNS E szybko coś nie teges :mysli: a zgłosiłeś swoje podejrzenia gdzieś kto to sprawdzi??[br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 22:43_________________________________________________

E w ten sposob nic sie nie osiagnie ... na allegro robią wałki, a maja wczesniej po 300 pozytywow za sprzedane zapałki ... (zrymowałem troche yo yo siekierap)

koledze nie chodziło o komentarze na allegro tylko o posty na forum :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym właśnie pomyślałem że ta RNS E szybko coś nie teges :mysli: a zgłosiłeś swoje podejrzenia gdzieś kto to sprawdzi??

Niby podawałem im (policji) później tak jakby do zgłoszenia ten adres i te namiary. A co oni zrobią to już nie wiem (pewnie nic)

Sam też pisałem maila w tej sprawie.. 0 odpowiedzi.. A jak dzwoniłem to nikt nie odbierał.. Dziwne :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorzej jak złodzieje wchodzą na różne fora i czytają co się pisze na temat zabezpieczeń przed kradzieżą :mysli:

dlatego lepiej profilaktycznie zawsze zamazywać blachy i nie pisać jakie sie ma dodatkowe zabezpieczenia.

co do tego UV najlepiej takim mazakiem wypisać swoj nr rejestracyjny i mamy niezbity dowód :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale dalem porownanie, jak szybko mozna stac sie wiarygodnym, ja tez jestem nowy zaczalem pisac dopiero co na forum, skad wiesz moze to ja zajumałem ta navi...

ilosc postow nie robi z nikogo podejrzanego wg mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale dalem porownanie, jak szybko mozna stac sie wiarygodnym, ja tez jestem nowy zaczalem pisac dopiero co na forum, skad wiesz moze to ja zajumałem ta navi...

ilosc postow nie robi z nikogo podejrzanego wg mnie

No tak ale masz uzupełniony profil.. i w ogole.. A są tacy co i postów brak, i profil pusty.. A no forum siedzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...