Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miguel.

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miguel.

  1. to dobre, mocne felgi. Wytrzymałościa nie odstają od firm takich jak: Alessio, Aez, BBS, Enzo, Rial, ATS, OZ
  2. lepiej brzmią gwizdki osobno, obok klamek niż głośniki współosowe. pozatym firma magnat to średnia półka, więc z tych 2 sony.
  3. a jaka szerokość felgi?[br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 00:12_________________________________________________na 17'' typowa jest opona 225/45 więc taka bedzie idealna
  4. miguel. odpowiedział(a) na MeRa temat w Audi A4 B5
    a co powiecie o lampach in pro? http://www.opentuning.pl/sklep,300,77,20090102202008955852693091442,0,311,1.html in.pro to dobra firma , ale jak juz zmieniasz oczy to zmien na zespolone [br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 22:12_________________________________________________http://www.venom24.pl/audi-19950199-clear-soczewka-inpro-p-7742.html tu masz 9 zl taniej mi sie bardziej podobaja dzielone, widzialem, ze koledzy maja takie zamontowane i wyglaga fajnie jesteś pierwszą osoba od której to usłyszałem jeśli Ci sie podobają montuj chyba pierwsza to nie jestem skoro inni koledzy tez maja dzielone :> chyba tylko Nosb zmieniał na dzielone, tak to kazdy zespolone montuje koniec OT
  5. w drzwiach przednich masz miejsce na 13cm głosnik. możesz zapodać ten zestaw http://allegro.pl/item512620769_blaupunkt_gtc_542_mkii_kompo_system_180_w_f_v.html#gallery cena przystępna
  6. miguel. odpowiedział(a) na MeRa temat w Audi A4 B5
    a co powiecie o lampach in pro? http://www.opentuning.pl/sklep,300,77,20090102202008955852693091442,0,311,1.html in.pro to dobra firma , ale jak juz zmieniasz oczy to zmien na zespolone [br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 22:12_________________________________________________http://www.venom24.pl/audi-19950199-clear-soczewka-inpro-p-7742.html tu masz 9 zl taniej mi sie bardziej podobaja dzielone, widzialem, ze koledzy maja takie zamontowane i wyglaga fajnie jesteś pierwszą osoba od której to usłyszałem jeśli Ci sie podobają montuj
  7. nie koniecznie musi być od audi. ważne zeby były markowe a nie jakies no-name'y
  8. miguel. odpowiedział(a) na MeRa temat w Audi A4 B5
    a co powiecie o lampach in pro? http://www.opentuning.pl/sklep,300,77,20090102202008955852693091442,0,311,1.html in.pro to dobra firma , ale jak juz zmieniasz oczy to zmien na zespolone [br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 22:12_________________________________________________http://www.venom24.pl/audi-19950199-clear-soczewka-inpro-p-7742.html tu masz 9 zl taniej
  9. odpowiedź brzmi 17" :> przy Twoim silniczku spokojnie możesz na takich jeździć a spadku mocy o którym mówisz prawie nie odczujesz.
  10. braz do czarnego - jak najbardziej, podobnie jak złoto http://i58.photobucket.com/albums/g269/STIframe/IMG_4563Large.jpg http://www.natemichals.com/graphics/IMG_1055eweb.jpg
  11. Do czego te H6W ? postojówki
  12. mi sie podobaja te brązowe są tylko wszystko zależy od koloru auta...do zielonego raczej braz nie podchodzi
  13. botticelli też piękne Marcintorun może wybierzesz coś stąd: http://www.tenzoracingsports.pl/felgi.html
  14. te 2 to niezła egzotyka..poproś kogoś o VT zanim sie na nie zdecydujesz a moj typ to z tego linka: http://www.oclbrorssons.se/6247p_SE.0?webbid=3 model Radium
  15. na audizine gosc zrobil z b6 rs4 b7 a tu mamy przyklad konwersji vento na b7 szkoda tylko że na przodzie poprzestał
  16. w takim razie: http://shop.ebay.com/items/_W0QQ_nkwZledQ20h6wQQ_armrsZ1QQ_fromZR40QQ_mdoZ do wyboru do koloru :gwizdanie:
  17. one są własnie z serii blue vision. opis z aukcji: taka sama temperatura barwowa (3400 K) jak w żarówkach Xenon
  18. prosze http://www.allegro.pl/item500662792_zarowka_philips_h6w_12v_6w_niebieska_tuning.html
  19. co za gosc :polew: :polew:
  20. nie do końca, modele z tego samego rocznika z podobnym przebiegiem i wyposażaniem róznią sie o 3-4 tys ( b6 droższe). e46 weszło 2 lata przed b6 więc jakby nie patrząc jest to starszy model i dlatego ta róznica
  21. tak http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=219358 to co gosc zrobił
  22. jak dla mnie nr 3, chodz nie podchodzą mi tak jak te: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_lampy_tylnie_led_oraz_listwy_alu_do_srodka-t51404.45.html
  23. takie halogeny owszem ale tylko do takich lamp głównych: wtedy świetnie sie to ze soba komponuje i efekt jest :kox:
  24. tego robić nie bede, w razie wypadku za duże ryzyko poczekam az te ciemne spowszednieją
  25. myśle ze to mało co da. jeśli rażą Cie białe klosze zmień je: http://www.moto.allegro.pl/item503897621_migacz_bok_dymiony_a3_a4_octavia_ibiza_oryginal.html lub http://www.moto.allegro.pl/item518769335_kierunkowskazy_boczne_audi_a4_a3_black_chrome.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.