Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] Lampy "Angel Eyes"


MeRa

Rekomendowane odpowiedzi

bolek, a niech sobie gadaja, ze bite.

Jak mowisz po co wogole inwestowac, to po co robiles chipa i zakladales lampki, za ktore przy sprzedazy nei wezmiesz tej samej sumy jak kupowales :?: :razz:

Mi chodzilo tylko, ze napisales, ze to odrazu by maske zmienic i gril tylko po co :?:

Jak juz cos to zderzak.

Powiedz mi, czy tak samo jesli bym zalozyl zderzak od S-ki lub RS-a to tez by pasowalo silnik zmienic :?: :lol:

To wszystko co chcialem napisac.

Sorki za OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: :shock: :shock:

a pozatym nie bede sie bawił w jakies cięcia błotników,w dodatku pasowałoby grill do tego zmieniac i maske,więc olewam przeróbki na 99

a czy to obowiązek

oczywiście ze nowszy model wyglada lepiej ale to nie mus

Gril raptem sie rozni iloscia chromu,

stary ma 5 a po lifcie 4 paski :mrgreen:

a pozniej wieśniaki przy sprzedazy bedą oglądac

wieśniakom nie sprzedaje się takich aut

tylko traktory

nie chce mi sie ciąć błotników i jakos kostek przerabiać-mam co robić

leń :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary ma 5 a po lifcie 4 paski

zdeniu, na pierwszy rzut oka i tak nie widac roznicy. :razz: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakladales lampki

Dopiero sie zastanawiam ,ale masz racje ,mogą sobie gadać,tylko jeszcze raz napisze że:bardziej mi sie podobają ANGELE Sonar :lol: i podobno lepiej swiecą niż valeo,

p.s. Co wybrałbyś zderzaki od s-ki czy chipa ?? dlatego założyłem chipsa :wink:

[ Dodano: 2006-09-30, 15:26 ]

leń

Bez przesad ZDENIU :wink: Ale wiesz raz dwa trzy i gotowe :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam czarne Angel Eyes SONAR-a no i ogólnie są tandetnie wykonane, świecą w miarę ok, tylko światła drogowe powinny być mocniejsze :!: Muszę no żarówki wymienić, może pomoże... Muszę przyznać, że miałem problem z założeniem ich ! Jeśli się je przykręci na oryginalne mocowania to wokól nich są cholerne szpary i na dodatek strasznie latają ! Po ponad dwóch godzinach i i kombinowaniem za dorabianiem dodatkowych mocowań udało mi się je mocno i prosto przymocować :mad: Raczej odradzam, ale wyglądają świetnie według mnie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam czarne Angel Eyes SONAR-a no i ogólnie są tandetnie wykonane, świecą w miarę ok, tylko światła drogowe powinny być mocniejsze :!: Muszę no żarówki wymienić, może pomoże... Muszę przyznać, że miałem problem z założeniem ich ! Jeśli się je przykręci na oryginalne mocowania to wokól nich są cholerne szpary i na dodatek strasznie latają ! Po ponad dwóch godzinach i i kombinowaniem za dorabianiem dodatkowych mocowań udało mi się je mocno i prosto przymocować :mad: Raczej odradzam, ale wyglądają świetnie według mnie :razz:

przy FK się nie napracujesz, wyciągasz stare, wkładasz nowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jaki z tego moral...lepiej wybrac valeo troszke w blotniku porezac ale...

1)wyglad gwarantowany

2)dobra jakosc i wykonanie

3)dobrze swieca

nie ma nad czym myslec bolek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rob, masz może jakiś link do tych FK? Bo jak rozumiem to takie właśnie masz? Ile zapłaciłeś? Chodzi mi o lampki, które będę mógł założyć bez żadnej zabawy, przeróbek, rezania itp. Pozdrówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pozwólcie że odkopię temat ;)

Chciałbym kupić lampy, ale takie by sie nie bawić z cięciem blachy. Spodobały mi się TE lampy, tylko jak to jest z ich jakością, ktoś je posiada i może napisać czy dobrze oświetlają drogę, nie gorzej niż orginalne, czy nie oślepiają kierowców jadących z naprzeciwka? Czy TO są te same lampy, tylko droższe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa dokladnie te same lampy. Moja rada: kup sam reflektor bez kierunku.

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę wiedzieć dlaczego? Coś z nim nie tak? Czy po prostu wygląd? A jak z jakością tych świateł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są one produkcji FK czyli jakość na dobrym poziomie. W tych pieniądzach raczej Angel Eyes o lepszej jakości nie znajdziesz :good: Ale ja bym na Twoim miejscu wolał kupić zespolone. Trzeba trochę porezać, ale i efekt jest lepszy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz tych kierunkow bo beda wygladac z lekka mowiac "dziwnie"

Wez cleary DEPO a'la S4 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja mam takie pytanie... z uwagi ze niemam akurat lamp w aucie bo poszly przy dzwonie i musze kupic to co powiecie o tych lampach http://www.allegro.pl/item440771316_lampy_reflektory_nowe_audi_a4_clear_99_00_soczewka.html , beda swiecic i wygladac normalnie?? Albo takie lampy http://www.allegro.pl/item446052862_lampy_audi_a4_95_00_ringi_angel_eyes_czarne_led.html ????

Ogolnie zastanawiam tez mysle ktore lampy beda laprze tzn z jakim wnetrzem czy czarnym czy srebrnym, autko mam koloru niby to carny, niby fiolet, niby granat, zalezy jak sie popatrzy;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy w jakim stylu robisz autko. Czy taki styl cichociemny (gangsterka) :tongue4: Bez jakichś jasnych dodatków, wtedy lepsze będą ciemne lampy. Czy bardziej elegancko z dodatkami chromu i jasnymi elementami, wtedy bardziej pasują zwykłe. Co do tych lamp co pokazałeś to bierz te pierwsze. To są zamienniki ori :wink4: Te drugie, Angel Eyes nie mają podanego producenta. Wydaje mi się po zdjęciu że to są Sonary, a więc kiepskiej jakości lampy :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz tych kierunkow bo beda wygladac z lekka mowiac "dziwnie"

Wez cleary DEPO a'la S4 :good:

Ok, to jak kierunki s4 to może i lampy?

KIERUNKI

Lampy

...czy one jakościowo też słabe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...