Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] Lampy "Angel Eyes"


MeRa

Rekomendowane odpowiedzi

A przy tych lampkach FK dzielonych nic nie trzeba dłubać typu cięcia błotników?

Tylko przy zespolonych musisz rezać błotniki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj sam, najwyżej jak się zakopiesz to pytaj na forum. Zawsze ktoś Ci pomoże :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze masz racje :chytry: kiedys musi byc ten pierwszy raz. a jak mi sie uda to jaka bedzie satysfakcja :naughty:

Tak trzymać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do czarnego koloru proponujecie bardziej czarne , czy srebrne ????

kilka dni temu napisalem post do tego linka co mi podales z pytaniem czy tamte FK sa jeszczez w kolorze czarnym dostepne i echo :confused4:

znowu zespolonych czarnych FK nie ma na allegro i zastanawiam sie ,czy nie odpuscic i nie kupic srebrnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poczekal.. :)

Teraz i tak bedzie zima snieg i sol wiec tylko sie podniszcza. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk dobrze mówi. Narazie zapotrzebowanie na takie rzeczy się zmniejszyło. Widać to patrząc na ilość aukcji na allegro. Jak zmieniałem w lecie lampki to było dużo aukcji z tymi FK zespolonymi czarnymi. Poczekaj do wiosny, napewno się pojawią :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za to na wiosnę będziesz miał upragnione lampki :tongue4: Jak Ci się tak śpieszy to zadzwoń do ludzi co handlują na allegro innymi kolorami FK. Może mają czarne lampki i Ci wystawią jak ich poprosisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: jak mam takie i jestem bardzo zadowaolony lampki sa wyje...chane :>

http://moto.allegro.pl/item500165973_lampy_reflektory_audi_a4_94_98_dayline_black.html

Zdecydowanie nie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: jak mam takie i jestem bardzo zadowaolony lampki sa wyje...chane :>

http://moto.allegro.pl/item500165973_lampy_reflektory_audi_a4_94_98_dayline_black.html

i tak trzymać :good:

każdy modzik zrobiony w swojej :a4fan: cieszy, mnie się podobają,

szacuneczek za odwagę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a dlaczego uwazasz że nie??? :mysli:

Było wiele razy o tym na forum. Przede wszystkim to Sonary więc kiepsko świecą. Zrób zdjęcia w nocy i wrzuć na forum :tongue4: Do tego takie lampy nie pasują do stylistyki B5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos tam cos pisal o agrotuningu :tongue4:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 16:36_________________________________________________a z tymi lampkami Dibo chyba jednak zaczekam do wiosny. mam wazniejszy wydatek - wtryski. myslalem ,ze jest tylko do przestawienia cisnienie ,ale okazalo sie ,ze sprezyny i koncowki do wymiany ,a zestaw naprawczy po 450 zl na wtrysk :wallbash: takze jade zmienic na nowe ,a pozniej kupie wodke i sie spije sam w domu :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Cię spotkał wydatek :confused4: Jakby co pisz bliżej wiosny jak już będziesz miał pieniążki na lampki to coś znajdziemy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quotByło wiele razy o tym na forum. Przede wszystkim to Sonary więc kiepsko świecą. Zrób zdjęcia w nocy i wrzuć na forum Do tego takie lampy nie pasują do stylistyki B5. e]

No tak sonary ale mam juz poraz drugi sonary i jestem zadowolony świeca super, a miałem lampy zwykłe i w dodatku jedna była ciemna druga jasna :kwasny: wiec postanowiłem je zmienic a mogłem wybrac miedzy tymi zwykłymi a tymi z ringami . wydaje mi sie ze te z ringami to :sick3: bardziej na wiazuje to do BMW, i zle mi to sie kojarzy Audi z lampami a'la BMW. hmm nie ciekawie. a lampy devil nawiazuja do Audi. i powiem ze nawet pasuja czarne auto i lampy typu black.pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...