Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5] Lampy "Angel Eyes"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stary czemu krzyczysz na nas ? (CAPS LOCK )

platiniumm ma w swojej bryce coś takiego jak dobrze pamiętam , zagadaj do niego :)

Opublikowano

Ja mam w swoim założone firmy FK ale są dzielone czyli kierunki mam osobno tak jak w starych lampach. Jestem zadowolony autko lepiej sie prezentuje i lampki lepiej świecą w nocy. Koszt 980zł

Opublikowano
  • Autor

ale kicha na maxa sadzac po tej fotce .... podajcie jakies namiary na lampki ale takie gdzie niemusialbym nic modyfikowac z gory dzieki

Opublikowano
swiatlo masakra ta fota jest zrobiona w domu na scianie

na drodze jest jeszcze bardziej do bani

jak większość rzeczy na rynku wtórnym upiekszających nasze niunie - lipa

MeRa, szukaj Valeo nic więcej

Opublikowano

tylko i wylacznie valeo a nie jakies podrobki nic tak dobrze nie pasi jak tylko valeo :wink:

Opublikowano

No z tego co widziałem to FK bardzo ładnie świecą :roll:

Opublikowano

ja mam FK, i nic nie przerabiałem :wink:

Opublikowano

Kezor ma engele i swieca lepiej niz moje ori valeo (po 2 ifcie)

Opublikowano
Kezor ma engele i swieca lepiej niz moje ori valeo (po 2 ifcie)

jakiej firmy sa swiatelka Kezora?

Opublikowano
jakiej firmy sa swiatelka Kezora?

Sonar, no chyba że się mylę :wink:

Opublikowano
Sonar,

Nie mylisz sie :wink:

Ale czy SONAR jest lepszy od FK ??Napewno jest tańszy

link do Sonarów http://allegro.pl/item130844898_lampy_nowe_audi_a4_95_99_clear_angel_eyes_.html

jade w poniedzialek oglądnąć i ponegocjować cene - może kupie :lol:

A tu do modelu 99-00

http://allegro.pl/item128772699_reflektory_nowe_audi_a4_clear_99_00_soczewka_.html

Troszke tańsze :roll:

I jeszcze pytanko jaki kolor do mojego Zielonego Ogóra -Black Angel czy Silver Angel?? co polecacie ?

Aha.ROB gosc z tego sklepu cos mówił przez phona ze jest szansa u nich zalatwic te dymione lampy do tyłu :smile: wszystko bede wiedzial w poniedzialek

Opublikowano
I jeszcze pytanko jaki kolor do mojego Zielonego Ogóra -Black Angel czy Silver Angel?? co polecacie ?

ja mam ten sam kolor co Ty i mam ori valeo to jezeli chcesz podrobki to silver angel :mrgreen: :wink:

Opublikowano
mam ori valeo

Chyba chciales napisac : Mam ori valeo i jak chcesz miec lepsze swiatło i lepszy wygląd to bierz silver angel :wink: dzieki :cool:

Opublikowano
Chyba chciales napisac : Mam ori valeo i jak chcesz miec lepsze swiatło i lepszy wygląd to bierz silver angel :wink: dzieki :cool:

ori valeo sa o wiele ladniejsze w przeciwienstwie do tych angel eyes mowi Ci :wink:

Opublikowano
ori valeo sa o wiele ladniejsze w przeciwienstwie do tych angel eyes mowi Ci

Mi sie bardziej podobaja Angele,a pozatym nie bede sie bawił w jakies cięcia błotników,w dodatku pasowałoby grill do tego zmieniac i maske,więc olewam przeróbki na 99 :wink:

Opublikowano
Mi sie bardziej podobaja Angele,a pozatym nie bede sie bawił w jakies cięcia błotników,w dodatku pasowałoby grill do tego zmieniac i maske,więc olewam przeróbki na 99

Ale bez sensu gadasz, to tak samo jak zmienisz na inne to tez by pasowalo maske od czego innego zalozyc. :twisted:

Gril raptem sie rozni iloscia chromu, a maska spryskiwaczami. :mrgreen:

Opublikowano
Ale bez sensu gadasz

Tak a pozniej wieśniaki przy sprzedazy bedą oglądac i nagle 96 jest na nowej lampie itp.i gadanie ze bite siakie i owakie ,a tak to stare wrzuce przed sprzedaniem a Angele sprzedam na forum :razz:

Pozatym nie wiem czy zauważyłes PIKUŚ co napisałem ale nie chce mi sie ciąć błotników i jakos kostek przerabiać-mam co robić :twisted:

Pozatym może mi sie coś innego podobać ??????????????????????????????

Zapomniałem na tym forum nie może :lol:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.