Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] Lampy "Angel Eyes"


MeRa

Rekomendowane odpowiedzi

Stary czemu krzyczysz na nas ? (CAPS LOCK )

platiniumm ma w swojej bryce coś takiego jak dobrze pamiętam , zagadaj do niego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w swoim założone firmy FK ale są dzielone czyli kierunki mam osobno tak jak w starych lampach. Jestem zadowolony autko lepiej sie prezentuje i lampki lepiej świecą w nocy. Koszt 980zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swiatlo masakra ta fota jest zrobiona w domu na scianie

na drodze jest jeszcze bardziej do bani

jak większość rzeczy na rynku wtórnym upiekszających nasze niunie - lipa

MeRa, szukaj Valeo nic więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonar,

Nie mylisz sie :wink:

Ale czy SONAR jest lepszy od FK ??Napewno jest tańszy

link do Sonarów http://allegro.pl/item130844898_lampy_nowe_audi_a4_95_99_clear_angel_eyes_.html

jade w poniedzialek oglądnąć i ponegocjować cene - może kupie :lol:

A tu do modelu 99-00

http://allegro.pl/item128772699_reflektory_nowe_audi_a4_clear_99_00_soczewka_.html

Troszke tańsze :roll:

I jeszcze pytanko jaki kolor do mojego Zielonego Ogóra -Black Angel czy Silver Angel?? co polecacie ?

Aha.ROB gosc z tego sklepu cos mówił przez phona ze jest szansa u nich zalatwic te dymione lampy do tyłu :smile: wszystko bede wiedzial w poniedzialek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze pytanko jaki kolor do mojego Zielonego Ogóra -Black Angel czy Silver Angel?? co polecacie ?

ja mam ten sam kolor co Ty i mam ori valeo to jezeli chcesz podrobki to silver angel :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ori valeo

Chyba chciales napisac : Mam ori valeo i jak chcesz miec lepsze swiatło i lepszy wygląd to bierz silver angel :wink: dzieki :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dużo zabawy ze zmianą ori lamp na te: http://allegro.pl/item130844898_lampy_nowe_audi_a4_95_99_clear_angel_eyes_.html ?

Pytam, bo nie bardzo kumam jesli chodzi o elektrykę :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chciales napisac : Mam ori valeo i jak chcesz miec lepsze swiatło i lepszy wygląd to bierz silver angel :wink: dzieki :cool:

ori valeo sa o wiele ladniejsze w przeciwienstwie do tych angel eyes mowi Ci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori valeo sa o wiele ladniejsze w przeciwienstwie do tych angel eyes mowi Ci

Mi sie bardziej podobaja Angele,a pozatym nie bede sie bawił w jakies cięcia błotników,w dodatku pasowałoby grill do tego zmieniac i maske,więc olewam przeróbki na 99 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie bardziej podobaja Angele,a pozatym nie bede sie bawił w jakies cięcia błotników,w dodatku pasowałoby grill do tego zmieniac i maske,więc olewam przeróbki na 99

Ale bez sensu gadasz, to tak samo jak zmienisz na inne to tez by pasowalo maske od czego innego zalozyc. :twisted:

Gril raptem sie rozni iloscia chromu, a maska spryskiwaczami. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bez sensu gadasz

Tak a pozniej wieśniaki przy sprzedazy bedą oglądac i nagle 96 jest na nowej lampie itp.i gadanie ze bite siakie i owakie ,a tak to stare wrzuce przed sprzedaniem a Angele sprzedam na forum :razz:

Pozatym nie wiem czy zauważyłes PIKUŚ co napisałem ale nie chce mi sie ciąć błotników i jakos kostek przerabiać-mam co robić :twisted:

Pozatym może mi sie coś innego podobać ??????????????????????????????

Zapomniałem na tym forum nie może :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...