Treść opublikowana przez miguel.
-
[ALL] Jaki telefon na dwie karty ????
mam i polecam http://allegro.pl/telefon-nokia-c2-00-pl-dual-sim-gw-2lata-fv23-wwa-i2118917408.html 2 karty sim aktywne, wykonanie bdb, ogołnie za tą cene super
-
Jaki telefon polecacie?
a mial ktoś w rękach nokie n9? osobiście się do niego przymierzam, strasznie podoba mi sie interfejs MeeGo, sposób obsługi i ogólnie cały wygląd systemu. W testach tel zbiera świetne recencje, szkoda że nokia porzuciła tą platformę
-
nazwa firmy
no jakoś te mi lepiej brzmią
-
nazwa firmy
dodałem moje typy do ankiety, które biorę pod uwagę
-
nazwa firmy
mimo wszystko chciałbym żeby nazwa była poważna :>
-
nazwa firmy
myślałem żeby pokombinować coś ze słowami hydro albo aqua bo będę działał wodą ale wszystkie kombinacje jakie sobie zestawiałem miały juz zarejestrowane domeny wojtas te nazwy co podałeś kojarzą mi sie typowo z firmą sprzątającą (np. biura) a w sumie mój profil jest troche inny
-
nazwa firmy
Witam, po nowym roku rejestruję firmę, zajmować się będzie myciem wszelkiego typu obiektów przy użyciu myjek wysokociśnieniowych, wciąż jednak nie zdecydowałem co do nazwy :gwizdanie: zależy mi aby ta nazwa miała wolną domenę najlepiej pl/com/com.pl może macie jakieś ciekawe pomysły?
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
obecnie kończę Brian Burrough - Wrogowie Publiczni, na jej podstawie powstał film. Fajnie się czyta, opowiada o powstanieu FBI i wojnie z kasiarzami lat 40
-
10 rocznica zamachów z 11.09
tu decydujacy wpływ miały szkody górnicze
-
10 rocznica zamachów z 11.09
w empire state building z powodu problemów z widocznością wbił się samolot transportowy, spłonęlo kilka pięter, pożar trwał 2 dni a to budynek z 1931r!! wtc zapadły się jak domki z kart mimo iż to budynki z lat 70
-
10 rocznica zamachów z 11.09
To teraz odwróćmy kota ogonem - na ile wiarygodne wg. Was są te wszystkie "dokumenty" zmierzające do udowodnienia wszystkim, że 9/11 to była sprawka rządu USA? nie muszę oglądać żadnych dokumentów, wystarczy że zobaczę filmik jak walą się wieże, poziome wybuchy poniżej poziomu pożaru i idealne zapadnięcie się budynków pod siebie w kilkanaście sekund, po prostu wyburzenie kontrolowane. O okrągłym otworze w pentagonie, braku śladów skrzydeł na budynku i szczątków samolotu już nie wspomnę. Jeśli nie widziałeś tego filmu to polecam, sam ocenisz najbardziej przerażające w tym wszystkim jest to z jaką łatwością władza może tak manipulować obywatelami Aha. Czyli wieże WTC były przygotowane do kontrolowanego wyburzenia. I dwa 400-metrowe budynki, w których pracowało kilkadziesiąt tysięcy przypadkowych ludzi były penetrowane przez osoby, którzy te ładunki przygotowywali do odpalenia. I nikt niczego nie zauważył - żadnych podejrzanych paczek, kabli, odbiorników radiowych - niczego. Tak? nie chcę cytować filmu bo oglądałem go dość dawno i nie pamiętam szczegółów. Tam jest poruszana sprawa ładunków wybuchowych, dziwnych zawirowań wokół WTC na krótki czas przed zamachem, sprzedaży akcji Boeinga i American Airlines, powiązań Busha, uderzenia w Pentagon wreszcie miliardowych rezerw złota pod wtc z których odzyskano kilkaset milionów (reszta wyparowała )
-
10 rocznica zamachów z 11.09
To teraz odwróćmy kota ogonem - na ile wiarygodne wg. Was są te wszystkie "dokumenty" zmierzające do udowodnienia wszystkim, że 9/11 to była sprawka rządu USA? nie muszę oglądać żadnych dokumentów, wystarczy że zobaczę filmik jak walą się wieże, poziome wybuchy poniżej poziomu pożaru i idealne zapadnięcie się budynków pod siebie w kilkanaście sekund, po prostu wyburzenie kontrolowane. O okrągłym otworze w pentagonie, braku śladów skrzydeł na budynku i szczątków samolotu już nie wspomnę. Jeśli nie widziałeś tego filmu to polecam, sam ocenisz najbardziej przerażające w tym wszystkim jest to z jaką łatwością władza może tak manipulować obywatelami
-
10 rocznica zamachów z 11.09
dokładnie jak piszecie, za dużo tu niejasności niestety... Jeśli ktoś chce sobie wyrobić poglad to polecam ten film: 11 września Niewygodne fakty PL.Lektor Loose change 2nd.Edition (Pełny dokument) w przypadku takich wydarzeń zwykli ludzie nigdy nie dowiadują się prawdy i tak już zostanie
-
Pracy szukam
Witam, poszukuje pracy najlepiej związanej z tematyką nieruchomości. Jestem po lic. na AE w Katowicach specjalność "gospodarowanie nieruchomościami i usługi publiczne" jakby ktoś coś o czymś słyszał to
-
Pracy szukam
A w jakich zawodach pracuja jesli mozna wiedziec? Podobno kiedys tak było, jednak teraz pracodawcy preferują osoby potrafiące sie dogadac po norwesku :gwizdanie: Co do zarobków to wiem że są kilkukrotnie wyższe niż u nas, średnia stawka robotnika na budowie to ok 130 NOK/h czyli ~ 65zł a jak ma się konkretne wykształcenie to juz wogole zarobki Nic tylko uczyć się norweskiego i droga wolna
-
Pracy szukam
A miał ktos do czynienia z pracą z Norwegii lub słyszał o warunakch tam panujących? ja powoli ogarniam temat, szukam ofert na norweskich stronach ale sytuacja wygląda przeważnie tak że do prostych prac wymagany jest j. norweski a ja posługuje się angielskim Ofert jest duzo i jest w czym wybierać tylko ten jezyk.. Jechać zupełnie w ciemno to duże ryzyko bo utrzymanie tam kosztuje krocie, a myśle ze aby cos tam złapać trzeba by szukać 1-2 mcy. Rozważam jeszcze opcje zeby umówic się na kilka interview w krótkim odstępie czasu, zawsze to troche pewniejsze ...
-
Plazma czy lcd do gier ?
Ja ostatnio nabyłem plasme samsunga ps50b650 i powiem ze ten tv to jeden wielki do ps3 i filmow hd z dysku zewnetrznego nadaje się wrecz idealnie
-
Potrzebuję zaproszenie na http://polishtracker.org/
Witam, nie chce robic nowego tematu wiec odgrzeję kotleta Dysponuje ktos zaproszonkiem na Polishtracker.org ? na poprzednim koncie mialem D150gb/U550gb a usuneli mi je bo sie nie zalogowalem przez dluzszy czas - paranoja jesli ktos ma wolnego zapsa to prosze o PW
-
FIFA 10
a grał ktos w 10 na ps3? jak prezentuje sie w porownaniu do 09?
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
gratuluję decyzji bardziej od tego coupe podoba mi sie tylko m3
-
Mistrzostwa Europy w siatkę Polaka-Francja 3-1!!!!!!!!!!!!!!!!
niemozliwe - nawet ja na kacu lepiej gram :kox:
-
Mistrzostwa Europy w siatkę Polaka-Francja 3-1!!!!!!!!!!!!!!!!
zasntanawia mnie jedno - czemu możemy odnosić sukcesy wszedzie tylko nie w pilce. Siatka zagraniczny trener, polowa zawodnikow nowych i prosze zloto, kosz tez trener obcokrajoweiec i graja na eurobaskecie na przyzwoitym poziomie. W pilke jjuz nawet nie licze ile trwa ten marazm. teraz klika z pzpn pieprzy ze trenerem musi byc polak - patriota . nie wierze w to ze nie ma u nas dobrych pilkarzy ktorych nie stac na osiaganie sukcesow w europie w koncu pilka to sport druzynowy i nawet 2,3 gwiazdy meczu nie wygraja. teraz powolaja jakiegos sredniego trenera i w warszawie obejrzymy powtorke z mariboru. takie moje zdanie
-
Którą plazmę wybrać, a może jednak LCD ?
S10 wogole nie bralem pod uwage ze wzgledu na panel. Co do led tv jego aututem jest pobor prądu - ok 100W dla 46''. Jak juz ktos powiedzial od led tv od lcd rózni sie tylnym podswietleniem( led zamiast ccfl) więc w dalszym ciągu wyświetlanie obrazu odbywa sie w ten sam sposob. Poza tym cena tych ledow jest 1.5x wyzsza od G10.
-
Którą plazmę wybrać, a może jednak LCD ?
cytat z forum hdtv.com.pl: "G10 ma, w przeciwieństwie do niższego S10 panel NeoPDP (klik), kontrast statyczny 40.000:1 w miejsce 30.000:1 oraz ulepszoną wersję systemu IFC (Intelligent Frame Creation - system upłynniający) z poprawionymi wadami zeszłorocznej wersji (umieszczonej w S10), objawiającymi się np. w postaci zaniku płynności podczas piłki na tle trybun podczas meczu i rzekomo pozwalający na uzyskanie ruchomej rozdzielczości w poziomie we wszystkich 1080 pikselach równocześnie (w S10 i zeszłorocznych PY85/800 było to 900 linii). V10, w stosunku do G10, ma system dodatkowo upłynniający materiał 24p, czyli ten odtwarzany z blu-ray. Jest też cieńszy. Ma również "Cyfrowe Barwy Kina", czyli jest zdolny do odtworzenia bogatszych kolorów na specyficznie nagranym materiale. Ma też certyfikat THX, czyli tryb wyświetlania, w którym barwy są bardzo dokładnie ustawione, zgodnie z jakimiś tam referencyjnymi ustawieniami . No i ma dostęp do internetu (czyli do YouTube oraz Google Picassa i Bloomeranga), oraz możliwość bezprzewodowego odtwarzania zdjęć/divXów z komputera. Modele różnią się też oczywiście designem, tzn. V10 od G10 i S10, które wydają się dosyć podobne . Pewnie jak poszukać, to jeszcze są jakieś drobne różnice - w każdym razie te podstawowe i najważniejsze wymieniłem." ja osobiście chyba zdecyduje się na G10, jest sporo tańszy od serii V a na moje potrzeby( filmy na dvd, ps3) myśle że dużej różnicy w obrazie nie bedzie. Poza tym nie zależy mi na dodatkowym dostępie do neta i innych bajerkach
-
Świeżo zdane prawo jazdy
ja dzien po zdaniu prawka zawozilem juz matke na wywiadowke jezdziłęm do szkoły zanim je odebralem ale na szczescie nie mialem kolizji ani kontroli ale lepiej poczekaj, kilka dni Cie nie zbawi