Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] Lampy "Angel Eyes"


MeRa

Rekomendowane odpowiedzi

Są różne gusta i z tym się nie rozmawia.

Co od świecenia to rzeczywiście nie maja się czym pochwalić. Żarówka H1 nie daje rady :thumbdown:

Tez mi sie kiedys podobały ringi i miałem , ale firmy FK. Niestety firma "Sonar" jest najsłabszym producentem lamp na rynku i nie dośc ze wygladaja jak z dópy to na dodatek są niebezpieczne gdyz przewaznie świecą w niebo i zarazem w oczy jadącemu z przeciwka. A niech jeszcze na dodatek jakis idiota założy do nich Hidy :decayed: Dowód powinien lecieć od ręki za taką zbrodnie

A co do guścików , to w tym wypadku nie o to chodzi , tu bardziej chodzi o wyczucie dobrego smaku a nie gust. 95% kupujących lampy firmy Sonar wcześniej poruszało sie Oplem Calibrą lub Golfem Mk.III (oczywiście po ostrym tjunninku) :decayed:

nie chce mi się tutaj spierać bo nie o to chodzi ale zwracam Ci uwagę że mijasz się z prawdą, bo:

-nie robiłeś żadnych badań z których Ci wyszło 95%

-słaba jakość nie tłumaczy braku wizyty u diagnosty. Nawet szrot z homologacją i certyfikatami, da się ustawić tak aby lampy nie świeciły w górę i po oczach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-nie robiłeś żadnych badań z których Ci wyszło 95%

-słaba jakość nie tłumaczy braku wizyty u diagnosty. Nawet szrot z homologacją i certyfikatami, da się ustawić tak aby lampy nie świeciły w górę i po oczach

Ad.1 no badań nie robiłem , mogłem sie pomylić o 5%

Ad.2 jak to mówią "z gówna bata nie ukręcisz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...