Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miguel.

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. mam i polecam http://allegro.pl/telefon-nokia-c2-00-pl-dual-sim-gw-2lata-fv23-wwa-i2118917408.html 2 karty sim aktywne, wykonanie bdb, ogołnie za tą cene super
  2. a mial ktoś w rękach nokie n9? osobiście się do niego przymierzam, strasznie podoba mi sie interfejs MeeGo, sposób obsługi i ogólnie cały wygląd systemu. W testach tel zbiera świetne recencje, szkoda że nokia porzuciła tą platformę
  3. no jakoś te mi lepiej brzmią
  4. dodałem moje typy do ankiety, które biorę pod uwagę
  5. mimo wszystko chciałbym żeby nazwa była poważna :>
  6. myślałem żeby pokombinować coś ze słowami hydro albo aqua bo będę działał wodą ale wszystkie kombinacje jakie sobie zestawiałem miały juz zarejestrowane domeny wojtas te nazwy co podałeś kojarzą mi sie typowo z firmą sprzątającą (np. biura) a w sumie mój profil jest troche inny
  7. Witam, po nowym roku rejestruję firmę, zajmować się będzie myciem wszelkiego typu obiektów przy użyciu myjek wysokociśnieniowych, wciąż jednak nie zdecydowałem co do nazwy :gwizdanie: zależy mi aby ta nazwa miała wolną domenę najlepiej pl/com/com.pl może macie jakieś ciekawe pomysły?
  8. obecnie kończę Brian Burrough - Wrogowie Publiczni, na jej podstawie powstał film. Fajnie się czyta, opowiada o powstanieu FBI i wojnie z kasiarzami lat 40
  9. tu decydujacy wpływ miały szkody górnicze
  10. w empire state building z powodu problemów z widocznością wbił się samolot transportowy, spłonęlo kilka pięter, pożar trwał 2 dni a to budynek z 1931r!! wtc zapadły się jak domki z kart mimo iż to budynki z lat 70
  11. To teraz odwróćmy kota ogonem - na ile wiarygodne wg. Was są te wszystkie "dokumenty" zmierzające do udowodnienia wszystkim, że 9/11 to była sprawka rządu USA? nie muszę oglądać żadnych dokumentów, wystarczy że zobaczę filmik jak walą się wieże, poziome wybuchy poniżej poziomu pożaru i idealne zapadnięcie się budynków pod siebie w kilkanaście sekund, po prostu wyburzenie kontrolowane. O okrągłym otworze w pentagonie, braku śladów skrzydeł na budynku i szczątków samolotu już nie wspomnę. Jeśli nie widziałeś tego filmu to polecam, sam ocenisz najbardziej przerażające w tym wszystkim jest to z jaką łatwością władza może tak manipulować obywatelami Aha. Czyli wieże WTC były przygotowane do kontrolowanego wyburzenia. I dwa 400-metrowe budynki, w których pracowało kilkadziesiąt tysięcy przypadkowych ludzi były penetrowane przez osoby, którzy te ładunki przygotowywali do odpalenia. I nikt niczego nie zauważył - żadnych podejrzanych paczek, kabli, odbiorników radiowych - niczego. Tak? nie chcę cytować filmu bo oglądałem go dość dawno i nie pamiętam szczegółów. Tam jest poruszana sprawa ładunków wybuchowych, dziwnych zawirowań wokół WTC na krótki czas przed zamachem, sprzedaży akcji Boeinga i American Airlines, powiązań Busha, uderzenia w Pentagon wreszcie miliardowych rezerw złota pod wtc z których odzyskano kilkaset milionów (reszta wyparowała )
  12. To teraz odwróćmy kota ogonem - na ile wiarygodne wg. Was są te wszystkie "dokumenty" zmierzające do udowodnienia wszystkim, że 9/11 to była sprawka rządu USA? nie muszę oglądać żadnych dokumentów, wystarczy że zobaczę filmik jak walą się wieże, poziome wybuchy poniżej poziomu pożaru i idealne zapadnięcie się budynków pod siebie w kilkanaście sekund, po prostu wyburzenie kontrolowane. O okrągłym otworze w pentagonie, braku śladów skrzydeł na budynku i szczątków samolotu już nie wspomnę. Jeśli nie widziałeś tego filmu to polecam, sam ocenisz najbardziej przerażające w tym wszystkim jest to z jaką łatwością władza może tak manipulować obywatelami
  13. dokładnie jak piszecie, za dużo tu niejasności niestety... Jeśli ktoś chce sobie wyrobić poglad to polecam ten film: 11 września Niewygodne fakty PL.Lektor Loose change 2nd.Edition (Pełny dokument) w przypadku takich wydarzeń zwykli ludzie nigdy nie dowiadują się prawdy i tak już zostanie
  14. miguel. odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Witam, poszukuje pracy najlepiej związanej z tematyką nieruchomości. Jestem po lic. na AE w Katowicach specjalność "gospodarowanie nieruchomościami i usługi publiczne" jakby ktoś coś o czymś słyszał to
  15. miguel. odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    A w jakich zawodach pracuja jesli mozna wiedziec? Podobno kiedys tak było, jednak teraz pracodawcy preferują osoby potrafiące sie dogadac po norwesku :gwizdanie: Co do zarobków to wiem że są kilkukrotnie wyższe niż u nas, średnia stawka robotnika na budowie to ok 130 NOK/h czyli ~ 65zł a jak ma się konkretne wykształcenie to juz wogole zarobki Nic tylko uczyć się norweskiego i droga wolna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.